Şimdi Ara

Fatih Tezcan ve Troll Ordusu İfşalandı - SiberTürk Örgütü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
4
Favori
24.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
485 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi şu Tezcan, ROK ve eşinin sokaklarda linç edilerek öldüğünü görecek miyiz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kril kullanıcısına yanıt
    Öyle bir ülke olduğun an Amerika gelir seni fetheder, ahanda buraya yazıyorum, mısır libya ırak 'ın başına ne geldi ise senin ülkeninde başına geldiği gündür o gün, rok tezcan mezcan değil deniz gezmiş olsun diğerleri olsun kim olursa olsun hangi cenahtan olursa olsun hangi ideoloji de olursa olsun o olduğu gün linç edilerek öldürüldüğü gün senin ülkeni fethettikleri gün olur. Bak bugün İran 'ın başına gelmesi için hazırlanan zeminler, trump diyor ki abd gemilerine vur emri verdim diyor geçen aylarda kasımı 'yı öldürdüler siha ile ve bugünde gemilere emir veriliyor ve sonra ne olacak İran 'da düştü diyelim sıra işteee Türkiye 'ne Türkiye 'me gelecek, o yüzden bu ülke de birbirimize düştüğümüz gün hepimiz bitmişizdir artık ha bu yazdığın kişiler yargılanır, şu şu diye mahkemeler önüne çıkarırsın hüküm giydirirsin bunu da aym nezdinde yaparsın kimse bir şey diyemez amaaa senin bu kafanın içindekiler gerçekleşirse ayvayı yemiştir bu ülke. O yüzden dikkatli olursak daha iyi olur hani eleştirelim hani suçları varsa adalet önünde hesap versinler ama kalkıpta sokaklarda linç ediliyorsa işte düşmanlar içeriden yetişerek geliyordur ve o düşmanlarında tc si var o rok tezcan dediğin kişilerinde tc si var kısacası bu ülkenin iki insanı da tc ye sahip, bak apo 'nun da tc si var ama asabiliyor musun yoooo izin vermediler de öyle alabildik ne anladık bu işten hadi sokaklarda linç edeiblsek ya apo yu ha işte o kadar basit olmuyor ki ha olur da kafanın içindekiler gerçek olursa apo yu asamayan ülke iken rok tezcan gibileri sokaklarda linç ederek öldürür hale geldi isek işte o zaman bu ülkeye bay bay diyelim.

O varlıkları sakın savunduğumu düşünmesin kimse herkes adaletin önünde hakkını savunsun, cezasını çeksin.

• emrehan09 kullanıcısına yanıt
    "
    Ama bu gördüğün şahıs bugün 23 nisanda bu ülkenin İngiliz projesi olduğunu söyleyip tüm kurucu üyelere başta Mustafa Kemal olmak üzere ağır hakaret etmiştir. Cumhuriyet'e açık açık düşmanlık ve nefret söylemi yapmıştır. Çocuk kaçırma tehtit sahtecilik yaralama hakaret ve Atatürk ve değerlere hakaretten 16 kez hüküm giymiştir ama ne hikmetse(!) dışarıdadır. Ve geçmişte fetullah iti için attığı övgü dolu metinler hala meydandadır. Ve gerçekten telegram grupları vardır bunu kendi ağzıyla söylemekte zaten. Hala adam için hala burda savunma yapacaksan zaten kimin adamı olduğun bellidir. Savunursan o zaman biz burda sizi izleyip eğleniriz bir insanın midesi nasıl çuval boyutuna çıkabilir diyerek.

