Şimdi Ara

FB-INTER Takım Kadroları ve DEĞERLERİ, Renkli-Türkçe, Inter Yedek diyenler baksın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
2.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bakıyorum,

daha 24 saat dolmadan,

Malum Arkadaşlar Piyasaya çıkmaya başlamışlar.

Hatta çıkmakla kalmayıp,

LAF YETİŞTİRMEYE DE başlamışlar.

Allahtan bu gece maçları varda, forumda olurlar.

Onlar bizim maçtan sonra ortadan yok oldular,

ama,

BİZ............................................................

SEVİNÇLERİNİ PAYLAŞIRIZ.

Selamlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

quote:

Orjinalden alıntı: megi21

tesadüfi bir galibiyet işte daha ne kurcalıyorsunuz

6-0 da tesadüftü

Ya bi kere GS lilerin konuşmaya hakkı yok gidiyorlar Trömsöye yeniliyorlar, bu takıma yenilirsek ülkeyi terketmemiz lazım diye atıp tutuyorlar maçtan önce.

Ya Fenerbahçeye karşı konuşmaya hakkınız yok.

Siz ancak ligte iyisiniz, Avrupaya gidince yok bişi diyordunuz, al sana onuda yaptık İnteri de yendik daha ne istiyorsun kapak kapak bıkmadınız mı???

taner İtalyadan Türk dostlarının selamlarını getirdim sana , forumlarda hep senin hakkında övgü dolu sözler vardı gözlerim yeşerdi, tabii gülmekten
    interi yenince şampiyonlar ligi şampiyonumu olunuyor

gs arsenali yendi liverpolu yendi barçayı yendi milanı yendi yendi oğlu yendi sonunda ne oldu 2kupa aldı yani başarının sürekliliği oldu
    önemli olan gruptan çıkmaktır sonra yaı final sonra final öle gitmektir

• iyide kezman alx ten dah apahalı orda bi yanlışlık var alex 11 kezman ise 9 gösteriyo
  • alex 11 mi ya bu adam boştaydı kimse almadı ne 11i
  • çok güzel yendik dün interi
  • quote:

Orjinalden alıntı: onbes

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,

Bakıyorum,

daha 24 saat dolmadan,

Malum Arkadaşlar Piyasaya çıkmaya başlamışlar.

Hatta çıkmakla kalmayıp,

LAF YETİŞTİRMEYE DE başlamışlar.

Allahtan bu gece maçları varda, forumda olurlar.

Onlar bizim maçtan sonra ortadan yok oldular,

ama,

BİZ............................................................

SEVİNÇLERİNİ PAYLAŞIRIZ.

Selamlar

SANIRIM OKUNAMADI,
    TEKRAR..........................

selamlar
  • quote:

quote:

quote:

6-0 da tesadüftü

Ya bi kere GS lilerin konuşmaya hakkı yok gidiyorlar Trömsöye yeniliyorlar, bu takıma yenilirsek ülkeyi terketmemiz lazım diye atıp tutuyorlar maçtan önce.

Siz ancak ligte iyisiniz, Avrupaya gidince yok bişi diyordunuz, al sana onuda yaptık İnteri de yendik daha ne istiyorsun kapak kapak bıkmadınız mı???

taner İtalyadan Türk dostlarının selamlarını getirdim sana , forumlarda hep senin hakkında övgü dolu sözler vardı gözlerim yeşerdi, tabii gülmekten

ya ne kızdın hemen ya..tesadüfi kupalar bile kazanılıyor tesadüfi maç kazandı diyincemi olay oldu

bu tür gereksiz muhabbetleri feykinle yapsan daha iyi olur ha buskiden sonra başka feyk bulamadıysan onu bilemem

• quote:

Orjinalden alıntı: enltxva

quote:

quote:

quote:

6-0 da tesadüftü

ya ne kızdın hemen ya..tesadüfi kupalar bile kazanılıyor tesadüfi maç kazandı diyincemi olay oldu

bu tür gereksiz muhabbetleri feykinle yapsan daha iyi olur ha buskiden sonra başka feyk bulamadıysan onu bilemem

gerekli muhabbetten bahsedene bakın hele
    hee buarada o gereksiz muhabbeti senin başkanın başlatmıştı zamanında bilmiyorsan öğren.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

kadro zamanla değişir yedekler ara sıra oynar ama bir takımın iskeleti vardır geçen sene 20 puan fark atan takımla dün akşam oynayan takımın arasında dağlar kadar fark var.eksik derken bu söyleniyor.

