Şimdi Ara

Fastpay Dijital Oyun Kodu alımına %50 iade (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
9
Favori
16.677
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A101 için iade gelecekti gelmedi, sonradan hatırladım. Onun için de ayrı kayıt oluşturdum. Yok ya ben bu uygulamayı silerim. İade işleri belli olsun da önce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    ben a101 için iade kaydı açalı 1 hafta olacak ondan da ses gelmedi şikayetvar a yazmayı düşünüyorum o paranın peşini bırakmam
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Steam'i şikayetvara yazdım da A101'i sonradan hatırladım aradım. Ulaşmak kolay ama kayıt oluşturmak 10 dk sürdü. Ben de bırakmam valla

• fastpay hesabina eft yolu ile para yuklemistim ama iade ettiler. ayni durumda olan var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şikayet açmıştım herhalde 3 gün oldu bugün mesaj atmışlar. İadeler yapılacak diye. Artık haftaya filan yaparlar muhtemelen.
  • Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Steame bakiye yüklücektim. İade gelmiyor galiba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Cüzdan hesabından nakit alanlar iadeyi anında almış. Kredi kartı ile alan bizler alamadık. Kampanya bir istisna içermese de böyle saçma sapan uğraşmak zorunda kaldık. Yine de size kesin olarak cüzdan ile alın gelir diyemiyorum çünkü sağı solu belli olmuyor bu işin gördüğümüz kadarıyla.

• Bu arada az önce hesaba Enpara banka kartı ile bakiye yükleyip o şekilde denedim, anında oldu iadeler.
  • iki kere enpara iadesi 25 tl bir kere fastpay iadesi 10 tl ile mount and blade 60 tl ye geldi steam bakiyeside vardı üstüne para arttı 3.5 tl
  • Ben de 5 nisan'da kredi kartıyla yapmıştım dijital kod alışverişini. İadesi olmadı daha. Müşteri hizmetleriyle uğraşmak istemiyorum 1 hafta daha beklerim iade yapmazlarsa o zaman başlarım.

He o parayı bırakır mıyım, tabi ki hayır. Bir DH'li olmak bunu gerektirir
  • Fastpay bakiyesi ile aldım anında geldi.
  • Şikayet kaydı oluşturmuştum cuma günü, dün sabah sms geldi kazandığınız indirimler en kısa sürede yüklenecektir diye ama hala gelen bir şey yok.
  • Yani 15 lira için milleti ne hale düşürdüler. Vallahi yazıklar olsun.
  • son zamanlarda yaptıkları kampanyaları ellerine yüzlerine bulaştırmadan bitiremiyorlar. yok bildirim gelmemiş yok kredi kartıyla almışsın insanlar daha uyguna oyun alıp stres atmak istiyor bunların yüzüne daha çok sinir stres sahibi oluyor
  • Ben iadeler gelsin bir daha kolay kolay alışveriş yapmam arkadaşlar. Sadece cüzdan ile gerçekten sağlam bir indirim falan olursa. Gerçi 15 liralık indirimden başka bir şey göremedik, o da gelmedi.

• Evet arkadaşlar konuda msgım vardı, müşteri hizmetlerine kayıt açtırdığımı iletmiştim.Ayın 5'inde kredi kartıyla yaptığım alışveriş için ayın 10 ununda kayıt açtırmıştım.1 haftadır iade alamanyaları görünce beklemeden süreci başlatmak istemiştim.Ayın 13'ünde sms geldi.İade en kısa sürede yatırılacaktır diye Bugün de saat 17:00 gibi yatırmışlar iadeyi.Olumsuz bir sonuç beklemiyordum zaten.Bilginize.

• Bana da yatmış

• 3 Nisanda almışım, iade halen gelmedi. Sanırım şikayet etmedikçe de ödeme yapılmayacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana yatmış sonunda. Darısı sizlere.

• Bana da iade yatmış. Hala iadesi olmayan varsa ve şikayet açmamış olan varsa şikayetvar'a yazsınlar hemen geri dönüş yapıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.