Şimdi Ara

Farm Manager 2018 Resmî Türkçe Altyazı Desteği ile Geliyor! ( AiBell Game Localization )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Farm Manager 2018 Resmî Türkçe Altyazı Desteği ile Geliyor! ( AiBell Game Localization )

Farm Manager 2018 çiftlik oyununda kendi çiftliğini yönet! Çiftlik işini genişlet, ucuz maliyete üret ve ürünlerini yüksek fiyattan sat. Tarla işleme süreçlerini yönet, en iyi işçileri tut, en uygun çiftlik araçlarını satın al, hayvanlarını yetiştir ve hasat edilen ekinleri işle. Çoklu kamera kipleri sayesinde dünyaya işçilerinin gözünden stratejik bir açıyla bakabilirsin. Değişen hava şartlarına ve mevsimlere ayak uydur. Erken bahar döneminde mahsulleri satmak için sera kur. Son kullanma tarihleri bitmeden hızlıca hasat yapıp mahsulleri satmak için yeni ve eski özel tarım makineleri satın al. Maliyetleri en uyguna indirge ve sadece hasat zamanlarına mahsus mevsimlik işçi al. Bölgenin en iyi çiftçisinin kim olduğunu kanıtlamak için komşularının meydan okumasını kabul et.

Farm Manager 2018 Resmî Türkçe Altyazı Desteği ile Geliyor! ( AiBell Game Localization )

Sıradan buğday ekmek istemiyorsun, değil mi? Belki de elma ağacı dikmek, çilek ve hıyar yetiştirmek istiyorsundur. Farm Manager 2018 oyununda 20'den fazla mahsulu elle veya makine kullanarak ekip, biçebilirsin. Tabii ki her hasatın belli bir dayanırlığı vardır. Fidelerini ekmeden önce, ilk olarak arazinin ekip biçme için gerekli olan hazırlıklarını yapmayı unutma. Bitkilerini kırılgan, ince fidelerden rengarenk çiçekli, sağlıklı ve toplamaya hazarı ekinlere dönüşmesini izle. Kuraklık zamanları sulama yapmayı unutma. Bitkilere gereken özen gösterilmezse hastalanırlar, kuvvetlerini kaybedip nihayetinde solarlar.

Makine pazarından sıfır ve kullanılmış tarım makineleri satın alabilirsin. Yaklaşık 40'a yakın makine arasından seçim yapabilirsin. Unutma ki ucuz ve kullanılmış makineler hızlıca bozulabilir. Özellikle de tecrübesiz bir işçi tarafından kullanılıyorlarsa. Tarım makineni satın almadan önce, park alanına koyabilmek için gerekli alanı oluştur.

Gerçek çiftçilik, sadece tarım arazisi anlamına gelmez. İşleme tesislerinden tut, fabrikalara, çiftlik binalarına ve ahırlara kadar 40'dan fazla bina seçebilirsin. Hasadın hastalık kapmış olabilir. Belki de fabrika yapmanın vakti gelmiştir. Yetiştirmek istediklerin için özellikli bir fabrika kur. Meyve suyu ve dondurulmuş gıda üret. Çok fazla koyun, inek veya keçi sütü mü ürettin? Et üretimine geçiş yapmak istemiyorsan peynir veya yağ üretmeye başla.

Ekip biçmek için yeterli bitki yok mu? Farm Manager 2018 oyununda hayvan besiciliği de yapabilirsin. Arı, tavşan veya hindi gibi küçükbaşların yanı sıra keçi ve inek de yetiştirebilirsin. Hayvanlarına uygun besini verdiğinden ve işinde uzman bakıcılarla çalıştığından emin ol. Yeni satın alınmış hayvanları yetiştir, onları süt ve yumurta üretecek vaziyete getir. Arılar, kanola ve kara buğday sever. Arazini yakınlardaki uygun bitkilerle oluştur. Hayvanlar hastalandığı zaman baytar, üreme vakitleri geldiğinde ise kıyakçı çağır.

Kuraklık, şiddetli yağmur gibi olası hava şartlarını öğren ve tüm mahsulleri ilk dondan ve kar yağışından önce topla. Çiseleyen yağmur sırasında gökkuşağını, boyu değiştiren gölgeleri, değişen güneş ışığını ve mevsime bağlı renkleri gözlemle. Fotoğraf moduyla her an sonbahar renkleriyle veya şimşek fırtınası sırasında arka planda oluşan siyah manzarayla süslenmiş çiftliğinin fotoğrafını hemen çekebilirsin.

