Şimdi Ara

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.025
Cevap
14
Favori
73.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam teşekkürler.

Ben de zaten 2 yıldır kullanıyorum, diğer TV için de bakıyorum şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWealdstoneRaider -- 3 Mart 2018; 0:10:8 >
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    rica ederim.

https://urun.n11.com/uydu-alicisi/next-hero-full-hd-uydu-alicisi-digiturk-hediyeli-P175101016

ben burdan aldım. çok para verme bence. bu fiyat çok çok iyi.
    başka yerde 169 TL
  • dex_toxic D kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu alınca 17 marttaki fb-gs maçını izlermiyim fiyat dahilinde?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    paket içerisinde tüm maçlar denilmekte
    ancak FB-GS maçı buna dahil değilmiş. arayıp sordum.
    biraz saçma değil mi sizce de???
  • quote:

Orijinalden alıntı: dex_toxic

paket içerisinde tüm maçlar denilmekte
    ancak FB-GS maçı buna dahil değilmiş. arayıp sordum.
    biraz saçma değil mi sizce de???

Saçmanın ötesi rezalet telefonda deseydin al başına çal dekoderini. Resmi dolandırıcı bunlar zaten

• bu faturasızla belgesel film falan izlersin anca. spor paketleri kazık diye biliyorum. İlk alırken bilmemkaç ay bedava kontör bedava diye alıyodu milllette sonrası uçuk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk çıktığındaki hiçbir esprisi kalmadı maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturasız Digiturk fiyatları çok yüksek daha uygun fiyatlı olsa düşünülebilir aslında
  • Selamlar

Benim cihaz durmadan sorun çıkarıyor nedense

Geceleri kapatıp sabah açınca sinyal alamıyorum girip uydu ayarlarından diseq ayarını port a yapıyorum tekrar kanallar geliyor binada merkezi sisteme bağlı

Fabrika ayarlarını da geri yükledim olmadı böyle bi sorun yaşayan oldu mu acaba

• bayadır kullanmıyorum üyeligim iptal durumunda bakiyemin iadesini istedim bu sefer uyeliginiz pasif değil diyor paket alıyım desen yeniden sözleşme imzalaycaksınız üyeliginiz pasif diyorlar uğraşmak istemiyorum fiyatlar uçtu zaten iade alayım dedim her türlü uğraştırıyorlar

İptal edip bakiye iadesi alan oldu mu acaba digiplay kullanıyorum zaten bunu bayadır kullanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 24 Nisan 2018; 11:21:0 >
  • S Sport kanalı mevcut mu giriş paketinde yoksa onun içinde ayrıca aylık paket mi almak gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: medhelsinq

S Sport kanalı mevcut mu giriş paketinde yoksa onun içinde ayrıca aylık paket mi almak gerekiyor
    Spor paketin de o ücretli

• Yaklasik 1 senedir kontor yuklemedim normal yayin izliyorum kontor yuklesem 1 ay superlig ve 80 tl hediye gelirmi yilda 1 kez hediye varmis diye duymustum

• rdvn0303 R kullanıcısına yanıt
    Hayır o sadece ilk aktivasyonda. Yoksa ben de 2 senedir kullanıyorum gelen bir şey yok.
  • rdvn0303 R kullanıcısına yanıt
    O sadece ilk satın almada geçerli.

• Ustalar fiyatlarda indirim olmazmi hic sizce 125 fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: rdvn0303

Ustalar fiyatlarda indirim olmazmi hic sizce 125 fazla
    125 mi vay anasını ben en son 115 hatırlıyordum

70 liradan nerelere geldi

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok yüksek...

• Kredi kartınız varsa Sporun Yıldızı Paketi 12 ay taksitle ayda 89 TL. Eğer ki internetiniz elverişliyse Digiturk Play'den yayının 1 dakika kadar geri geleceğini bilerek (kahve varsa yakınınızda gol sesleri gelebilir :) hep yapılır bu espri) aylık 60-70 TL falan fiyata izlenebilir. Digi play için son gün 16 Temmuz. HD yayın peşin 599 TL dilerseniz 12 ay taksit yapılabiliyormuş.https://www.digiturkplay.com.tr/superlig üye olurken sadece kişisel bilgilerinizi veriyorsunuz ödeme yapılır yapılmaz yayınlar başlıyor. Bir süper lig sezonunda tüm maçlar paket dahilinde. Ayrıca TFF 1.Lig'de yanında hediyeymiş. Spor Extra içeriklerini isterseniz ayrıca üyeliğe eklemeniz gerekli. İyi seyirler alacak olanlara. Sistemde taksit var mı yok mu göremedim. 0212 473 73 73'den destek alıp yapabilirsiniz.
    Not: Spor Extra Süper Lig ile beraber 129 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kolomen_596 -- 6 Temmuz 2018; 9:2:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kolomen_596

Kredi kartınız varsa Sporun Yıldızı Paketi 12 ay taksitle ayda 89 TL. Eğer ki internetiniz elverişliyse Digiturk Play'den yayının 1 dakika kadar geri geleceğini bilerek (kahve varsa yakınınızda gol sesleri gelebilir :) hep yapılır bu espri) aylık 60-70 TL falan fiyata izlenebilir. Digi play için son gün 16 Temmuz. HD yayın peşin 599 TL dilerseniz 12 ay taksit yapılabiliyormuş.https://www.digiturkplay.com.tr/superlig üye olurken sadece kişisel bilgilerinizi veriyorsunuz ödeme yapılır yapılmaz yayınlar başlıyor. Bir süper lig sezonunda tüm maçlar paket dahilinde. Ayrıca TFF 1.Lig'de yanında hediyeymiş. Spor Extra içeriklerini isterseniz ayrıca üyeliğe eklemeniz gerekli. İyi seyirler alacak olanlara. Sistemde taksit var mı yok mu göremedim. 0212 473 73 73'den destek alıp yapabilirsiniz.
    Not: Spor Extra Süper Lig ile beraber 129 TL.
    Valla ben aylık 15 tlye hd ip tv alıyordum geçen sezon bu sene de öyle devam edecem gibi

Bunlar hergün fiyat arttırıyor

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.