Şimdi Ara

fastpay 100TL Dijital Kod hediye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.086
Cevap
55
Favori
183.505
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstegelsin alındı. İnşallah üzerine yatmazlar. Kampanya koşulların ekran görüntüsünü aldım. Sayı vs belirtmiyorlardı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Camit C kullanıcısına yanıt

ana sayfada fastpay bakiye yazan kısım var kutucuk şeklinde onun yanında kart ekle yazmıyorsa, en sağına gelene kadar kaydır sola doğru

• uygulama çok sorunlu gibi gözüküyor bende en sonki güncellemeden sonra sapıttı

• Şimdi çek satışta steam kodu patlaması yaşanır fastpay 100TL Dijital Kod hediye 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertmete55555 -- 2 Aralık 2021; 19:58:39 >
  • mertmete55555 M kullanıcısına yanıt

Konuyu açar açmaz satıldı fastpay 100TL Dijital Kod hediye 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istegelsin kodu vermiyor başka kartla dene diye hata vermekte

• Ben de sadece 20TL lik steam kodu var, öax 3 tane aldırıyor tek seferde, bu şekilde alsam 60 TL geri yatar mı?

Edit: uygulama dilini türkçe yapınca düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tadanyz -- 2 Aralık 2021; 20:7:50 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Banka kartından fastpay at parayı .. fastpay bakiyesi ile işlem olumlu...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 100₺ Steam cüzdan kodu aldım. Enpara bağladım uygulama içinden aldım, sanırım böyle de kabul, bir sıkıntı olmaz değil mi? fastpay 100TL Dijital Kod hediye 

• Meyerovitch kullanıcısına yanıt

yükletmez ki limitim dolu, banka kartından yükledim tamam limitim açılmış fastpay 100TL Dijital Kod hediye 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 2 Aralık 2021; 20:23:40 >
  • Bonus paracard ı ekleyip 100 liralık steam kodu satın aldım 17 Aralığı bekliyoruz. fastpay 100TL Dijital Kod hediye 

• Kodu alırken parayı fastpaye yüklemeden direk banka kartıyla aldım sorun yaşar mıyım?

• Bir istegelsin de benden kredi kartiyla hadi hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 2 Aralık 2021; 20:16:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fastpay'e işbankası banka kartımı tanımlayıp o karttan 1 kerelik 75 liralık kod sonra da 35liralık aldım, bunun 100 lirası geri yatacak sanırım onu da tekrar banka hesabımıza atabiliyor muyuz peki?

• Orayı yıkarlar ama boyle yan yatırıp yıkma değil 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Origin 20 dolar gift card 190 TL olarak gözüküyor. Güncel kurdan çeviriyorsa bayağı güzel fırsat

[simage=1]https://store.donanimhaber.com/3b/26/23/3b262332190aa7706f5bd54335f6b76c.jpeg[/simage] 

• İstegelsin kodu aldım, kod'la da şimdi alışveriş yaptım. Geri ödemeyi düşünerek , 100 liralık alışveriş bedavaya geldi. Teşekkürler :)

• Origin 20 dolar gift card 190 TL olarak gözüküyor. Güncel kurdan çeviriyorsa bayağı güzel fırsat

fastpay 100TL Dijital Kod hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilemre1 -- 2 Aralık 2021; 20:21:3 >
  • cawrash C kullanıcısına yanıt

kampanya fotoğrafında oyun ve izleme kodları için fotoğraf koyulmuş alılşverişte geçerli olacağını sanmıyorum kod demiş sonuçta boşuna almış olabilirsiniz

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    Valla şu geçeli bu geçerli değil demedikten sonra vede beni oraya yönlendiriyorsa kusura bakmasınlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.