Şimdi Ara

FB-INTER Takım Kadroları ve DEĞERLERİ, Renkli-Türkçe, Inter Yedek diyenler baksın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
2.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

oyuncuların değerleri ile yedek veya as olmalarının alakası nedir ben onu anlamadım.
    antrenörler piyasa değerine göre mi kadro yapıyor,bumudur anlatılmak istenen?
    defansın neredeyse tamamı yok orta sahanın ve takımın neredeyse yarısı olan bir Patrick Viera yok...Chivu yok Cordoba yok Materazzi yok dünyanın en iyi 2-3 kalecisinden biri Toldo yok..yok oğlu yok.eksik işte takım neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz bu şekilde?başlık üstüne başlık...sen başlık açınca takımın eksik olduğu gerçeği mi değişecek?

ha helal olsun çok güzel oynadınız ve jeneriklere geçecek bir golle haklı bir galibiyet aldınız ben buna bakarım...

Sürekli İnter eksikti ayağına getirildiği için böyle bir konu açılmıştır..

ayrıca zaten toldo oynamıyor artık cesar var kalede..o viera nın yerine oynayan dacourt geçen sene avrupada 7 maç ligde 24 maç oynadı,Viera ligde 20 avrupada 4 maç oynadı,Zanetti'yi söylemiyorum bile..bir tek Rivas var oda zaten yeni transfer..İnter 1-2 oyuncunun eksikliğini hissedecek takım mı?

• Ya ınter eksik diyonuzda adamlar fıgo,crespo ve jımenezi yedek oturtuyor..Türkiyede lincolnü,rıcoyu yıldız diye transfer edenler var demekki onlardan eksik değil ınter Bu arada bizde eksiğktik Serdar Kulbilge,Stephan Appıah,Tümer sakattı niye onlarıda saymıyor kimse Interde ilk 18'e giremeynler bile eksik sayılıyor bu 3 futbolcu hermaçımızda oynuyordu yalanmı?
  • stankovic 24,000 alex 11,500 soru şu:) kimi tercih edersiniz?? ya parası var diye bu kadar saçma sapan transferler yaparmı büyük bir takım??? iddia ediyorum bizim klüplerimizde bu kadar para olsun her sene finali Türk takımları oynar...... inter cidden iyi bir kadroya sahip değil.... aynı şekilde juve de aynı ama roma ve milanın kadroları çok iyi.... inter ve juventusun isimleri iş yapıyor.... bakıyorum zlatan mı dün kötüydü kezman mı diye zlatan daha kötüydü ama arada çok büyük bir fiyat farkı var.... kısaca dünyanın en iyi oyuncuları diye gösterilen oyuncular gerçekten o kadarda iyi değil.... bu sene finali barça ve milan oynar demedi demeyin:) adam akıllı oyuncular onlarda .....
  • kadro zamanla değişir yedekler ara sıra oynar ama bir takımın iskeleti vardır geçen sene 20 puan fark atan takımla dün akşam oynayan takımın arasında dağlar kadar fark var.eksik derken bu söyleniyor.

tamam madem farketmez şöyle bir beyin jimnastiği yapalım.
    dünkü takımdan geri dörtlüden Eduyu Luganoyu bide Carlosu çıkarın sadece Önder kalsın yerine siz koyun oyuncuları.
    orta sahadan Aurelio yu çıkarın...Alex yedek girsin oyuna..Deivid de 10 dakika kala girsin.
    aynı sonuç olurdu diyebilecekmisiniz?
    ben Itner taraftarı olsam Manciniyi küfür yağmuruna tutardım,madem o kadar eksik kadron mübarek adam Figo ve Crespo son 10 dk oyuna girecek adamlar mı?
    küçümsediler yenildiler,halbuki geçen seneden ders almaları lazımdı...
    Fener de haketti zaten oyunuyla ben farklı birşey söylemiyorumki sizden.
    sadece takım eksik değildi demenizdeki ısrarı anlayamadım burada...

• quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

inter de tek önemli eksik viera ,diğerleri zaten yedeklere bak aslardan iyi filan.

Crespo nun Figonun yıllardır peşindekoşuyor GS alamıyor adamlar İnterin yedeği

galatasaray ın crespo nun peşinde koştuğunu hiç hatırlamıyorum.Beşiktaş scala yı getirdiği zaman scala crespo yu getireceğim takıma demişti heralde 28-29 yaşında falandı.2 senedir de fener peşinde koşuyor.
    chivu, materazzi ve cordobayı önemsemiyorsun.bence biraz italyan ligini takip et
  • dün akşam oynayanların zaten hepsi ortalama 25 maç oynamışlar geçen sene..