"

Sadece komumuzu ilgilendiren paragraf bu olduğu için yazıyorum, bu kişiler yargılansın ya da kendilerini savunsunlar ya da serbest kalsınlar yargılama sonucu ya da içeri girsinler umrumda değil ben bunların ne olduğunu biliyorum, ki bu şahıs içeri alınmıyor evet ama neden alınmıyor acaba internette yazılan şeylerin suçu cezası kanunu mu yokta alınmıyor nedir bilemiyorum ki bir şey biliyor ki böyle rahat yazabiliyor, ve karşıda da chp 'ye yakın olan bir sürü avukat var hiçbiri de dava açmıyor bir iki tane mi ne geçenlerde açıldı diye haber okuduk açmıyorlarsa ben bu muhalefeti de sorgularım ya da muhalefet olanları ki bu adamın deli raporu falan mı vardır da içeri girmiyor bilmiyoruz o yüzden bilmediğim şeyler için bir şey diyemem, avukat olsam araştırırdım ama benimde merak ettiğim bir durumdur.

Üstteki yazdıklarında konu ile alakası yok benim yazdığım mesajı da yanlış anlamışsın ve 11 milyon üyesi var ise senden öğrendim 5 milyon yardım parası toplanıyorsa ve bununla bunu bir tutup matematik hesabı yapmaya oranlamaya kalkıyorsan sana diyecek bir sözüm olamaz resmen saçmalık olarak görürüm kusura bakma.

Arkadaşım chp 'li ve para gönderdi çünkü olaya akp parti şu bu diye bakmadı ki bende 3 tane 10 ar tl attım şimdi ben 3 kişilik mi katılmış oluyorum hem de üyesi değilken bu partinin o yüzden saçmalamışsın resmen. Ayva ile ayvayı elma ile elmayı karşılaştırırsan sevinirim, ha ayva elma elma ayva oldu mu işte mantık hatası çıkıyor ortaya. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

"
    Ama bu gördüğün şahıs bugün 23 nisanda bu ülkenin İngiliz projesi olduğunu söyleyip tüm kurucu üyelere başta Mustafa Kemal olmak üzere ağır hakaret etmiştir. Cumhuriyet'e açık açık düşmanlık ve nefret söylemi yapmıştır. Çocuk kaçırma tehtit sahtecilik yaralama hakaret ve Atatürk ve değerlere hakaretten 16 kez hüküm giymiştir ama ne hikmetse(!) dışarıdadır. Ve geçmişte fetullah iti için attığı övgü dolu metinler hala meydandadır. Ve gerçekten telegram grupları vardır bunu kendi ağzıyla söylemekte zaten. Hala adam için hala burda savunma yapacaksan zaten kimin adamı olduğun bellidir. Savunursan o zaman biz burda sizi izleyip eğleniriz bir insanın midesi nasıl çuval boyutuna çıkabilir diyerek.

"

Sadece komumuzu ilgilendiren paragraf bu olduğu için yazıyorum, bu kişiler yargılansın ya da kendilerini savunsunlar ya da serbest kalsınlar yargılama sonucu ya da içeri girsinler umrumda değil ben bunların ne olduğunu biliyorum, ki bu şahıs içeri alınmıyor evet ama neden alınmıyor acaba internette yazılan şeylerin suçu cezası kanunu mu yokta alınmıyor nedir bilemiyorum ki bir şey biliyor ki böyle rahat yazabiliyor, ve karşıda da chp 'ye yakın olan bir sürü avukat var hiçbiri de dava açmıyor bir iki tane mi ne geçenlerde açıldı diye haber okuduk açmıyorlarsa ben bu muhalefeti de sorgularım ya da muhalefet olanları ki bu adamın deli raporu falan mı vardır da içeri girmiyor bilmiyoruz o yüzden bilmediğim şeyler için bir şey diyemem, avukat olsam araştırırdım ama benimde merak ettiğim bir durumdur.

Üstteki yazdıklarında konu ile alakası yok benim yazdığım mesajı da yanlış anlamışsın ve 11 milyon üyesi var ise senden öğrendim 5 milyon yardım parası toplanıyorsa ve bununla bunu bir tutup matematik hesabı yapmaya oranlamaya kalkıyorsan sana diyecek bir sözüm olamaz resmen saçmalık olarak görürüm kusura bakma.

