Şimdi Ara

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.026
Cevap
14
Favori
73.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam :) İnşallah bende de böyle olur :) Sipariş ettim artık hocam.Bidaha iptal ettirmek istemiyorum.HD olmuyacaksa bile senelerece hep SD izledik böyle devam ederiz artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_CEO_- -- 26 Ekim 2017; 13:8:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bado6100 kullanıcısına yanıt
    1 sene sonra kalkıyor mu hocam ulusal kanallarda da HD olayı?

• al arkadaşım al ama 180 pahalı :) ben gs fb maçından önce 149 liraya n11 den aldım 80 lira hediyesi derbide açıktı hatta digi derbisiz yazmış online işlemlere aradım memnuniyetim için açtılar derbiyide yeni alanlara açıkmıydı bilmem şimdi 19 kasımda bitecek öyle bir ayarlama yapacam ki 1 ay daha açtıracağım zaman tam 5 hafta izleyecem :) eeee bir sürü ücretsiz kanal var her tl yüklemede giriş paketi otomatik 3 ay mı 1 yılmı ne uzuyor daha ne olsun 2 yarıda 2 ay alacam 10 haftada öyle izleyecem 400 liraya nerdeyse ligi izlemiş olacam
  • bado6100 kullanıcısına yanıt
    Valla sadece giriş paketi olduğu için bana çok mantıksız gelmedi, mesela sonsuza kadar Lig paketi vermiş olsalar o zaman sorun var derdim ama sonuçta 5-6 tane SD kanal olduğu için çok absürd değil. Yine de komik duruyor
    Hocam bugün siparişi verdikten sonra mağazaya mesaj attım,o ulusal olan HD kanallar sınırsızmış.Yani biraz daha sevindim diyebilirim bu habere :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_CEO_- -- 26 Ekim 2017; 23:58:41 >
  • -_CEO_- kullanıcısına yanıt
    İyi bari, olması gereken de o zaten bence.
  • bu abonelikte şu güzellikde var beinspor abonesi olma giriş paketin olduğu müddetçe 90+1 olarak da beinspor açık yani maç hariç açık
  • Aynen hocam.Ulusal kanalların öyle olması gerekiyordu zaten.

@crops77

Bugün kargoya verilmiş hocam.Bakalim gelince bir araştırma falan yapacam.Ne kadar ne uzuyor ne paket fiyatları vs. bir araştırma yapacağım ona göre 2-3 aysa bir olmadı paket alırım :)

• bu faturasız digiturk fena değil. en azından taahüt yok. birde anladığım kadarıyla istediğinde maçın parasını verip seyredebiliyorsun. ben şahsen sadece bazı derbileri seyreden biri olarak full maç paketi uygun değil bana. benim takıldığım tek şey cihazın görüntü kalitesi ve kanal geçişi. kullanan arkadaşlar net olarak önerirmi?
  • Görüntü kalitesi iyi kanal geçişleri ehh işte arada derbi içinse en uygunu bu n11 de 140 hatta 130 a bile var
  • Tek mac alinmiyor bildigim kadariyla haftalik 40 ,derbi haftasi 65 ,aylik 115. Goruntu kalitesi fena degil gecisler idare eder

• Bir digitürk rezeleti ile daha karşı karşıyayız geçen hafta aldıpım faturasız digitürk derbiyi izlemem için 1 hafta paket tanımladı 1 ay hediyemle birlikte bugün komple kapamışlar yuhhh arkadaş 1 kere şaşırt iyi yorum yapıyorum mantıklı diyorum bu faturasız ama adamı kanser ediyolar aradım ilgili birime iletiyor kardeşim yokmu müdürün aktar diyorum aktaramıyor sizimi bekleyecem bugün 3 maç var biri gitti diyorum acil yazıyomuş ararlarmış aramayın size bulaşan kafama edeyim ben yazıklar olsun bak abonelik tarihime zaten 19 kasıma kadar açık neden kapıyon!!!!!

• Hocam peki bunlarla uğraşacağınıza neden Digiturk Play kullanmıyorsunuz?

Ben de farkettim ki evde fiber internet var, daha ucuza Digiturk Play'den izlemek daha mantıklı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Hocam peki bunlarla uğraşacağınıza neden Digiturk Play kullanmıyorsunuz?

Ben de farkettim ki evde fiber internet var, daha ucuza Digiturk Play'den izlemek daha mantıklı bence.

o işi sevmiyorum 1 sene kullandım 1 dk geri bazı maçlar sıkıntı

bu arada yazmayı unuttum ısrarlarım sonucu aynı gün arandım adam haklısınız özür dileriz dedi hatta 18 kasımda kapanacak paketim 28 kasımda kapanacak c.tesiden itibaren açıyorum 1 aylık hediyeyi böylece özür mahiyetinde olur dedi genede bir şekilde memnuniyetimi sağladılar
    Bugün elime ulaştı hocam.

HD kanallar gayet iyi ve geçiş hızını daha yavaş bekliyordum ama gerçekten tam istediğim gibi.Bu fiyata bu hız iyi.HD olarak görüntü iyi fakat SD benim 10-15 senelik olan uydu alıcımdan bile daha kötü.SD ile HD arasında çok fark var.Ama HD tam beklediğim gibi.

Kumandası hoşuma gitti.Cok karışık değil.Sade bir kumandası var.

Genel olarak ürün iyi.Şimdilik bir sorun yok.

Hız+HD olarak istediğim gibi.Teşekkür ederim hocam size.

Şuan pin vs. istiyor ama daha nedir bulaamdimSaticiya ulaşacağım şimdi öğrenelim biraz nedir ne değildir.Biraz tanıtsin bize uyduyu

• USB ile kayı işlemi nasıl oluyor?Bilgilendirebilirmisiniz.USB taktım hem 8GB hemde 1 TB fakat kayıt almaya bastığımda almıyor.

İyi sevindim hocam. Pin dört tane sıfır (0000) olmalı.

USB kayıt özelliği de aktif değil diye biliyorum
    Aynen hocam adam mesaj attı pini.Neden aktif değil hocam?Ben o özelliği sevmiştim hâlbuki

Bilmiyorum ama aslında olması lazım, çok saçma.
    Aynen hocam.Özellik var ama kullanılamıyor.Değişik.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.