Fenerbahçe'nin imkanları İnter ile bir değil yani o söylediğin oyuncuların yerine koyacak oyuncuları yok Fenerin.ancak İnterin oynattıkları zaten sürekli forma giyen oyuncular yani herhangi bir yabancılık çekecek oyuncular değil.

bizim dediğimiz İnter'in bu eksiklikleri hissettirecek bir kadrosu olmadığıdır..
  • ya arkadaş bahsettiğin koskoca Inter bizim bütün takımları topla o kadar maç yapmıştır galibiyet almıştır adam kupalarda tek tek futbolcu olarak bakarsan tabiki TR deki her takımdan daha değerli olacak.
    ama ideal kadro iskelet kadro diye birşey var,5-6 eksik oyuncunun yerine pat diye yenilerini koyup hadi oyna yen demek de abes biraz...o yüzden yukarıdaki örneği verdim senin ideal kadrondan o kadar eksik olunca başarısız olman doğal da onun niye anormal?
  • tesadüfi bir galibiyet işte daha ne kurcalıyorsunuz
  • quote:

kadro zamanla değişir yedekler ara sıra oynar ama bir takımın iskeleti vardır geçen sene 20 puan fark atan takımla dün akşam oynayan takımın arasında dağlar kadar fark var.eksik derken bu söyleniyor.

tamam madem farketmez şöyle bir beyin jimnastiği yapalım.
    dünkü takımdan geri dörtlüden Eduyu Luganoyu bide Carlosu çıkarın sadece Önder kalsın yerine siz koyun oyuncuları.
    orta sahadan Aurelio yu çıkarın...Alex yedek girsin oyuna..Deivid de 10 dakika kala girsin.
    aynı sonuç olurdu diyebilecekmisiniz?
    ben Itner taraftarı olsam Manciniyi küfür yağmuruna tutardım,madem o kadar eksik kadron mübarek adam Figo ve Crespo son 10 dk oyuna girecek adamlar mı?
    küçümsediler yenildiler,halbuki geçen seneden ders almaları lazımdı...
    Fener de haketti zaten oyunuyla ben farklı birşey söylemiyorumki sizden.
    sadece takım eksik değildi demenizdeki ısrarı anlayamadım burada...

Tam analamıyla saçmalamışsın.

Önce bana INTER ve FB nin tam kadrosunu yazacaksın.

Sonra bu maçta oynamayan oyuncuyu çıkaracaksın,

Yerine, sizin yedek dediğiniz oyuncuyu koyacaksın.

Sonra futbolcu kalitesini belirleyen 1. faktör olan DEĞERİNİ yazıp toplayacaksın.

Bak bakalım kalite farkı ne kadar.

Örnek:
    FB defansı;
    Önder...........4.2
    Lugano.........6.0
    Edu..............5.4
    Carlos..........5.5
    TOPLAM.......21.1 milyon.

Yerine koyabileceklerin;
    Yasin...........1.25
    Gökçek........3.0
    Can.............1.3
    Gökhan.........1.0
    TOPLAM......6.55 milyon.

1\3 ü.................

BAK BAKALIM, bu geri dörtlüden kim oynamazsa eksik dersin?
    HEPSİ.

Şimdi AYNI HESABI INTER İÇİN YAPALIM MI?

GEREK YOK........................................................SANIRIM.

Anlamadığın nokta şu.

Yabacı kısıtlaması olmadığı için INTER her mevkisi için en az 2.5 oyuncu almış durumda.
    Parada olunca zaten sorun yok, en iyiler alınmış durumda.
    TOLDO demişsin, oynamıyor, ama en az Cesar kadar iyi kalecidir, INTER için her iki kaleciden kim oynarsa oynasın kayıp diyemeyiz.
    BAKINIZ bizdeki Serdar ve Volakn, her ikiside aynı ayar ama tercih SERDAR dır.

Bir ara şu yukardaki hesabı senin içinn yaparım.

BAŞARIMIZI küçültme yoluna gidenlere verilen bu cevaplardan, onlar gibi RAHATSIZ olma,
    yoksa bu başlık sana da açılmış olur.

selamlar

• quote:

