Şimdi Ara

Fastpay ile elektrik faturası (Enerjisa) ödemede %10 iade (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
50
Favori
62.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marrusia

100 odemistim 10 iade geldi
    hocam herhangi bir komisyon kesildi mi? Fastpay kesmiyor tamam da banka da mi kesmiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slickman

hocam herhangi bir komisyon kesildi mi? Fastpay kesmiyor tamam da banka da mi kesmiyor?

Alıntıları Göster
    Hayir kesmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 7 Şubat 2019; 7:14:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşalr fastpaye üye oldum kredi kartını ekledim. fatura ödemeye geliyorum fatura bilgilerini girip öde deyince fastpay bakiyeniz yetersiz diyor. fatura ödemeyi yapmk için fastpaye bakiyemi yüklemek gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escape__06

arkadaşalr fastpaye üye oldum kredi kartını ekledim. fatura ödemeye geliyorum fatura bilgilerini girip öde deyince fastpay bakiyeniz yetersiz diyor. fatura ödemeyi yapmk için fastpaye bakiyemi yüklemek gerekiyor
    Fatura bilgilerini girdikten sonra Faturanın hemen altında seçenek var hocam kredi kArtını seçmeniz gerek

• Bir kac gundur baskent enerjisa faturası odeyemedim kurumla baglantı kurulamadı diyor baskent faturası odeyebilen varmı

• Bu fastpay da banka kartı geçiyor mu ? En para örnek.

• chessmania kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam, benim denediğim ostim elektrik sanırım kredi kartı ile ödemeyi kabul etmediği için dediğiniz seçenek çıkmadı. İnternet faturası denedim altta seçenek çıktı.
  • 10₺ mış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün 10TL iade bakiyeme yansımış. Yukarıdaki arkadaşın belirttiği gibi başka bankadaki hesabıma da kolayca ve ücretsiz olarak EFT yaptım bu miktarı.
  • Bursa dan uludag limak odedim. 15 gundur iadem yatmadi. Sikayet olusturdum. Henuz sonuc yok

• Enerjisa toroslar kurum ile bağlantı kurulamadı hatası veriyor aradim mh enerjisadan kaynaklı diyor enerjisayi aradim bizlik değil diyorlar işin içinden nasıl cikcaz simdi

• Ödedim ama fast pay ödenmiş faturalarda gözükmüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursa Limak için yatırdığımın ertesi günü yattı %10 geri. Doğalgaz için de yapsaydı fena olmazdı.
  • denizbonus u ekleyip fastpay le ödeyince de 10 tl bonus veriyor ayrıca 10 tl de fastpay bakiyesine gelir toplamda 20 tl yanlışmıyım.
  • EnerjiSA'ya nasıl geçebilirim ?
  • bugün bildirim geldi, denizbank bonus kredi kartları ile fastpay den ödeme yaparsanız sanırm %10 max 10 TL ekstra karta bonus geliyor deniz kartım uygulamasında görünüyor. yani yanlış anlamadıysam deniz bonus kredi kartını ekleyerek fastpayden fatura ödeyenler 10 TL iade + 10 TL bonus şeklinde toplam 20 TL kazanabilir.
  • hhd82 H kullanıcısına yanıt
    salı günü uygulama üzerinden kredikartıyla ödedim
  • Ykb oto ödemeyi iptal ettim. Fatura gelsin fastpayle öderik. Ömrümüz varsa 50₺ cepte

Edit :tesadüf SÖT bugünmüş. Fastpay'e tanımlı kk ile kolayca ödedim ve hızlı işlem olarak kaydettim. Tşk fastpay. Tşk konuyu açan arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekdellal -- 7 Şubat 2019; 17:16:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sürekli “kurum ile bağlantı kurulamadı” hatasını alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Pentagramet

Sürekli “kurum ile bağlantı kurulamadı” hatasını alıyorum
    bende surekli aynı hatayı alıyordum garantı sanal bonus ıle teb sanal kartı limit tanımlayıp ekledim odeme basarılı oldu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.