Şimdi Ara

Feghouli bügün de gelmiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar büyük ihtimal feghouli iptal oldu sanırım çok büyük pürüzler var. Bence bügün de gelmez ve kayseri maçında da oynayamaz. En iyi ihtimalle gelirse -ki ben %1 ihtimal bile vermiyorum- 3.hafta falan oynayabilir bence

Feghouli bügün de gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinoCrocetti -- 9 Ağustos 2017; 2:50:28 >

• FEGHOULI diye biri yok arkadaşlar gerçekte varolmuyor öyle biri inanmayın artık kimseye
  • Kramers Lawyer kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.Mandela etkisi gibi geliyor bana. Yada ameruhanın oyunu olabilir.
  • yılanın oğlu nerdesin yılanın oğluu
  • Snake.. Snake? Snakkeeeeee!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Feghouli bügün de gelmiyor

Eğer mavi hapı seçerseniz Feghouli gelecek. Kırmızı hapta çilekli karpuzlu.
  • Galatasaray, West Ham ve Feghouli ile anlaşmaya varsa da, ödenmesi gereken peşinatı henüz ödemediği için transfer gecikti. (beIN SPORTS)
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Galatasaray, West Ham ve Feghouli ile anlaşmaya varsa da, ödenmesi gereken peşinatı henüz ödemediği için transfer gecikti. (beIN SPORTS)

Sağlam güldüm şu belgeleri imzalanmayan adam gibi olmasında

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Galatasaray, West Ham ve Feghouli ile anlaşmaya varsa da, ödenmesi gereken peşinatı henüz ödemediği için transfer gecikti. (beIN SPORTS)

Sağlam güldüm şu belgeleri imzalanmayan adam gibi olmasında

illa son dakikaya bırakacaklar sonra kampa geç katıldı diye bahaneyle tüm sezonun içine edecekler
  • bu transfer son anda yatacak west ham'da kalacak feghouli..ahanda buraya yazıyorum..inşallah da yanılırım orası ayrı..
  • Fego neyse de hadi gelecek rötar bileti unuttu vs ama sol bek solaçık forvet stoper şart. Stoper semih balta chedjou gitti serdar oynamadı korayda öyle geçen seneden ahmet tek var ve giden gelene bakınca sadece maicon yetersiz bir stoper daha şart

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.