Şimdi Ara

Feel Hurricane I soft mod çalışması YENİ! (22.02.2010)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
4.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • feel hurricane Kasamı Boyadım Işıklandırdım
    işte resimler

Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuruerhan -- 24 Şubat 2010; 15:51:29 >

• Ellerine sağlık hocam gerçekten çok güzel olmuş bende zamanın da yapmıştım feel hurricane 1 mod seninki çok güzel olmuş gerçekten ama her güzelin bir kusuru olduğu gibi bunuda var öndeki fanın yani boştaki pervaneyi kırmızıya boyamışsın çok boğmuş farklı renk uygulasaydın süper olurdu ayrıca psu çok dahice akıl etmişsin ellerine sağlık
  • tebrikler gercektem cok güzel olmuş ama sankı kırmızı boya yetmemiş gibi duruyor bazı yerler tam kapanmamış yada ben öyle gördüm.genel görüntü olarak cokcokcok güzell
  • Güzel olmuş
  • (emmoo14)
    kardeşim öncelikle yorumun için teşekkürler fakat öndeki fanın içindeki pervane kırmızı deyil turuncu renkte(UV) Uv ışık olmadığı için belli olmuyor

(ss555)
    arkadaşım seninde yorumun için öncelikle teşekkür ederim fakat boya simli olduğu için bazı yerlerine fazla kaçtı sanki boyanmamış gibi gözüküyor ama aslında oralarda daha fazla boya var

(H_QmR)
    Beyenmene Sevindim Arkadaşım
  • Güzel olmuş beğendim .
  • beğenmene sevindim dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuruerhan

(emmoo14)
    kardeşim öncelikle yorumun için teşekkürler fakat öndeki fanın içindeki pervane kırmızı deyil turuncu renkte(UV) Uv ışık olmadığı için belli olmuyor

Acilen uv ışıkları bekliyoruz kardeşim çalışmanın devamını diliyorum
  • hocam gerçekten helal olsun çok düzenli tertipli çalışmıssın ellerine sağlıkaynı benim kafadansın hocam düzenli çalışmıssın karşılığını fazlasıyla almışsın

• teşekkürler dostum.
  • çok güzel olmuş ellerine sağlık
  • Güzel çalışma olmuş.Bence kırmızı dış boya pek gitmemiş.Nedense kasaya genek olarak kırmızı boya bana sanki yakışmıyor gibi geliyor.Eline sağlık yinede.Banada yorumlarını ona göre yaz.Harbi şura olmamışsa olmamış deki biz de bilelim yanlışları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penryn

Güzel çalışma olmuş.Bence kırmızı dış boya pek gitmemiş.Nedense kasaya genek olarak kırmızı boya bana sanki yakışmıyor gibi geliyor.Eline sağlık yinede.Banada yorumlarını ona göre yaz.Harbi şura olmamışsa olmamış deki biz de bilelim yanlışları.

arkadaşım öncelikle yorumun için çok teşkkür ederim.senin kasanıda beyendim hoşuma gitti devam dedim yanlış birşey yazdıysam özür dilerim
  • @ kuruerhan

Yok güzel kardeşim.Özür dilenecek birşey yok ortada.Beni yanlış anladın herhalde.Benim modda hata varsa söyle dedim çekinmeden anladın mı ?
  • Güzel olmuş , ellerine sağlık
  • güzel olmuş bu arada hdd lerin ve cd rom ların konulduğu bölümler boya yaptıktan sonra yerine oturmada sıkıntı çektin mi ve bu havalarda boya yapmak sorun yaratmaz mı
  • "Furkan" yorumun için teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaf1

güzel olmuş bu arada hdd lerin ve cd rom ların konulduğu bölümler boya yaptıktan sonra yerine oturmada sıkıntı çektin mi ve bu havalarda boya yapmak sorun yaratmaz mı

Yorumun için teşekkür ederim. Öncellikle cdrom ve hdd koyulan yerlerin yerine oturmakta sorun yaşamadım. çünkü ilk olarak 3 sefer arka arkaya zımpara yaptım.(600-800-1000) boya iyice temizlendi. daha sonra sadece bir kat astar boya yaptım. ve daha sonra onuda 800 zımpara ile zımpara yaptım. daha sonra boya ve parlatmayan vernik attım. (mat siyah parlamasın diye) bu yüzden fazla bir kalınlık oluşmadan hallettim. bu havalarda bizim burda (Aydında) bir problemimiz yok memleketin 4 bir yanı karla boğuşurken ben burda evin üstünde bunu çok rahat bir şekilde yapabildim. :D boyalar çabuk kuruyan boya olduğu için sorun yok. ama ben astarı attıktan sonra bir gün bekledim. ondan sonra boyadım gene birgün bekledim son olarak vernik attım gene birgün bekledim. tavsiye ederim.

Boyalar : duck ve meytlan marka kullandım.
    Zımpara : 400-600-800-1000 numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuruerhan -- 28 Şubat 2010; 17:37:41 >

• Güzel olmuş
  • çok guzel olmus tebrkk ederm,bende kalkısıcam su ıse,bıraz bılgı verırmısınız... mesela boyama teknıgı hakkında,nalburdan aldıgımız sprey boyalar bu ıs ıcın yetermı olurmu?,, ıc rengı forforlu kullansak acık renk,acaba renk tutarmı,, kasanın plastık bolumlerını boyamalıyımıyız? gıbı vs vs:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuruerhan

"Furkan" yorumun için teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaf1

güzel olmuş bu arada hdd lerin ve cd rom ların konulduğu bölümler boya yaptıktan sonra yerine oturmada sıkıntı çektin mi ve bu havalarda boya yapmak sorun yaratmaz mı

Yorumun için teşekkür ederim. Öncellikle cdrom ve hdd koyulan yerlerin yerine oturmakta sorun yaşamadım. çünkü ilk olarak 3 sefer arka arkaya zımpara yaptım.(600-800-1000) boya iyice temizlendi. daha sonra sadece bir kat astar boya yaptım. ve daha sonra onuda 800 zımpara ile zımpara yaptım. daha sonra boya ve parlatmayan vernik attım. (mat siyah parlamasın diye) bu yüzden fazla bir kalınlık oluşmadan hallettim. bu havalarda bizim burda (Aydında) bir problemimiz yok memleketin 4 bir yanı karla boğuşurken ben burda evin üstünde bunu çok rahat bir şekilde yapabildim. :D boyalar çabuk kuruyan boya olduğu için sorun yok. ama ben astarı attıktan sonra bir gün bekledim. ondan sonra boyadım gene birgün bekledim son olarak vernik attım gene birgün bekledim. tavsiye ederim.

Boyalar : duck ve meytlan marka kullandım.
    Zımpara : 400-600-800-1000 numara

valla kardeşim kocaelide havalar bozuk gidiyor aydın gibi şu an için ılıman bi hava olsa burda bende boya yapacaktım mat siyah süper olmuş uv etkili yeşil yada turuncu ile boyamak istiyorum kasa içini ne dersin

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.