Arkadaşım chp 'li ve para gönderdi çünkü olaya akp parti şu bu diye bakmadı ki bende 3 tane 10 ar tl attım şimdi ben 3 kişilik mi katılmış oluyorum hem de üyesi değilken bu partinin o yüzden saçmalamışsın resmen. Ayva ile ayvayı elma ile elmayı karşılaştırırsan sevinirim, ha ayva elma elma ayva oldu mu işte mantık hatası çıkıyor ortaya. :)
    Bak o konuda haklısın. Böyle gerzekleri meydanlarda konuşturan Chp'de hata. Muhalefetlik sorunu olduğunda hemfikiriz. Adamın deli raporu olabilir öyleyse sosyal medya kullanımı engellensin. Çocuk kaçırma dahil 16 tane hüküm giyip dışarda dolaşmakta birazda Adalet Bakanlığını ilgilendiriyor. Böyle kanserler toplumu bölmek kardeşler arasına nifak tohumu ekmek dışında hiçbir işe yaramıyor.

Ben 11 milyon üye matematiğini senin 11 milyon gönül vermiş üye var sözü üzerine söyledim. Aynen dediğin gibi Chp'li insanlarda yardım etmesine rağmen 5.8 milyon sms ve 2-3 tane sms atanları görünce çok az bende bunun üstünden sana cevap verdim. Demek ki Ak Partili kardeşlerimiz tam anlamıyla konuya odaklanamamışlar gönül verememişler ki bu kadar az sms gelmiş dayanışma kampanyasına. Rakamın azlığından dem vurdum sadece. 11 milyon üyeye en az 15-20 milyon sms yakışırdı bence.

• emrehan09 kullanıcısına yanıt
    Sayı az hepimiz millet olarak farkındayız zaten, birçok akp üyesinin de ne amaçla üye olduğunu da biliyoruz bir yerlere gelme sanatı diyelim buna o yüzden yapabilecek bir şey yok her partide var bunlardan ha akp de daha çoktur ve bu parti iktidarda olunca yanaşan yanaşana oluyor.

Bu dediğin gerzeği 16 olaydan nasıl içeri almıyorlar bende anlamıyorum ama haberlerde çok görmüşsündür ne suçlular sabıkaları olanlar adam öldürünce yakalanıyorlar daha geçenlerde olmuştu adam öldürmüş ve öldürdükten sonra yakalanınca bakılmış 16 19 mu ne sabıkası varmış ve böyleleri aramızda o biçim geziniyor yani anlayacağın çok garip durumlar bunlar ülkemizde. Sosyal medya kullanımı engelleme işte o biraz zor yani adam dava açsa kazanır Türkiye 'ye karşı o kadar diyeyim. :)
  • Maalesef böyle tetikçi tiplere paralarımız saçılıyor bunlardan medet umuluyor.
  • Boş işler.

• x2yk keremcem'in yan hesabı mı?
    Bir arkidişi chp birisi iyi parti bırak bu işleri...
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    keşke yargı senin sandığın kadar tarafsız ve adil olsa, o zaman zaten bunları konuşuyor olmazdık.bugün insanlar sokakta linç edilmiyor ama sosyal medya linciyle içeri atılan veya sosyal medya ayaklanmasıyla içeriden çıkan çok insan var.Böyle yapa yapa linç kültürü daha da genişliyor.Fatih tezcanın Atatürk ile ilgili söylediklerini bir başkası Erdoğan veya Hz.Muhammed(s.a.v.) için söylese, adamı anında paket ederler ki zaten "ey iban edenler" diye tweet atan adamı aldılar içeri.Abd ve ab, ülkedeki lince göre değil demokrasi ve yargının durumuna göre sana müdahale eder.
  • Vay vay vay bak sen devlet içinde devlet oluşumu var paralel ilerliyor buna dur diyen yok mu?

