Şimdi Ara

Feel Hurricane I soft mod çalışması YENİ! (22.02.2010) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
4.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam harika olmuş. ilkten sarı kasayı görünce eyvah dedim bu nee:) ama son hali gerçekten çok iyi. üstteki arkadaşın dediği gibi sanırım sprey izleri kalmış ama bana sorarsan pekte önemli değil kasanın o kısmı. özellikle karbon sticker uygulaması çok iyi durmuş parçalar üzerinde. o stickerdan nerede bulabilirim?
  • öncelikle teşekkürler dostum carbon sticker buradan forumdan tigria isimli arkadaştan aldım. onunla irtibata geçebilirsin.
  • tebrikler çok hoş olmuş darısı başıma
  • inşallah kardeşim sen daha güzellerini yaparsın
  • Tebrikler valla baştan yaratmışsın
  • teşekkür dostum beğenmene sevindim.
  • hocam çok güzel olmuş. Birde balkon gibi yere masraf yapmak lazım dökülmüş odayı gören öyle bir balkonu hayal edemez doğrusu
  • teşekkürler dostum ama burası evin üstü orda takılıyorum ben genelde
  • güzel bir çalışma olmuş kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAli05

güzel bir çalışma olmuş kolay gelsin.

teşşekkürler
  • Siyah-Kırmızı.İşte bu!Süper olmuş...
  • yorumun için teşekkürler. bende kırmızı ve siyahı çok seviyorum.
  • çok güzel bir çalışma örneği sergilemişsin bu arada güç kaynağının üstüne yapıştırdığın çelik görünümlü yapşkanın adı ne ve nerde bulabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: loveyoukib

çok güzel bir çalışma örneği sergilemişsin bu arada güç kaynağının üstüne yapıştırdığın çelik görünümlü yapşkanın adı ne ve nerde bulabilirim

Karbon Fiber kaplama kağıdı diye geçiyo..Forumun ikinci el bölümünde satan arkadaşlar vardı oraya bir gözat istersen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

quote:

Orijinalden alıntı: loveyoukib

çok güzel bir çalışma örneği sergilemişsin bu arada güç kaynağının üstüne yapıştırdığın çelik görünümlü yapşkanın adı ne ve nerde bulabilirim

Karbon Fiber kaplama kağıdı diye geçiyo..Forumun ikinci el bölümünde satan arkadaşlar vardı oraya bir gözat istersen..

teşekkürler arkadaşım'da sen nerden aldın hangi dükkanlar satar bu tar korbon kahıtlarını bugün hafta sonu hemen alayım ufaktan bişeler yapayım diyom

• yorumun için teşekkürler dostum bu arada aradığın sticker "tigria" bu arkadaşta var. kendisiyle bağlantıya geçersen sana yardımcı olacaktır.
  • modlama çok hoş olmuş iyi emekler verilmiş

am söylemen geçemedim

birincisi kasa disket flopy kulllanıyon
    ikincisi powerin üzerine kasa yazmışsın :D bu sadece öz eleştiri idi

emek verilmiş her emeğesaygı

• floppy yeri boş kalmasın diyerekten koydum. ikinciside o yazı elektrik panolarında kullanılıyor ve evde vardı gözüme çarptı bende yapıştırdım.

yorumların için teşekkürler.
  • power hoş olmuş
  • teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.