Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
46
Favori
68.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 1.20 sürümü var güzel calisiyor ama ara ara karşımdaki konuşurken altyazı çıkmıyor nadirde olsa böyle bı sıkıntım var bı çözümü varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur Karadağ

60-70gb lık repack sürümlerini yükledim.
    Oyunun kurulumlarında, %90.7 de Isdone.dll error1 hatası veriyor.
    Oyunu yükleyemiyorum
    Türkçe yamanız çıksın diye 1.5 yıldır bekledik.
    Ondada gidip şu sürümde çalışmaz, bunda çalışır.
    Şunda şöyle olur sorunları çıktı.
    Emeğinize elinize sağlık ama, daha çıkalı yeni olan fry cry new dawnda yama hemen çıkıyor.
    Siz 1.5 yılda keşke her sürümde çalışan bir yama yapabilseydiniz.
    1 haftadır oyunun 1.011 sürümüyle uğraşıyorum.
    Isdone.dll hatasının çözümümü bilen varmı?
    En azından oyunu sorunsuz nerden indirebiliriz. Yamayla uyumlu olan sürümünü nasıl kurabiliriz
    Onu söyleyin.
    Emeğinize ve uğraşınıza sonuna kadar saygım var.
    Bizlere yama yapmak zorundada değilsiniz.
    Ama internette heryerde 1.2.0 ve 1.4.0 sürümleri var basitçe indiriliyor ve kuruluyor fakat yama bunlarla uyumlu değil.
    1.011 sürümü ise nerde belli değil.
    2 tane siteden indirdim, setup yüklenirken %90.7 de
    Isdone.dll error1 hatası verdi.
    Oyunun 1.011 sürümünü indiren arkadaşlardan yardımcı olmalarını bekliyorum
    Teşekkürler.
    Arkadaşım, bence bu kadar gürültüye gerek yok, bu yama bende mükemmel çalışıyor, çalışan oyunu sana nasıl verebilirim bir yolunu bul bana mesaj at.

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

TW verebilirseniz bir de ben bakayım

Alıntıları Göster
    Özel mesaj attım size.
  • Yama sorunsuz çalışıyor her şey türkçe fakat,
    Bazı konuşmalar ingilizce mesela yan karakterle konuşurken 2 cümle ingilizceydi sonra türkçeye döndü.
    Bu normalmi
    Sonuçta daha çevrilmemiş 1.000 e yakın kelime var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur Karadağ

Yama sorunsuz çalışıyor her şey türkçe fakat,
    Bazı konuşmalar ingilizce mesela yan karakterle konuşurken 2 cümle ingilizceydi sonra türkçeye döndü.
    Bu normalmi
    Sonuçta daha çevrilmemiş 1.000 e yakın kelime var.
    Evet İngilizce yerlere denk gelinmesi doğal yaklaşık 850 CÜMLE var henüz çevrilmemiş, kelime değil Kalan yerler de genelde NPC/Telsiz konuşmaları.
  • Arkadaşlar illegal sürüm 1.011 e yamayı yükleyen arkadaşlar patch.fat dosyasını bana gönderebilirler mi özelden ? 1 MB boyutu.
  • Sizin yamanızla bitirdim oyunu ve çok güzel bir deneyim yaşadım diyebilirim. Ellerinize sağlık, çok teşekkür ederim.
  • Hocam DLC ile ilgilidir planlarınız var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Verble

dosya güvenlimi?https://www.virustotal.com/gui/file/9cf1858059ad06581254b05d9a3d431382e18a003c4610b85e5f6c46acbf9207/detection
    Güvenilir. Herhangi bir virüs yok.