tamam madem farketmez şöyle bir beyin jimnastiği yapalım.
    dünkü takımdan geri dörtlüden Eduyu Luganoyu bide Carlosu çıkarın sadece Önder kalsın yerine siz koyun oyuncuları.
    orta sahadan Aurelio yu çıkarın...Alex yedek girsin oyuna..Deivid de 10 dakika kala girsin.
    aynı sonuç olurdu diyebilecekmisiniz?
    ben Itner taraftarı olsam Manciniyi küfür yağmuruna tutardım,madem o kadar eksik kadron mübarek adam Figo ve Crespo son 10 dk oyuna girecek adamlar mı?
    küçümsediler yenildiler,halbuki geçen seneden ders almaları lazımdı...
    Fener de haketti zaten oyunuyla ben farklı birşey söylemiyorumki sizden.
    sadece takım eksik değildi demenizdeki ısrarı anlayamadım burada...

Tam analamıyla saçmalamışsın.

Önce bana INTER ve FB nin tam kadrosunu yazacaksın.

Sonra bu maçta oynamayan oyuncuyu çıkaracaksın,

Yerine, sizin yedek dediğiniz oyuncuyu koyacaksın.

Sonra futbolcu kalitesini belirleyen 1. faktör olan DEĞERİNİ yazıp toplayacaksın.

Bak bakalım kalite farkı ne kadar.

Örnek:
    FB defansı;
    Önder...........4.2
    Lugano.........6.0
    Edu..............5.4
    Carlos..........5.5
    TOPLAM.......21.1 milyon.

Yerine koyabileceklerin;
    Yasin...........1.25
    Gökçek........3.0
    Can.............1.3
    Gökhan.........1.0
    TOPLAM......6.55 milyon.

1\3 ü.................

BAK BAKALIM, bu geri dörtlüden kim oynamazsa eksik dersin?
    HEPSİ.

Şimdi AYNI HESABI INTER İÇİN YAPALIM MI?

GEREK YOK........................................................SANIRIM.

Anlamadığın nokta şu.

Yabacı kısıtlaması olmadığı için INTER her mevkisi için en az 2.5 oyuncu almış durumda.
    Parada olunca zaten sorun yok, en iyiler alınmış durumda.
    TOLDO demişsin, oynamıyor, ama en az Cesar kadar iyi kalecidir, INTER için her iki kaleciden kim oynarsa oynasın kayıp diyemeyiz.
    BAKINIZ bizdeki Serdar ve Volakn, her ikiside aynı ayar ama tercih SERDAR dır.

Bir ara şu yukardaki hesabı senin içinn yaparım.

BAŞARIMIZI küçültme yoluna gidenlere verilen bu cevaplardan, onlar gibi RAHATSIZ olma,
    yoksa bu başlık sana da açılmış olur.

selamlar

tam anlamıyla saçmalayan sizlersiniz gözünüzün önündekini bile görmeye acizleştiniz artık.
    madem bu adamlar o kadar önemli değil neden o kadar para verip tutuyorlar takımda?daha ucuza da aynı şeyi yapabilirler ya hani...
    hayret bişey arkadaş tamam yendiniz süperdiniz aştınız önünüze kim çıkarsa yenersiniz bu futbolla CL şampiyonluğunun en büyük adayısınız.
    duymak istediklerinizi yazdım artık tartışmazsınız herhalde benimle böyle saçma sapan şekilde...

• interi fenerbahçe eze eze yendi söylenecek tek şey var tebrikler fenerbahçe..... ama gördüğünüz gibi siz 1 maç kazanınca hemen başardık diyorsunuz biz kupa aldık ama bize başardınız başarılısınız demiyorsunuz bunun adıda tarafsızlık oluyor..... inşallah galatasarayımızda galip gelir ve avrupda 80 milyonluk bir ülke olan Türkiye de ilerde 3 -4 takımla şampiyonlar liginde başarılı olur ama .....@_L@STM@N_ arkadaşımız yaşından olsa gerek enteresan mesajlar yazıyor ... birde @enltxva arkadaşımız var evlere şenlik ama olsun 80 milyon içinde her türden insan var ... siz de onlardan bazılarısınız yapacak birşey yok aynı havayı solumak zorundayız.....
    son olarak tebrikler fenerbahçe ... ama ben şampiyonlar ligi başladığında demiştim fenerbahçe rusyadaki maça çok iyi hazırlansın çünkü en zor maç o maç olacak......

• quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

quote:

quote:

6-0 da tesadüftü

interi yenince şampiyonlar ligi şampiyonumu olunuyor

gs arsenali yendi liverpolu yendi barçayı yendi milanı yendi yendi oğlu yendi sonunda ne oldu 2kupa aldı yani başarının sürekliliği oldu
    önemli olan gruptan çıkmaktır sonra yaı final sonra final öle gitmektir

Konumuz bu değil lafa laf katıp konuyu değiştirmeye çalışmayın.Sen değil miydin daha birkaç gün önce bu yorumları yapan? 2 gün önce yenemez demişsin hatta bunu çok iddialı bir üslupla belirtmişsin.Biz kazanıncada gelmiş ''İnteri yenince şampiyonlar ligi şampiyonumu olunuyor'' diyorsun bunun mantığı ne?
    Ayrıca maç gününde burada olman değil ağzından çıkan lafları hatırlaman önemlidir benim için.

quote:

ligde fb mücadele eden takımlara karşı kazanımıyor
    ve inter gibi italya şampiyonuna karşı oynucaksın ve interin kadrosunu yazmama gerek yok neyse takılın maç gününde ben burdayım

quote:

2ci ligden yeni çıkan belediyeyi yenemeyen
    5milyon dolarlık oftaşı yenemayen takım
    97puanla italya şampiyonu interi hemde avrupa maçında yenecek

• quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Aynen fener ve büyükşehir belediyesi gibi işte. Inter eksikti ve fener de çok güzel oynayarak eze eze yendi. Daha ne kurcalıyorsun anlamadım, biraz kabak tadı verdi artık.

marsilya-beşiktaş icin de beşiktaş-cemişgezekspor örneğini verebiliriz sanırım
  • Nedense Türkiye'den başka takımın başarılı olmasını çekemiyoruz.Hep bir bahane.GSlisinden FBlisine kadar herkes FB'nin iyi oynadığını ve bunun tesadüf olmadığını gördü.Bu kadro her haliyle Marsilya'ya 2-3,Sion' 7-8 basmaz mı?Konuşacak başka bir şey yok.

Kendi takımınız suyun altından çıkamayınca,diğerlerinin üstte olmasını sindiremiyorsunuz.Oysaki zor bir şey değil kabullenmek.

Carlos'a da laf atıyordu bir arkadaş,sanki adam 1 yılda 10 yaş yaşlanmış gibi.1 yıl önce süper,FB'yew gelmez,1 yıl sonra işe yaramaz.Neden,çünkü Dünya'nın en iyi sol bekini rakip takım aldı.Ama 20liklere taş çıkardığını,Ş.Liginde tecrübenin çok önemli olduğunu gördük....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jermaine723

Nedense Türkiye'den başka takımın başarılı olmasını çekemiyoruz.Hep bir bahane.GSlisinden FBlisine kadar herkes FB'nin iyi oynadığını ve bunun tesadüf olmadığını gördü.Bu kadro her haliyle Marsilya'ya 2-3,Sion' 7-8 basmaz mı?Konuşacak başka bir şey yok.

Kendi takımınız suyun altından çıkamayınca,diğerlerinin üstte olmasını sindiremiyorsunuz.Oysaki zor bir şey değil kabullenmek.

Carlos'a da laf atıyordu bir arkadaş,sanki adam 1 yılda 10 yaş yaşlanmış gibi.1 yıl önce süper,FB'yew gelmez,1 yıl sonra işe yaramaz.Neden,çünkü Dünya'nın en iyi sol bekini rakip takım aldı.Ama 20liklere taş çıkardığını,Ş.Liginde tecrübenin çok önemli olduğunu gördük....

başarınızı galibiyetinizi kimse gölgelemeye çalışmıyor.
    arkadaşlar takım eksik değildi eksik olsa ne olurdu bişey farketmezdi demişler ben ona cevap yazdım sadece.
    ha uçmak istiyorsanız buyrun uçun,sonra kafa üstü çakılıyorsunuz yere.siz bilirsiniz.

• Aynı fikirdeyim.Tam kadro olsa bu kadar pozisyonu zor bulurduk.Ama yedek kadro diye de sıradan bir galibiyetti denemez....
  • quote:

Orjinalden alıntı: enltxva

quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Aynen fener ve büyükşehir belediyesi gibi işte. Inter eksikti ve fener de çok güzel oynayarak eze eze yendi. Daha ne kurcalıyorsun anlamadım, biraz kabak tadı verdi artık.

marsilya-beşiktaş icin de beşiktaş-cemişgezekspor örneğini verebiliriz sanırım

Sen verebilirsin, sen herşeyi yaparsın
  • quote:

Aynı fikirdeyim.Tam kadro olsa bu kadar pozisyonu zor bulurduk.Ama yedek kadro diye de sıradan bir galibiyetti denemez....