Orjinalden alıntı: senfield25

stankovic 24,000 alex 11,500 soru şu:) kimi tercih edersiniz?? ya parası var diye bu kadar saçma sapan transferler yaparmı büyük bir takım??? iddia ediyorum bizim klüplerimizde bu kadar para olsun her sene finali Türk takımları oynar...... inter cidden iyi bir kadroya sahip değil.... aynı şekilde juve de aynı ama roma ve milanın kadroları çok iyi.... inter ve juventusun isimleri iş yapıyor.... bakıyorum zlatan mı dün kötüydü kezman mı diye zlatan daha kötüydü ama arada çok büyük bir fiyat farkı var.... kısaca dünyanın en iyi oyuncuları diye gösterilen oyuncular gerçekten o kadarda iyi değil.... bu sene finali barça ve milan oynar demedi demeyin:) adam akıllı oyuncular onlarda .....
    şaka yapma hocam nasıl zlatan o maçta kötüydü ama müthiş bir oyuncu
    figo desen belli crespo dersen tüm forvetleri topla trde 1 crespo etmez
    souza ise yine iyiydi interin müthiş bir kadrosu var geçen yıl ligdeki oyunlarını oynamıyorlar nedenini bende bilmiyorum ama inter müthiş bir takım

• Millet başımıza muhasebeci kesildi. Yok şu takımın değeri şu kadarmış, yedekleri bilmem ne kadarmış vs.vs. Bu işler bütçe, kadro değeri ile bitseydi zaten maçları oynamaya gerek kalmazdı. Koyarlardı masanın üstüne takım değerlerini, hangi takım hangi takımı yener diye kolayca hesaplarlardı. Ve maçları oynamaya gerek kalmadan şampiyonu ilan ederlerdi. Şimdi bu eksik ve çok kötü gününde olan Inter'i fenerbahçe sadece 1 gol atabilerek yendi diye fenerbahçe Inter den iyi bir takımdır mı demek oluyor ? Bunu söyleyebilecek varmı aranızda ? Top sahada oynanır, mücadele edersen kazanırsın, bir de tabi dün geceki gibi şans yanında olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

Millet başımıza muhasebeci kesildi. Yok şu takımın değeri şu kadarmış, yedekleri bilmem ne kadarmış vs.vs. Bu işler bütçe, kadro değeri ile bitseydi zaten maçları oynamaya gerek kalmazdı. Koyarlardı masanın üstüne takım değerlerini, hangi takım hangi takımı yener diye kolayca hesaplarlardı. Ve maçları oynamaya gerek kalmadan şampiyonu ilan ederlerdi. Şimdi bu eksik ve çok kötü gününde olan Inter'i fenerbahçe sadece 1 gol atabilerek yendi diye fenerbahçe Inter den iyi bir takımdır mı demek oluyor ? Bunu söyleyebilecek varmı aranızda ? Top sahada oynanır, mücadele edersen kazanırsın, bir de tabi dün geceki gibi şans yanında olacak.

adam şans diyor ya macı izlememiş heralde kac tane pozisyon kacırdığımızı görmedin mi sen

• quote:

Orjinalden alıntı: enltxva

quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

Millet başımıza muhasebeci kesildi. Yok şu takımın değeri şu kadarmış, yedekleri bilmem ne kadarmış vs.vs. Bu işler bütçe, kadro değeri ile bitseydi zaten maçları oynamaya gerek kalmazdı. Koyarlardı masanın üstüne takım değerlerini, hangi takım hangi takımı yener diye kolayca hesaplarlardı. Ve maçları oynamaya gerek kalmadan şampiyonu ilan ederlerdi. Şimdi bu eksik ve çok kötü gününde olan Inter'i fenerbahçe sadece 1 gol atabilerek yendi diye fenerbahçe Inter den iyi bir takımdır mı demek oluyor ? Bunu söyleyebilecek varmı aranızda ? Top sahada oynanır, mücadele edersen kazanırsın, bir de tabi dün geceki gibi şans yanında olacak.

adam şans diyor ya macı izlememiş heralde kac tane pozisyon kacırdığımızı görmedin mi sen

Arkadaş ITALYA daydı o sıralar,

malum "perfect" yabancı dili vardır.

Aldırmayın siz , yazar o öyle..............

selamlar

• quote:

Orjinalden alıntı: adriano123

quote:

inter de tek önemli eksik viera ,diğerleri zaten yedeklere bak aslardan iyi filan.

Crespo nun Figonun yıllardır peşindekoşuyor GS alamıyor adamlar İnterin yedeği

galatasaray ın crespo nun peşinde koştuğunu hiç hatırlamıyorum.Beşiktaş scala yı getirdiği zaman scala crespo yu getireceğim takıma demişti heralde 28-29 yaşında falandı.2 senedir de fener peşinde koşuyor.
    chivu, materazzi ve cordobayı önemsemiyorsun.bence biraz italyan ligini takip et

Evet saydığın isimlerin mevkiini söyler misin bana??

