Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
46
Favori
68.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yedekle ingilizce ceviremedim oyunu dogrula dedim bastan indirdi oyunu omg

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam 3.kez soruyorum dlcleri çevirmeyi düşünüyormusunuz
  • 1 haftadır takip ediyorum 700 küsür cümle kalmış niye bu yama son zamanlarda çok yavaş ilerliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NinJaus

1 haftadır takip ediyorum 700 küsür cümle kalmış niye bu yama son zamanlarda çok yavaş ilerliyor?
    bildiğim kadarı ile dlc lere ulaştılar onları da çeviriyorlar tam sürüm dlc leri de içerecek sanırım onuştan yani
  • Son 700 kusur cumle kalmis bayadir takip ediuorum yerinde sayiyormus gibi uzun suredir olan bir calisma artik nihayete erdirilmesi gerekiyor dlc cevrileri sonrada gelir en sonki beta surumdede oynayanlar hikayeyi etkileyen bazi yerler ingilizce kalmis gibi yorumlar okudum en kisa zamanda tam surum yayinlanir umarim

• quote:

Orijinalden alıntı: baaburcan

Son 700 kusur cumle kalmis bayadir takip ediuorum yerinde sayiyormus gibi uzun suredir olan bir calisma artik nihayete erdirilmesi gerekiyor dlc cevrileri sonrada gelir en sonki beta surumdede oynayanlar hikayeyi etkileyen bazi yerler ingilizce kalmis gibi yorumlar okudum en kisa zamanda tam surum yayinlanir umarim
    Ekipte okulu olan var, dersler sunumlar şu bu derken çeviriye bakamıyorlar pek. Yurt dışına gittiği için ekipten ayrılanlar da oldu, hiçbir şey demeden çeviriyi bırakanlar da. E tabi bizim de elimizde yalnızca Far Cry 5 yaması yok kaç tane yamaya birden bakıyoruz gün içerisinde. Ben tek başıma Far Cry 5, Mass Effect Andromeda ve The Surge yamalarına bakıyorum, günlük planımın içinde her birine ayırdığım zaman belli, diğer arkadaşlar da müsait olduklarına girip çeviriyorlar. Kimseye de neden çevirmiyorsun diye hesap soramayız, soramazsınız. Ayrıca lütfen bu mesajı alıntılayıp da "ya çok uzadı yama ne zaman biter tahmini?" tarzı sorular da sormayın. "Çeviri neden yavaş?" sorusuna biraz açıklık getirmek için bir açıklama yapmak istedim yalnızca.

• Scotfold kullanıcısına yanıt
    Hocam, neden cevirmiyorsunuz diye hesap sorarmis gibi algiladiysaniz kusura bakmayin oyle bir niyetim yok kalan 700 cumle icin bircok cevirmene ihtiyac var mi onu bilmiyorum ancak İnsanlar yama ne zaman cikar veya arada bilgilendirme ihtiyaci duyar ucretli,ucretsiz,gonullu tum cevirilerde ceviriyi bekleyenlerin yama ne zaman cikar diye sorma hakki olmalidir

• quote:

Orijinalden alıntı: baaburcan

Hocam, neden cevirmiyorsunuz diye hesap sorarmis gibi algiladiysaniz kusura bakmayin oyle bir niyetim yok kalan 700 cumle icin bircok cevirmene ihtiyac var mi onu bilmiyorum ancak İnsanlar yama ne zaman cikar veya arada bilgilendirme ihtiyaci duyar ucretli,ucretsiz,gonullu tum cevirilerde ceviriyi bekleyenlerin yama ne zaman cikar diye sorma hakki olmalidir
    Oradaki 700 sayısı cümle değil satır sayısı, bir satır da yaklaşık 10 cümleden oluşabiliyor, NPC ve telsiz konuşmaları kaldığı için de uzun uzun paragraflar kaldı geriye. Kısa kısa olsa şimdiye 50 kere bitmişti zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayenizde oyunu anlayarak Türkçe bir şekilde bitirdim. Teşekkürlerimi sunarım elleriniz dert görmesin
  • Yamanın tam sürümünün çıkmasını dört gözle bekliyorum.
    Umarım en kısa zamanda sonuçlanır.
    Emekleriniz için çok teşekkürler
  • Azerbaycandan herkese selam kardeşlerim. Benim Türkçe yamada bi sorun var halledemiyorum.Yamayı yükleyince oyunun ana menüsü gözükmüyor. Oyun sürümü 1.011 . patch dosyasının boyutu 8.35 gb. ne yapmam gerekiyor? yardım ede bilirmisiniz?
  • rockerdem.net'e bağlanılmıyor arkadaşlar yamanın linkini yollayabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unknown Jack

rockerdem.net'e bağlanılmıyor arkadaşlar yamanın linkini yollayabilecek var mı?
    https://www.dosya.tc/server22/5rq49a/FC5-TR-OpenBeta-v1.2.zip.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyim42

https://www.dosya.tc/server22/5rq49a/FC5-TR-OpenBeta-v1.2.zip.html

Alıntıları Göster
    tşkler
  • Proje için aylarını harcayan ve bize sadece eğlence kısmını bırakan âlicenap rockerdem beye ve benden kaynaklı bir hata yüzünden kuramadığım yamayı kurmak için saatlerini harcayan WinterSoldier10 beye çok teşekkür ederim.
  • arkadaslar torrent 1.011 sürümünü hiçbir yerde bulamıyorum. güzel bir indirme linki olan pmden iletebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyc

Sayenizde oyunu anlayarak Türkçe bir şekilde bitirdim. Teşekkürlerimi sunarım elleriniz dert görmesin
    Bir şey sorayım, bir bölgede tüm ana hikaye görevlerini tamamladım, ama oyun bitmemesine rağmen senaryo görevleri' nin yenilerini vermiyor oyun, ilerleyiş nasıl oyunda.
  • ALPOLİC_FR kullanıcısına yanıt
    bayraklı olan kişilerden yeni görevler alacaksın senaryo görevlerini onlar veriyor.
  • Yamadan bayadır ses soluk yok bir sıkıntı mı var acaba ne zaman çıkar?
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.