• ful çıktığı zaman oynayın derim çok şey kaçırırsınız mesajlar vs benim için detaylar önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Sizin yamanızla bitirdim oyunu ve çok güzel bir deneyim yaşadım diyebilirim. Ellerinize sağlık, çok teşekkür ederim.
    Merhaba oyun ne kadar sürüyor ayrıca notlar vs türkçe olmuşmu genel olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evladı fatihan

Aynen o yüzden zaten aracı yapılmış çevirisine başlanmış bi oyunun toolsunu herkese açık olarak paylaştın demi piyasada başka oyun kalmamış gibi o kadar delikanlıysan watch dogs 2 nin mass efect andromedanın hitman 2 nin toolsunu da HERKESE açık olarak paylaş da ne kadar delikanlsın görelim

(ışık hızında mesajını silmişsin @celikeins garip gerçekten)
    Ilginc sekilde bu oyunlara da arac yaptim.
    Artik da sizin gibilere yapmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: diablero-de

Lafa geçmiş olsun diyerek başlamak lazım. Son günlerde olan şeyler muhtemelen hepinizin dikkatinden kaçmamıştır. Hırs, inat, ihtiras, taht gibi dürtülerle bir yerlere gelmek isteyenlerin bulundukları çukurda debelendiğini görmek ne kadar acı.

Eskiden insanlar araç yok diyerek delutto denen adamın kuyruğunda araç almaya uğraşırken, bugün bize özel (Türklere) sadece bizim kullanabileceğimiz araçlar yapan bir programcının, arkasından tahtım sallanıyor mu?... gibi kaygılarla ve ps4 portçularını da unutmamak lazım, gazı ile hareket eden programcıların neye mal olduklarından habersiz bir şekilde ikinci- bunun altını çiziyorum ikinci bir araç yapıp, bak bende yaptım demesi ne kadar komik.

Bekir ince zaten bunu açacağını söylemişti. Watch dogs oyununu açacağını delutto'ya söyledi. Birebir uzunca sohbetler edildi. Ama onların yaptığı gibi davrandı. Önce biz Türkçeye çevirelim bekleyin sıranızı, sonra açılacak dedi.

+ Sevgili Erdem Çatık, aslında kendisi bu projeye girmek istemedi. Rica minnet girdi. Ve onun isteği üzerine araç public olarak hemen açılmamıştı. Ve kendi bile aracı istemedi bende bile olmasın. İki tane türkçe çeviri olmasın ben başka bir şey istemiyorum dedi. Bu şekilde anlaşıldı.

Şimdi bu adam bırakırsa, oturup çevirecek misin. Araç bırakması basit. Bir şey yapıyorsan bir öngörün olmalı. Herhalde bir bildiğin vardır.

Mass effect andromeda - hitman 1-2 veya burada çok rpg seven, türkçe oynamak isteyen adam var, bunlar dururken, madem programcısın bir şeyleri kanıtlamaya çalışıyorsun artık kime çalışıyorsun orası muamma. Bunlara araç yapsaydın, biz de helal olsun deseydik. Bu araç BEKİR İNCE'nin... zaten bir Türk tarafından altına imza atıldı. Ve herkes bunu kabul etti. Gereksizdi.

Boş işler peşinde koşup, arkadan nal toplamamanızı tavsiye ederim.
    Mass effect andromeda, hitman 1-2, hepsine arac yaptim merak etmeyin. 😂

• Oyunda çok notlara dikkat etmedim açıkçası yanıltıcı bilgi vermek istemem ancak orta ve sonlara doğru çok nadir İngilizce ile karşılaştım diyebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siteyi 3 gün önce kontrol ettiğimde 849 cümle kalmıştı şu an 848'e düşmüş :/ Tahmini full sürüm ne zamana çıkar?
  • Gecen haftalarda birden acayip ilerliodu ama şimdi işleri var herhalde yavaşladı

• Bu oyun illegal(korsan) co-op oynanıyor mu arkadaşlar? Oynanıyorsa bu yama ile çalışır mı? Oynanmıyorsa co-op orjinalinde bu yama çalışır mı?

Ty
  • oyun sürümüm 1,13 olmasına ragmen( kutulu aldıgım orjinal ) oyun bir türlü türkçe olmuyor menüler dahi ingilizce oysa setup yaptıgımda sol altarafta güncelleme tamamlandı diyor
  • Geri ingilizceye nasıl çeviricez

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.