Şimdi Ara

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.026
Cevap
14
Favori
73.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Valla ben aylık 15 tlye hd ip tv alıyordum geçen sezon bu sene de öyle devam edecem gibi

Bunlar hergün fiyat arttırıyor

Alıntıları Göster
    Dolar 4.79 civarında ağustos ayında enflasyona göre zam var. Bunlar kuru 3.5'a sabitlediler TFF ile ama artınca artacak inerse kalacak. :) Çok zam gelecek mi bakalım Lig TV 109 TL'den olur mu bi 140 TL? :D

Ailenin Yıldızı Paketi en iyisi şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Spor paketin de o ücretli

Alıntıları Göster
    Hayır. S SPORT ailenin yıldızında. Benim Digiturk'te açık kanal
    https://www.digiturk.com.tr/urunler-servisler/ailenin-yildizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kolomen_596 -- 26 Temmuz 2018; 3:14:57 >

• Kolomen_596 K kullanıcısına yanıt
    Hocam faturasız da spor paketinde olması lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar. Ben Süper ligi izlemek istemiyorum. Digiturk Play'de olan spor ekstra paketi burda da varmış. Çok hoşuma gitti. Şu an Digiturk play spor ekstra paketim var. Fakat gerek yayının geç gelmesi, gerekse bizim evin internet altyapısından dolayı izlediğim maçlardan haz almıyorum. Bunun için buradaki Spor ekstra paketini almak istiyorum.
    Soracağım soru ise bu faturasız Digiturk ile normal uydulu Digiturk arasında ne fark vardır hocalarım? Ne gibi dezavantajları vardır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plt13 -- 26 Temmuz 2018; 15:31:36 >
  • faturasız olan türksat üzerinden belgesel kanalları eurosport gstv bjktv iztv ve beinsport maclar hariç izlenebiliyor.bunun üzerine spor extra alırsan ayda 40 tl ye taahhüt olmadan bunları izlersin.en güzeli taahhüt yok ister al ister alma.
    hiçbir paket almasan bile 3 ayda bir kontur yüklemek kaydıyla (minimum 15 tl) yukarda saydıklarımı izleyebiliyorsun.yani ayda 5 tl ye belgesel vs. bence iyi 1 yıldır kullanıyorum.
  • sorgusual S kullanıcısına yanıt
    Aile paketinde S Sports var mı hocam? Maç saatleri hariç diğer zamanlarda bein sports kanalları izlenebiliyor mu? Hiç spor ekstra paketi aldınız mı?

• Aile paketi değil giriş paketi ve sspor yok maalesef. bein sport 1 maçlar hariç izleniyor diğer sporlar kapalı. tff 1.lig izlenebiliyor o zaman açık. Kısaca ayda 5 tl ye belgeseller tff 1 lig, eurosport izleniyor.Faturasız digitürk için yeni cihaz almanız lazım 130 tl civarı içinde 80 tl hediyesi var ve 1 ay süper lig hediye.Yani cihaz kendini karşılıyor.80 tl ile 2 ay spor extra izleyebilirsin.Cihazda senin oluyor bu arada. 1 ay süper lig zaten 100 tl civarı yani kutu bedavadan ucuza geliyor.spor extra hiç almadım ama süperlig paketi aldım epey. her ne kadar 125 tl olsa da bu paket taahhütlü olmadığı için yil içinde 8 defa almakla bütün ligi izleyebiliyorsun.Yani suan ki en ucuz kampanyası süperligin 89 tl aylık ama bundan ucuza geliyor.sen de spor extra alacaksan 2 ay içindeki 80 tl yi harcasan geriye 6 ay kalır yani 6 kez spor extra alarak seneyi bitirirsin digitürk playe yakın bi rakam oluyor. ben memnunum tek sıkıntı hd değil kanallar sadece bein sport 1 hd.

• sorgusual S kullanıcısına yanıt
    Her şey çok güzel ama spor ekstrada bein sport 1 hariç digerlerinin sd olması çok kötüymüş. Bu ayrımcılık niye? Madem bir hizmet veriyorsun adam gibi versene. Sanki bedava alacağız!

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler hocam.

• plt13 kullanıcısına yanıt
    Digiturk Play'de 22 TL'ye HD. Ne olacak hocam zaten yabancı ülkede maç 1 dakikanın lafı mı olur ;) Misler gibi izleyin bence.
  • Turkcell TV+'ye 12 ay taahhüt verince (internetten) S SPORT'un olduğu paket ayda 9.90; ama 12 ay Turkcell'de kalacak mı o kanal bilmiyorum ben geçen gün aldım taahhütlü.
    Keşke internet altyapısı iyi olsa sorun değil de hocam, evin konumundan dolayı 8 mbps hız var. Yine yetiyor ama evde başka kimse internete baglanamiyor. 7 aydan fazladır Digiturk play spor ekstra paketi kullanıyorum. 15 liraya alıyorum, bonus Genç ile birlikte hiç para ödemedim daha. Memnunum ama işte uydu olsa daha iyi olur.

S sport'ta ilgilendiğim sadece İngiltere ligi ve f1 var hocam. Bein'de ekstra italya, İspanya ve Fransa var. Keşke faturasız Digiturk kanalları hd olsaydı çoktan almıştım.

Şu an en ucuz 89 TL Kredi Kartına 12 ay taksitle (1068 TL) Süper Lig'in tüm maçları ve diğer yabancı ligler dahil.

109 TL normal kartsız fiyatı. Çok pahalı malum Türkiye'nin durumu ortada. Ailenin Yıldızı Paketi'nde kalmak zorunda kaldık.
    Galiba en iyisi Digiturk play spor ekstra alıp kenara geçmek. Güzel de bir tv box alırsak, pc'yi televizyona bağla çıkar derdi olmadan rahatça izleriz.

Zam geldi :) 119 TL oldu Sporun Yıldızı paketi
    Vay be. Adamlar coştu.

• 1 yıllık sporun yldızı paketi 950 TL . World karta 12 ay taksitle son gün 3 ağustos diye arkadaş msj paylaşmış daha yeni görüyorum. Fiyat iyi mi ? 79 liraya geliyor fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

1 yıllık sporun yldızı paketi 950 TL . World karta 12 ay taksitle son gün 3 ağustos diye arkadaş msj paylaşmış daha yeni görüyorum. Fiyat iyi mi ? 79 liraya geliyor fiyat
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_deViLs -- 4 Ağustos 2018; 17:3:33 >
  • by_deViLs kullanıcısına yanıt
    Bence almayın eve Digiturk'ü en düşük paket olan Ailenin Yıldızı ile bağlayın yılda 2 ya da tercihe göre 4 derbiyi tek maç satın alın izleyin daha iyi
    Dolar kuru TFF ve DIGITURK arasında 3.50 TL'den sabitlendi, altına düşerse sıkıntıydı ama istedikleri oldu ve 5.08 şu an. Zam oğlu zam.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.