Şimdi Ara

Fastpay Dijital Oyun Kodu alımına %50 iade (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
9
Favori
16.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geçen ay aldıysan alamazsın kampanya boyunca 1 hakkın var
  • @maliokan
    Ben iadeyi de Steam'e attım. Ancak fastpay cüzdanından herhangi bir hesaba para gönderme seçeneği görünüyor uygulamada. İadeler için bir kısıtlama yoksa yapılabilir sanırım. Kesin bir bilgim yok maalesef.

@Wampire^^
    Bildiğim kadarıyla bir kere alınabiliyor.
  • 20 lira yükledim önce. Hemen 10 lira iade oldu. O 10 lirayı da attım steam'e. 5 lira iade oldu. Hesaptan atmak mantıklıymış. Provizyon vs. beklemiyorsun. 5 lira kaldı fastpay'de. 5 tl atılabiliyorsa steam'e atarım cüzdanda durur.
  • maliokan kullanıcısına yanıt
    Ben de aynısını yaptım ve bende de en son 5 lira kaldı. Steam cüzdan kodlarının en düşüğü 10 liralık. O yüzden 5 lira daha karttan attım, 10 lira etti ve onunla da 10 liralık cüzdan kodu alıp Steam'e attım. Böylece fastpay'de para kalmadı. Steam'de bakiye olarak duruyor. Kullanırım gerektikçe.
  • Hocam fastpay de sınır var mı? Aile üyelerinden de kullanarak aynı hesaba 15/30 kullanarak Steam cüzdan yükleyebilir miyiz? Eğer yükleyebiliyorsak 3-4 kere daha kullanırım ben 😎

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ailedekilere de ayrı hesap açarak olur bence neden olmasın. Aynı kartı onlara eklemek de sorun olmamalı. Denemek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam oluyor. Enpara'dan kredi kartı gelmedi geçen ay 25/50'den faydalanamamıştım. Bu iyi oldu. Şimdilik 3 hesap ile 45/90 yükledim rdr 2 için para atıyorum cüzdana. Oyunda bir indirim olursa cüzdanda para bulunmuş olur.
  • Dijital kod satın al bölümündeki steam para ekleme kısmında herhangi birine tıklayınca "şu anda işleminizi gerçekleştiremiyorum" hatası veriyor. Bu hatayı alıp da çözümünü bulabilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakeeyess -- 17 Mayıs 2020; 14:44:27 >
  • ben steam yok diye hiç ugraşmamıştım ama şimdi oldugunu fark ettim. 20 ve 10'luk koda tıklıyorum şu an işleminizi gerçekleştiremiyorum diyor, kod stoğu mu bitti acaba, benzer bir hata alan var mı
  • aynı hatayı alıyorum, çözemedim ben de
    Aileden başka bireylerin cep nosu ile oturum açarak yapabilirsin. Kendi fastpayine banka kartı ile para yükle sonra iale bireylerine yada arkadaşların cep nosuna gönder. Ama fast pay de oturum açtıktan sonra gönder ne olur ne olmaz.

Ben 3 farklı hesaptan alıp yaptım. Ama şu anda işlemi gerçekleştirememe hatası veriyor. Galiba çok kullanım oldu, fastPay'ciler durdurdu :)
  • kampanyayı durdurdular ama haber vermiyorlar sanırım. Müşteri hizmetleri de bankaya uğrayın diyor. Kampanya bile yapamıyor bu nasıl uygulama gerçekten anlam veremedim.
  • snakeeyess kullanıcısına yanıt
    Devam ediyor mu kampanya? Deneyen var mı?
  • ainstain A kullanıcısına yanıt
    Ben de denedim hocam birden fazla yükleme yaptım. Evde boşta bir telefon daha vardı ondan da yüklesem mi mayıs ayı bitmeden diyordum. Kampanya durdurulduysa bulaşmayayım. Zaten Epic sayesinde Steam'den oyun alamicaz gibi duruyor
  • steam cüzdan kodu satın alım sayfasına girişte hata veriyor büyük ihtimal bunda stok bitti ama diğerlerinde herhangi bir sorun yok ona göre değerlendirebilirsiniz
  • İade alamayan var mı ? 2 haftadır iadem yapılmadı durumu bildirdim ama sonuç alamadım. Daha öncede benzeri durum yaşamıştım 1.5 ay sürmüştü. Rezalet firma.
  • Steam cüzdan kodu şu an tekrar alınabiliyor. İade için fastpay hesabından ödeme yaparsanız anında geliyor.
  • snakeeyess kullanıcısına yanıt
    Sonradan öğrendim 10 gün oldu kartla ödemiştim ses soluk yok

• Steam bakiyesi alabilen var mı şu an? Hata veriyor sürekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antocio kullanıcısına yanıt
    Bende hata alıyorum

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.