Şimdi Ara

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.026
Cevap
14
Favori
73.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lan bunlar gerizekalı varya Şimdi aradılar sözleşme gelmemiş ...halbuki geçen geldi dediler :) Varya tam rezillik tammm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun Uğraşlar sonunda çok şükür yayınlarım açıldı.. Sıkıntı yok..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lifetime sonunda eklendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 115 Olan paket 125 oldu ALLAH BELANI VERSİN DİGİTÜRK !!!!!!!!!!!!
  • Evet Süper Lig paketi zamlandı..Zaten yüksedi ,şimdi tavan yaptı. Neyse ki 90+1 izleyebiliyoruz.beİN medya ,anlaşılan tok satıcıyı oynuyor.Parası olan izlesin diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctarkan kullanıcısına yanıt
    Evet iyi oldu ama hala eksik olan HD ulusal kanalları (A2 HD, 360 HD, 24 HD, TV8,5 HD, vs.) eklememiş ileri zekalılar
  • Nickelodeon izleme şansımız yok mu paket olarak ekleseler keşke.

• Hsyncmlbl kullanıcısına yanıt
    Hayır..Kanalı izlemek istiyorsan .Eutelsat üyeliği alacaksınız.Türksat pakette yok..

• Paket nasıl satın alacağım online işlemlerden paket satın ala giriyorum hiçbir seçenek yok dizi yada spor extra paketini nasıl alabilirim.
  • Hsyncmlbl kullanıcısına yanıt
    Ben canli destekten paket alıyorum!

• almayın arkadaş 125 TL aylık maç mı olur ilk aldığında cazip 120-130 liraya kutuyu al 1 sene giriş paketi 1 ay maçlar sonra 40 lira daha yükle 1 ay daha maçlar 1 senede standart belgesel vs onun dışında hiçbir cazibesi yok aldım ben 2 ay maçları izledim şimdi 2. receiver olarak duruyor tek artısı 90+1 beinsport açık daima (üyelik süresince 1 yıl sanırım)
  • Arkadaşlar ürün e-alışveriş siteleri dışında herhangi bir mağazada hala satılıyor mu? Teknosa'nın falan sitesinden kaldırılmış galiba.
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    Media market Mağazalarında olması lazım.

• perpa ticaret merkezinde de var şişlide
  • quote:

Orijinalden alıntı: crops77

almayın arkadaş 125 TL aylık maç mı olur ilk aldığında cazip 120-130 liraya kutuyu al 1 sene giriş paketi 1 ay maçlar sonra 40 lira daha yükle 1 ay daha maçlar 1 senede standart belgesel vs onun dışında hiçbir cazibesi yok aldım ben 2 ay maçları izledim şimdi 2. receiver olarak duruyor tek artısı 90+1 beinsport açık daima (üyelik süresince 1 yıl sanırım)

Ben 70 tl iken aldım en son bir daha almadım belgesel ve bein 90+1 dediğiniz gibi kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Orijinalden alıntı: crops77

almayın arkadaş 125 TL aylık maç mı olur ilk aldığında cazip 120-130 liraya kutuyu al 1 sene giriş paketi 1 ay maçlar sonra 40 lira daha yükle 1 ay daha maçlar 1 senede standart belgesel vs onun dışında hiçbir cazibesi yok aldım ben 2 ay maçları izledim şimdi 2. receiver olarak duruyor tek artısı 90+1 beinsport açık daima (üyelik süresince 1 yıl sanırım)

Ben 70 tl iken aldım en son bir daha almadım belgesel ve bein 90+1 dediğiniz gibi kullanıyorum

valla bende de o şekilde kalacak açık olduğu yere kadar açık kalsın bakalım digitürk play aldım bana özel 259 TL idi en mantıklı oydu 1 dk geri meri ama en uygunu ne yapalım maç seviyoruz

• Ben en son spor Extra paketi aldım.

Param olsa yine alırım..

90+1 gayet yeterli oluyor.. Özetler için kanal arama derdi yok..

Yalnız şu HD olan kanalların halen listede SD olarak durması saçmalık. Örnek TRT müzik kanalı. İşine geldiklerini hemen ekliyorlar ama mesela TRT Arapça hemen HD si eklenmiş.!!!

• Ben normal Digiturk üyesiyim. Spor paketleri tarifesi burada şöyle; 109 TL / ay. Derbilerde tek maç 80 TL, FB/GS/BJK nin bir anadolu takımı ile maçı 50 TL, anadolu takımlarının kendi aralarında maçları ya 25 ya da 35 TL! Fiyatlar böyle. beIN BOX OFFICE film kanalları nihayet HD'ye döndü çok şükür.yazın sözleşme bitiyor arayıp uygun paket isteyeceğiz. Süper Lig'i seviyoruz yine de giren girecek :) Allah büyük

Faturalı tüm fiyatlar şöyle;

Ailenin Yıldızı 27 TL 12 / 24 ay sözlü, Çocuk kanalları, spor sever kanalları, belgesel kanalları falan var. "Eski sistem birleşik."
    Filmin Yıldızı 45 TL 12 / 24 ay sözlü, bunlara ek beIN MOVIES HD kanalları var.
    Sporun Yıldızı 109 TL 12 sözlü, beIN SPORTS HD 1, HD 2 SÜPER LİG FULL yayın ve 7/24 açık beIN SPORTS yayınları
    Film ve Sporun Yıldızı 129 TL 12 ay sözlü, buna ek beIN MOVIES HD kanalları
    Yıldız Dolu Paket 139 TL 12 ay sözlü. tüm DIGITURK kanalları (box officeler hariç)
    DİZİ Paketi 10 TL sözsüz beIN SERIES HD kanalları sadece Yıldız Dolu Paket'te ek bedel ödenmeden açıktır.
    MİNİ SPOR PAKET 250 TL Kredi kartına 12 ay taksit; eski sisteme göre Spor Extra

iyi seyirler.

• Full paket içeriği şöyle;
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    169 TL üzerinden sanal marketlerde satışı yapılıyor.
    hepsiburada / n11 gibi. ben n11 den aldım.
    istersen yardımcı olurum.
    artı olarak 45 TL verince, bu sezonun tüm maçlarını neredeyse izliyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.