Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
17
Favori
78.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: White Devil

Traktör T4.75
     Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Alet bu

hocam resimler yok

alet hangisiyse oyunun ilk verdiği traktörlere takılıyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan525

fertilizer sprayer
    gübre püskürtücüdür

yine tarlaya atabiliyorsun verimi arttırıyor zaten oyun Türkçe :D

okadarı tamamda ben demek istedimki acaba gübre püskürtücü ekini biçdikten sonra tarlayı sürmeden mi atılıyo?
    yoksa ikisi arasında bir fark yokmu?

• Yol uzun bakalım kazasız teslim edebilcekmiyiz
     Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Resimdeki yere geldim ama satmadı bu römorklar satamıcakmıyız tek tek boşaltmammı gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::LasVegas::: -- 9 Kasım 2014; 23:20:09 >

• :::LasVegas::: kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla odunları tek tek alıp sarı kareye atman gerekiyo kendisi yüklüyo zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahnal

Bildiğim kadarıyla odunları tek tek alıp sarı kareye atman gerekiyo kendisi yüklüyo zaten

Ben o römorku oraya deviririm. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::LasVegas::: -- 10 Kasım 2014; 0:10:39 >
  • Playway yeni oyununu duyurdu. Farm Simulator 2015

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/797795/375112c2-6ce1-40e5-b205-2278b68d076a.jpg
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/797795/77cc93a7-c537-43c7-a436-ca3507a0d498.jpg
    5 Aralık'ta çıkarmayı planlıyorlar. Çiftlik simülasyonu buna dikkat edelim :D

gerisini yazdıkhttp://www.simulasyonturk.com/yeni-ciftlik-simulasyonu-farm-simulator-2015/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan525 -- 10 Kasım 2014; 0:19:28 >

• [simage]http://i.imgur.com/EceiFwm.jpg[/simage]

orjinal satin almama ragmen etkafeden korsan indirmek zorunda kaldim internetsel problemlerden dolayi ama mutluyum daha bugun yuklemek nasip oldu kirlenmesi cok sexy olmus cok...

edit: arkadaslar elektrikli testere ile yikinca agaci nasil istedigim uzunlukta dilimleyecem kesmiyor ben nerden istersem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loses -- 10 Kasım 2014; 8:23:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftasonu hanım da yoktu tam 2 gün sağlam farming kastım. Sonuç harika. Hava değişimlerine özellikle o sabah çıkan sise hayran kaldım. Ve araçların kirlenmesi ayrı bir hava katmış. Odunculuğa sağlam sardım. İlk başlarda zorlanmıştım ancak logitech driving force gt ile aracı kullanıp ve logitech f710'un analoglarını da vinç'leri kullanmaya ayarlayınca tadından yenmedi valla.
  • Oyunda 3 tarlam var.Başındayım tarla satın aldıkça neyin ne olduğu karışacak sanırım.Bu durumu nasıl aşacağım.Hangi parça nerede vs.Tab tuşuna basıp tek tek 20-30 arabayı gezcekmiyiz.
  • fs2013 un default tarlasi varmi beyler bunda kullanabilirmiyim sizce

• 26.7 mb güncelleme geldi içeriği ne acaba ?
  • 100 küsür ineğim var arkadaşlar ve 3 sorum var.

1) Sütü otomatik satıyor değil mi? Bi mod gördüm süt tankı diye ondan soruyorum.
    2)Sıvı gübreyi bulamaç tankları ile mi tarlaya atıyoruz?
    3)Normal gübre tarlanın verimini artıyor mu?

EDİT: 100 coini buldum ve oyunun tüm sihri bozuldu silolar full kapasite oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImKeynes -- 10 Kasım 2014; 15:06:40 >
  • loses kullanıcısına yanıt
    oyunu steam ile indir common klasörünü usbye koyup evdeki pcye at orjinal olarak offline oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImKeynes

100 küsür ineğim var arkadaşlar ve 3 sorum var.

1) Sütü otomatik satıyor değil mi? Bi mod gördüm süt tankı diye ondan soruyorum.
    2)Sıvı gübreyi bulamaç tankları ile mi tarlaya atıyoruz?
    3)Normal gübre tarlanın verimini artıyor mu?

EDİT: 100 coini buldum ve oyunun tüm sihri bozuldu silolar full kapasite oldu.

hersey otomatik sut satimi yani hersabah bi kamyon geliyor o aliyor sutu diger yandan suni gubre verimi yuzde 80 arttirirken dogal gu re yuzde 95 100 arasi arttirir

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

26.7 mb güncelleme geldi içeriği ne acaba ?

bana gelmedi ..
  • loses kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim sıvı gübreleri bulamaç tanklarıyla alıyoruz galiba katının da zaten özel ekipmanı var sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImKeynes

Çok teşekkür ederim sıvı gübreleri bulamaç tanklarıyla alıyoruz galiba katının da zaten özel ekipmanı var sanırım

aynen oyle kati olani kepce ile alip arkasinda birnevi pervanemsi sacicilar olan romorkumsu seylere koyuyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: :::LasVegas:::

Yol uzun bakalım kazasız teslim edebilcekmiyiz
     Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Resimdeki yere geldim ama satmadı bu römorklar satamıcakmıyız tek tek boşaltmammı gerekiyor.

Dün nasıl satarım diye düşündüğüm kütükleri bu yöntemle bir kerede sattım :D

Gelen para ve tren gittikten sonraki para son resimlerde

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

• Videolara bakarken gördüm de ne aletler var be bizim köyler teknolojiyi 200 yıl geriden takip ediyor
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.