• Bu tezcan denen hıyarı en az 15 kere cimere şikayet ettim sonuç yok.
    İlk seçimde seçimi kaybettiklerinde ülkeden kaçacak.yoksa sonu hiç iyi değil
    Bu vatan hainine bilerek sövüyom savcılığa vermiyor.verse ifademde de söveceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

Vay vay vay bak sen devlet içinde devlet oluşumu var paralel ilerliyor buna dur diyen yok mu?
    Bu oç zaten paralel.fetöcünün allahıydı.ama işte hemen akpli gibi görününce fetöcüden saymıyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Bu oç zaten paralel.fetöcünün allahıydı.ama işte hemen akpli gibi görününce fetöcüden saymıyolar

Alıntıları Göster
    Niye işlem yapılmıyor ortak hareketler mi oluşum içindeler?

• quote:

Niye işlem yapılmıyor ortak hareketler mi oluşum içindeler?

Alıntıları Göster
    Tezcanın son resimlerine bak hangi bakanla yanyana

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Tezcanın son resimlerine bak hangi bakanla yanyana

Alıntıları Göster
    o vatan haininin sonu iyi olmayacak hesap verecek
  • quote:

o vatan haininin sonu iyi olmayacak hesap verecek

Alıntıları Göster
    Sabredin,ilk seçimlerden sonra kaçacak.kaçmasa bile çıktığı yere sokulacak.3 sene daha havlasın

• bunlar zaten bilinen gerçek idi. buna karşılık ney var ? koskoca bir hiç. ne chp si nede bir başka partisi. yemeğe gelince aslanlar gibi yemesini biliyorlar. bu ülkede iktidar sorunu yoktur bu ülkede muhalefet sorunu vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Sayı az hepimiz millet olarak farkındayız zaten, birçok akp üyesinin de ne amaçla üye olduğunu da biliyoruz bir yerlere gelme sanatı diyelim buna o yüzden yapabilecek bir şey yok her partide var bunlardan ha akp de daha çoktur ve bu parti iktidarda olunca yanaşan yanaşana oluyor.

Bu dediğin gerzeği 16 olaydan nasıl içeri almıyorlar bende anlamıyorum ama haberlerde çok görmüşsündür ne suçlular sabıkaları olanlar adam öldürünce yakalanıyorlar daha geçenlerde olmuştu adam öldürmüş ve öldürdükten sonra yakalanınca bakılmış 16 19 mu ne sabıkası varmış ve böyleleri aramızda o biçim geziniyor yani anlayacağın çok garip durumlar bunlar ülkemizde. Sosyal medya kullanımı engelleme işte o biraz zor yani adam dava açsa kazanır Türkiye 'ye karşı o kadar diyeyim. :)
    bakın cimerde bu olay hakkında bir sürü şikayet almış herhangi bir işlem yapılamamış(yapmamış)
    yukarıdaki yazanlara göre bilemiyorum kokusu çok fena geliyor işlem yapılmaması ne demek biliyormusunuz aklıma ortak hareket düşüncesi geliyor başka ne izahı olabilir?
    bunu bizzat özellikle cumhurbaşkanımız ve bakanlar bunu biliyor mu?
    biliyorsa susuyor mu yoksa bilmiyorlar mı ?
    bunu bizzat cimer değil iletişim bilgileri lazım ulaşmak için?

• Elbet hesap verecek, sonsuza dek sürmeyecek. Paket olacağı günü heyecanla bekliyorum.
  • Bunlar malum sinkapurda ki iktidar partisi ve oranın başkanı olan dört parmak abubu başgan dan destek alıyorlar. Çünkü bunların yolu aynı sinkapuru yıkmak bölmek ve rejimini değiştirmek ama bazı engeller var o kadar da serbest konuşamıyorlar böyle kendileri gibi omurgasız vatan hayinleri maşaları var bunları kullanıyorlar bunlara ortam sağlıyorlar. Ama elbette o ülke hangi hainleri kovmadı ki bunların da top yekün sonları elbet gelecek o samandan çamurdan yaptıkları sarayları da başlarına yıkılacaktır elbet.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.