Dostum sen yazımı tam okumadın galiba.

Ne demek Tam takım?

139 milyon Euroluk bir takım (FB maçının ilk onbirinin değeri) nasıl olurda yedek veya eksik olabilir?

Bırakın bu işleri.

GS maçı arası fazla uzatmayacağım......

selamlar
  • quote:

quote:

Aynı fikirdeyim.Tam kadro olsa bu kadar pozisyonu zor bulurduk.Ama yedek kadro diye de sıradan bir galibiyetti denemez....

Dostum sen yazımı tam okumadın galiba.

Ne demek Tam takım?

139 milyon Euroluk bir takım (FB maçının ilk onbirinin değeri) nasıl olurda yedek veya eksik olabilir?

Bırakın bu işleri.

GS maçı arası fazla uzatmayacağım......

selamlar

baştan beri boşuna uzatıyordun zaten.
    ikinci maçta büyük ihtimalle eksikleri olmadan çıkacaklar o zaman sen de görürsün bizlerde,merakımız giderilmiş olur,nedir yani?

• Bükemediğiniz bileği öpün keramet giidp sionlardan , adı sanı duyulmamış dandik takımlardan 3 tane yiyp dandirik Uefa gruplarına ble girememe tehlikesiyle başbaşa kalmak değil, keramet İtalya Şampiyonu apoletini takmış Milanı eze eze yenmek.

Biz o takımlara göre mütevazı bir klübüz, bizim 6 tane eksiğimiz olduğu maçta Milan bize 4 attı diye, günlerce buralarda Servetle dalga geçerken düşündünüz mü hiç bu takım Milanın sahasında başabaş oynarken evinde bu kadar gol yedi, nden acaba, 6 tane eksiği vardı dediniz mi=?

Kardeşim, daha geçen gün hepsi 5-0 6-0 yener İnter diyordu.

Demircibu bir de utamadan yok yedek mok yedek diye konuşyorsun.

Sen değil miydin geçen gün inter yener ben burdayım diyen?_???

Sen de ketçaplayıp klavyeni ye afiyet olsun
  • Soda şişesi dinamit gibi patladı

Soda şişesi dinamit gibi patladı
    Sağ gözü görmeyen Tuncay Sarı, "Bir hafta boyunca gözümde cam parçasıyla gezdiğime inanamıyorum" dedi. FOTOĞRAF: ŞENGÜL OYMAK / AA
    Aniden patlayan soda şişesi Sakarya'da bir büfeciyi yaraladı. Daha önce altı kişi aynı nedenle yaralanmıştı

24/06/2006 (891 kişi okudu)

SAKARYA/İSTANBUL - Şişelerine aşırı dolum yapılan sodalar, yaz sıcaklarının da bastırmasıyla patlamalara ve yaralanmalara neden oluyor. Patlayan soda şişelerinin en son kurbanı Adapazarı'ndan bir büfeci.
    21 yaşındaki Tuncay Sarı, geçen hafta, buzdolabına yerleştirmeye çalıştığı soda şişesinin elinde patlaması nedeniyle görme kaybına uğradı. İlk anda herhangi bir şey hissetmediğini, sonra gözünde ağrı başladığını anlatan Sarı, kırık cam parçalarının gözüne girdiğini ancak bir hafta sonra doktora gidince öğrenmiş.
    Sarı, "Sağ gözüm tamamen görme yeteneğini kaybedince doktora gittim. Gözümden cam parçası çıkardılar. Doktor kalıcı bozukluk olmayacağını söyledi. İki ay içinde düzelecekmişim. Tekrar kontrole gideceğim. Bir hafta boyunca gözümde cam parçasıyla gezdiğime inanamıyorum" dedi.
    Daha önce de dört ilde soda şişesi patlamaları meydana gelmiş, mağdurlar tazminat talebiyle mahkemeye başvurmuştu. Sakarya'da iki çocuk annesi F.U'nun dört yıl önce elinde soda şişesinin patlamasıyla bir gözünü yitirmesi üzerine açtığı davada hazırlanan bilirkişi raporu, patlamaların sebebi olarak şişelerde 'aşırı dolum' yapılmasına işaret etti.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.