Eğer bu adamlar olsaydı Fenerbahçe 3-4 tane mi yiyecekti??Dağılacak mıydı, top mu oynayamayacaktı??1 tane değil 10 tane materazzi 5 tane rüştü o kalede olsaydı o golü çıkaramazdı. Ayrıca haticeye değil neticeye bakarım ben orada İnter takımı oynuyor, milleti döverken banamı sordular...
    Kalitesiz adamın orada işi ne?Saçma...İnter dünyanın yegane takımıdır bu konuda bir sürü yıldızı alır takıma doldurur, hepsini yedek yapar, alternatif kadrosu en zengin olan takım...

Ayrıca Crespo olayı için şmdi sana bi kaç tane link
    http://webaslanlari.blogcu.com/3744960/
    http://www.iddaamerkezi.com/2007/07/31/galatasaraydan-crespo-surprizi/
    http://www.hemenoku.com/crespo-galatasaraya-mi-geliyor/
    http://www.forumfutbol.com/archive/index.php/t-21099.html
    http://spor.ekolay.net/Haber.asp?PID=2794&HaberID=494430

• @taner hocam bana kalırsa şans inter in yanındaydı, direkten dönen toplar, kalecinin çıkardığı pozisyonlar, anladın sen oni
  • quote:

Orjinalden alıntı: megi21

tesadüfi bir galibiyet işte daha ne kurcalıyorsunuz

6-0 da tesadüftü

Ya bi kere GS lilerin konuşmaya hakkı yok gidiyorlar Trömsöye yeniliyorlar, bu takıma yenilirsek ülkeyi terketmemiz lazım diye atıp tutuyorlar maçtan önce.

Ya Fenerbahçeye karşı konuşmaya hakkınız yok.

Siz ancak ligte iyisiniz, Avrupaya gidince yok bişi diyordunuz, al sana onuda yaptık İnteri de yendik daha ne istiyorsun kapak kapak bıkmadınız mı???

taner İtalyadan Türk dostlarının selamlarını getirdim sana , forumlarda hep senin hakkında övgü dolu sözler vardı gözlerim yeşerdi, tabii gülmekten

• quote:

ya arkadaş bahsettiğin koskoca Inter bizim bütün takımları topla o kadar maç yapmıştır galibiyet almıştır adam kupalarda tek tek futbolcu olarak bakarsan tabiki TR deki her takımdan daha değerli olacak.
    ama ideal kadro iskelet kadro diye birşey var,5-6 eksik oyuncunun yerine pat diye yenilerini koyup hadi oyna yen demek de abes biraz...o yüzden yukarıdaki örneği verdim senin ideal kadrondan o kadar eksik olunca başarısız olman doğal da onun niye anormal?

onbes hoca yazmış zaten neden olduğunu..yani o oyuncular zaten hazır oynuyor,senin dediğin olay bir tek TR'de olur çünkü yedek kulübesine giren çıkamıyor ama onlar hazır her an oynayacaklarını biliyorlar...

taner şans kimin yanındaydı pek algılayamadım ben orayı? tabi siz yenince takım süper biz yenince eksik kötü gününde mi oluyor? uefa'yı alırkende öylemiydi..hani lazio nun juve nin arkasında kalmış ahı gitmiş Milanı yenerkende öyle mi düşünüyordun yada bologna gibi mallorca gibi dortmund gibi takımlar çıkıpta yenince onlar büyük olduda biz interi yenince mi küçük oldu?siz gelen her takıma 5 tane mi atıyorsunuz ki sadece 1 gol diyebiliyorsun? taner küçümsemenin bile adabı vardır.

• bilmem ne olmuşun davası olmaz kardeşim. uzatmayın işte
  • BUYURUN

FB-INTER Takım Kadroları ve DEĞERLERİ, Renkli-Türkçe, Inter Yedek diyenler baksın
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: megi21

tesadüfi bir galibiyet işte daha ne kurcalıyorsunuz

6-0 da tesadüftü

Ya bi kere GS lilerin konuşmaya hakkı yok gidiyorlar Trömsöye yeniliyorlar, bu takıma yenilirsek ülkeyi terketmemiz lazım diye atıp tutuyorlar maçtan önce.

Ya Fenerbahçeye karşı konuşmaya hakkınız yok.

Siz ancak ligte iyisiniz, Avrupaya gidince yok bişi diyordunuz, al sana onuda yaptık İnteri de yendik daha ne istiyorsun kapak kapak bıkmadınız mı???

taner İtalyadan Türk dostlarının selamlarını getirdim sana , forumlarda hep senin hakkında övgü dolu sözler vardı gözlerim yeşerdi, tabii gülmekten

ya ne kızdın hemen ya..tesadüfi kupalar bile kazanılıyor tesadüfi maç kazandı diyincemi olay oldu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.