Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
78.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • optimizasyondan girdiğine göre oyunu alırsan burda da ekran kartı tavsiye edin dersin

şaka bir yana oyun sistem istemiyor o yönden iyi tek sıkıntı server biz olduğumuz için 3. oyuncudan sonra upload hızı yetmiyor ping dalgalanıyor lag oluyor vs

• Nvidia sağolsun 3 tane kart çıkar 1 alt seviye 1 orta seviye 1 tanede üst seviye yap olsun bitsin bizde uğraşmayalım

Server'ı Fiberi olan biri kursa adsl'ye göre daha iyi olmazmı? Ben kurarım sorun olmazda Fiber+ internetimle anca 2 kişi oynarız (Telekomu da kutlamak lazım. sene olmuş 2015 biz hala 0.5 mbps internet ile bişey yüklemeye çalışıp mp oynamaya çalışalım , 3 yıldır fiber geliyordu, semtin üst mahallelerine geldi fiber bize gelmedi)

bu akşam sanırım alacağım oyunu. 70 TL'den aşağı Türkçe bulabilirmiyim?

• mp için çok heveslenme, alman ve polonyalılar bağlandım yine aynı, onlarda da lag giriyor, host şirketlerinin sattıkları servere kurulmuş oyuna girersen lag olmuyor ama onlarda şifreli.

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

mp için çok heveslenme, alman ve polonyalılar bağlandım yine aynı, onlarda da lag giriyor, host şirketlerinin sattıkları servere kurulmuş oyuna girersen lag olmuyor ama onlarda şifreli.

ets2 mp'nin ilk zamanları gibi o zaman. kendi serverımızı kiralarsak lag olmadan oynayabiliriz o zaman. (Fiber interneti olan birini bulursam ona kurarım bir server )

Server kurmak için ne gerekli? oyunun olması gerekiyormu o makinede? ve en önemlisi atom işlemcili bir netbook iş görürmü?

• quote:

Orijinalden alıntı: Trydamere87

Saban ne zaman kullanılıyor arkadaşlar.Ben tarlayı biçtikten sonra kültivatör le geçiyorum sonra ekiyorum sonra sprayliyorum?Doğrumu bu işlemler.

Saban tarla yollarini cimenleri vs tarla haline getiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu az evvel satın aldım. 1 dakika 8 saniye sonra yüklenmiş olacak. İlk etaptan verebileceğiniz Tüyo varsa alabilirim
  • S.a oyunu aldım ama rusça çıktı değiştiremem dimi dilini
  • rus key aldıysan hayır, multilanguage değil ama dil olayına fazla takılmamak lazım zaten yukarıda tuşlar yazıyor bir kere bastığın zaman neyin ne olduğu anlaşılıyor.
  • Dik paketi var 2 gb belki onunla kurtarırım.malesef birde vpn olmadan oyuna bağlanmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eksen52

Dik paketi var 2 gb belki onunla kurtarırım.malesef birde vpn olmadan oyuna bağlanmıyor

2 gb dil paketi mi olurmuş. Neyin paketi o öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

quote:

Orijinalden alıntı: eksen52

Dik paketi var 2 gb belki onunla kurtarırım.malesef birde vpn olmadan oyuna bağlanmıyor

2 gb dil paketi mi olurmuş. Neyin paketi o öyle.

Butun diller var. Peki bu oyunu silip yenisinj alsam steam kabul edermi

• Arkadaşlar oyunda tavuklar gözükmüyor. Sesleri var kendileri yok. Sorun ne olabilir acaba? Ekran kartım HD5650 laptopta oynuyorum.
  • oyunu biraz oynadım ve yaklaşık 8500 dolarım var. Ormancılığa başlamak için biraz bilgi alabilirmiyim? normal elektrikli testereyle kestikten sonra hangi araçla taşıyabilirim odunu?

Telefonda eski sürümlerde oynadığımdan bu detaylar yoktu

@White Devil hocam birde benim gt740m ultra'da açmadı fs2015'i eski sistemime işlemci + ekran kartı takviyesi yapsam olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Raptor.. -- 7 Kasım 2014; 23:09:21 >
  • ormancılık için basit ve hızlı para kazanmanın yolunu buldum, kereste sattığımız yerin yukarısında ağaçlar var oraya gidip el motoruyla ağacı kes , sonra önden yüklemeli traktörle ağacı yüke git sat, bazen traktör yamılıyor ama olsun

yeni bir kulüp açalım, "nezih çiftçiler grubu"
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

ormancılık için basit ve hızlı para kazanmanın yolunu buldum, kereste sattığımız yerin yukarısında ağaçlar var oraya gidip el motoruyla ağacı kes , sonra önden yüklemeli traktörle ağacı yüke git sat, bazen traktör yamılıyor ama olsun

yeni bir kulüp açalım, "nezih çiftçiler grubu"

İyi fikir. Yalnız hocam önden yuklemeli traktor hangisi

Ets de yılların tecrübe si herşeyi biliyoruz da bu oyunun acemisiyim o traktorle onune takılacak zımbırtıyı çekip koyabilirsen çok makbule geçer

Edit: Hemen yarın kulübü kuruyorum
    Trainz oynayacak olan olsa "Nezih Makinistler Kulübü"nude kurarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Raptor.. -- 7 Kasım 2014; 23:24:05 >

• Traktör T4.75

Alet bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

quote:

Orijinalden alıntı: Trydamere87

Saban ne zaman kullanılıyor arkadaşlar.Ben tarlayı biçtikten sonra kültivatör le geçiyorum sonra ekiyorum sonra sprayliyorum?Doğrumu bu işlemler.

Saban tarla yollarini cimenleri vs tarla haline getiriyor

Ben hiç kullanıma gerek görmedim.Ben biçerdöverle biçtikten sonra kültivatör ile geçiyorum sonra üzerinden ekim makinası geçiyorum.Yani sabanı tam olarak ne zaman kullanacağım.
  • 1-Oyunun başındayım aşağıdaki tarlayı hasat ederken damperli trakötörüm tam dolmadığı için yeni damper aldım.45000litre kapasiteli.Fakat biçerdöverin borusu damperin içine girmiyor ne yapacapım ben böyle?

2-Aldığım damperi nereye satabilirim satma yeri neresi.Aynı fiyattanmı gider daha az mı gider hiç yük taşınmadı
  • Tabiki aldığın paradan daha ucuza gider fakat araçların satıldığı galeriye git orada yere çizilmiş dikdğrtgen alan var damperi onun içine koy ve araçtan in orada ışıldayan daire var onu aç araç biraz daha yüksek fiyatla satılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Tabiki aldığın paradan daha ucuza gider fakat araçların satıldığı galeriye git orada yere çizilmiş dikdğrtgen alan var damperi onun içine koy ve araçtan in orada ışıldayan daire var onu aç araç biraz daha yüksek fiyatla satılır.

Aracı değil sadece damperi satacam yoksa araçla ikisimi satılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.