Farm Manager 2018'de 3 farklı oyun modu bulunmaktadır! Hikâyeli oyun, 15 bölümlük farklı senaryo kipi ve serbest kip bulunmaktadır. Hikâyeli bölüm, oyundaki başlıca olayları ve çiftliğini nasıl düzgün yönetebileceğini gösterir. Senayo kipi ise farklı olay ve görevlendirmelerle nasıl başa çıkacağını gösterir. Serbest kipte ise zenginleştirilmiş görevlendirmeler ve sözleşmeler arasında serbestçe işlem yapabilirsin. En sevdiğin oyun modunu seç ve işe koyul!

Mahsul, makine veya bina bulamıyorsan her zaman oyuna kolayca kendi başına ekleyebilir ve diğer oyuncularla paylaşabilirsin. Olası bileşenleri paylaşmak hızlı bir hedef modeli oluşturmaya yarar. Nesnenin beklenen nicelikleri boş bir düzende seçilebilir.

Cleversan Software'ın yapımcılığını üstlendiği, Playway SA'nın ise dağıtıcılığını yaptığı "Farm Manager 2018" oyunu, AiBell Game Localization katkılarıyla 6 Nisan 2018 tarihinde resmî Türkçe dil desteğiyle çıkışını yapacaktır.

https://store.steampowered.com/app/495560/Farm_Manager_2018/

• Elinize sağlık.
  • darisi far cry , call of duty gibi oyunlarin basina

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada farm oyunu sevenler, Farm Together adlı oyuna bakabilir, 1 hafta önce çıktı ve ciddi anlamda çok eğlenceli.

not: oyunun developerı değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 3 Mart 2018; 11:19:53 >
  • Tebrik ederim. Devam eden açıklamadığınız projelerinizi heyecanla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

bu arada farm oyunu sevenler, Farm Together adlı oyuna bakabilir, 1 hafta önce çıktı ve ciddi anlamda çok eğlenceli.

not: oyunun developerı değilim

Farm Together oyunu Türkçe dil desteği sağlıyor mu? :)

Ayrıca Playway firması, kendini aklınıza gelebilecek her türlü işin simülasyon oyunlarını yapmaya adamış bir firmadır. Böyle bir firmanın Türkçe dil desteği konusunda bu kadar özverili bir prensip ortaya koymasına, firmayı sevmeseniz bile saygı duymanızı beklerim :)

Daha nice oyunlarına Türkçe dil desteği sağlayacağız. Gelecek oyunlarını merak eden oyuncularımız Steam'den veya www.playway.com adresinden takip edebilir. Hepinize keyifli oyunlar dilerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 3 Mart 2018; 18:21:16 >

• Süper haber emeği olan herkesi tebrik ediyorum. oyun istek listemde fiyatlandığı ilk an ön sipariş ile alacağım
  • Tebrikler
  • Tebrikler
  • Başarılarınızın devamını diliyorum.

Şu ubisoft'lada iletişime geçseniz. Tekrar tekrar mail atsanız... ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARTALIZMA -- 5 Mart 2018; 16:13:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Başarılarınızın devamını diliyorum.

Her şey zamanla... Fakat şu an mesele mail atıp atmamak değil. Sadece bize değil diğer firmalara da mobil oyunlar dışında olumlu yanıt iletmiyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsRuleS

quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Başarılarınızın devamını diliyorum.

Her şey zamanla... Fakat şu an mesele mail atıp atmamak değil. Sadece bize değil diğer firmalara da mobil oyunlar dışında olumlu yanıt iletmiyorlar.

Bilgi için teşekkürler,

Şöyle bir çalışma başlattık, sizinde desteğiniz önemli,

https://forum.donanimhaber.com/oyunlari-turkce-oynamak-istiyoruz-kanuni-dayanagimiz-var-dilekcemiz-hazir--131665464

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Belirttiğiniz konuyu inceledim. Düşünceniz elbette çok güzel, hepimizin isteği ve talebi oyunların Türkçe çıkması... Ancak konu özel sektörden çıkıp kamu kurum ve kuruluşlara intikal ettiğinde, genellikle talepler yanlış anlaşılıp farklı şeylerin peşine düşülmesi ve sektör bazında sakıncalı kararlar alınması sonucu mevcut ilerlemwlerden daha da geriye gitmek konusunda endişelerim var. " Bazı küçük ülkelerin dilleri olmasına rağmen neden Türkçe yok? " sorusuna birçok yerde de gerekli cevap ve açıklamaları iletmiştik.

