Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
46
Favori
67.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence oynayın çevirilmeyen cümlelerde hikayeyle alakalı değildir tekrardan elinize sağlık çok güzel olmuş saygılar
  • Arkadaşlar merhaba bir sorunum var rardan dosyayı çıkartmak için yönetici izni istiyor nasıl çözebilirim bunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Str6111 -- 14 Ekim 2019; 15:47:27 >
  • Str6111 S kullanıcısına yanıt
    Bunu düzelttim şimdi de yama dosyasına tıklayınca patch.fat bulunamadı diyor
    Setup dosyası ile klasörden çıkan dosyaları oyunun kurulu olduğu yere kopyala ve setup çalıştır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maliozkara03 kullanıcısına yanıt
    Hocam setup dosyasını oyunun kurulu olduğu pc dosyasına atmama izin vermiyor diğer dosyaları atabiliyorum ama onu atmaya çalışınca yeniden dene diyor sürekli sahipliğini falan aldım yönetici izni için ama olmuyor bir türlü
  • Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem]

böyle bir sorunum var yardımcı olabilecek var mı
    steam orjinal klasörü olduğu için steam yönetimi altında olan bir klasöre erişim yetkisi vermiyor olabilir steam'ı kapatarak yada pc güvenli modda açıp o şekilde kopyalamayı deneyebilirsin. şimdilik teorilerim bu kadar bu işten anlayan arkadaşlar sanırım daha iyi yardımcı olabilir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Str6111

böyle bir sorunum var yardımcı olabilecek var mı
    https://www.youtube.com/watch?v=nsVsTNpGibw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan12bjk -- 14 Ekim 2019; 19:7:34 >
  • çıkan dosyalar bunlar ne yapacaz?

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem]

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem]
  • Araştırann A kullanıcısına yanıt
    Setup ile beraber oyunun kurulu olduğu yere kopyala ve setup çalıştır

setup diye bir şey yok, sanırım dosyayı ıso dan da çıkarmam gerekecek

edit=denedim ıso dosyası olarak görmedi deamon tolls dolayısyla içinde ne varsa çıkaramadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araştırann -- 19 Ekim 2019; 18:38:51 >
    Konunun ilk mesajın da yama için setup verilmiş onu indir

"Altyazı gözükmeme sorunu çözüldü arkadaşlar. Yamayı tekrar indirip kurabilirsiniz. Daha önce indirmiş olduğunuz yamadaki setubu kullanarak yükleyebilirsiniz. Yamayı ilk defa indirecek arkadaşlar ilk önce buradan eski yamayı indirip setup dosyasını almaları gerekli : Far Cry 5 Türkçe Yama Setup Dosyası"

şimdi farkettim, iki noktadan sonraki yamayı yüklememeiz yeterli mi ?

bu arada baya sorunlu çıktı setup dosyası?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araştırann -- 19 Ekim 2019; 18:43:32 >
    Setup dosyası klasörler içinde verilen çeviri dosyalarını oyuna entegre etmeye yarıyor.

2018 klasörü kopya oyun için
    2019 klasörü orjinal oyunu için

Gerekli dosyaları setup ile beraber oyunun kurulu olduğu yere kopyala ve setup çalıştır oyun türkçe olmuş olacak.

Ben oyunu iki sefer bu yama ile oynadım bir problem çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maliozkara03 -- 19 Ekim 2019; 18:44:48 >
    teşekkürler, setup dosyasında virüs falan yoktur heralde, virüstotalde baya sorunlu göründü de?
  • Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Çevrilmemiş yerlerde hiç mi altyazı yok yoksa en azından ingilizce altyazı görünüyor mu? İngilizce okuyunca belki anlayabilirim ama sadece sesten anlayamam diye endişeleniyorum. Ona göre indireceğim. İyi günler herkese.
  • dysquest kullanıcısına yanıt
    Sadece bir kaç yerde denk geldim ben alt yazı var.

Tamam teşekkür ediyorum hocam.
  • Tamamen Türkçe olduğunda oynarım en ufak bir detayı dahi kaçırmak istemiyorum diyordum ama sanki çıkışı uzadı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozepud

Tamamen Türkçe olduğunda oynarım en ufak bir detayı dahi kaçırmak istemiyorum diyordum ama sanki çıkışı uzadı gibi
    Çünkü çeviriye devam edenlerden yalnızca ben kaldım diğer arkadaşlar zaman ayıramadıkları için projeden ayrıldılar. Görev aldığım devam eden yaklaşık 5 yamanın içinde bir de Far Cry'a vakit ayırmaya çalışıyorum e tabii zor oluyor, kimi günler hiç bakamıyorum. Zaman ayıramamaktan bırakacak olan ilk kişi benim aslında da işte, bakma
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.