Kısacası bizler işlerin tekelleşmesi veya tamamen önünün kesilmesi gibi sorunların yaşanabilecek olmasına karşıyız. Özgür ortamda, hür girişimlerle bir yere varılabileceğine inanıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu satın aldım, Resmî Türkçe Altyazı Desteği için teşekkür ederim,elinize sağlık.
  • arkadaslar oyunu aldım.oynuyan varmi? 2 şeyi bulamadım.araclari tamir etme.ve kışın ne yetiştircez.urunler kısın bozuluyor.
  • Oyundakı en buyuk acık barız sıgır etıdır.Sıgır etının kg su 40 cıvarında.2sıgırdan 1875kg et elde edılıyor.2sıgırın sana maalıyetı 5.200
    1875x40= 75.000 para kazandırıyor.
    6tane mandıra 2 tane mezbaha kurun 30dk da parayı kırın
    Su an 12mılyon para yaptım napıcam bu kadar parayı ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 11 Nisan 2018; 1:25:55 >
  • aracları tamır etmek basıt ustune tıkla menu acılacak ıslah ve onar seceneklerı var oradan tamır edılıyor.
    Kısın tarlada bırsey yetısmez 3 secenegın var.Sera kuracaksın, hayvancılıga yonelıceksın, meyve agaclarından yetıstıreceksın(meyve agacları kısın urun vermezler ama telefte olmazlar)

Ayrıca para kazanmanın baska yoluda tıcarettır kıs gelmeden kıs ayında zor bulunan urunlerden bolca satın alacaksın mısal domates, hıyar kırmızı bıber gıbı urunlerı dusuk fıyattan alıp kıs gelınce yuksek fıyattan okutacaksın.Ama dıkkat et cok bekletme elınde bozulmasınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

aracları tamır etmek basıt ustune tıkla menu acılacak ıslah ve onar seceneklerı var oradan tamır edılıyor.
    Kısın tarlada bırsey yetısmez 3 secenegın var.Sera kuracaksın, hayvancılıga yonelıceksın, meyve agaclarından yetıstıreceksın(meyve agacları kısın urun vermezler ama telefte olmazlar)

Ayrıca para kazanmanın baska yoluda tıcarettır kıs gelmeden kıs ayında zor bulunan urunlerden bolca satın alacaksın mısal domates, hıyar kırmızı bıber gıbı urunlerı dusuk fıyattan alıp kıs gelınce yuksek fıyattan okutacaksın.Ama dıkkat et cok bekletme elınde bozulmasınlar
    hocam ruzgar dan elektirik uretmek icin 4 5 tane pervane kurdum ancak elektirigi nereye satıcam bulamadım bir turlu.birde anladıgım kadariyla bu oyunda tarim yaparak zengin olamazsın.sanırım. mandıra işine girmek gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Oyundakı en buyuk acık barız sıgır etıdır.Sıgır etının kg su 40 cıvarında.2sıgırdan 1875kg et elde edılıyor.2sıgırın sana maalıyetı 5.200
    1875x40= 75.000 para kazandırıyor.
    6tane mandıra 2 tane mezbaha kurun 30dk da parayı kırın
    Su an 12mılyon para yaptım napıcam bu kadar parayı ben
    dediklerinizi aynen yaptim.oyun bitti benim icin.hile gibi bişey bu.

ayrıca oyun tam bir bug yuvası.okadar cok bug varki oyun kanser etti.arazi satin aldım.kuş bakışı gozuken goruntude kaldı eski haline geri donmuyor ne yapacagımı şaşırdım.işcilerin saga sola takılması cabası.zaten oyunun yorumlarındada başkalarıda yazmiş.oyun cöp bence.oyle cok aman aman bir olay yok.yeni başlıycaklar mandıra kurun 4 tane inek atın kesin inekleri araya para demiyorsunuz.

• oyunun mantıgını cozdum sonunda. bu oyuna 27 tl verdim.uygun aldım diye seviniyordum.degil 27 tl 7 tl bile etmez.bu nasıl bi acıklıktır.bi ahır yap .bi mezba.birde soguk depo zenginsin.2500 e aldıgın hayvandan 75 binin uzerinde kar etmek nedir.6 7 tane hayvanı kes sat direk zenginsin.

hele hele o tarim işiyle ugrasıp 5 kurus kazanamaman nedir? tarlayı sür ,ekime hazir hel getir,sonra gubrele,sonra sula, sonra daha bir sürü işlem.sonuc azıcık bi kar.valla mause atıklamaktan parmaklarım yoruldu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.