Şimdi Ara

Far Cry 5 (2018) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
797
Cevap
10
Favori
40.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Far Cry 5 (2018) [ANA KONU]
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Far_Cry_5_Resmi_Olarak_Duyuruldu-86877.htm
    Ubisoft, Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 5'i resmi olarak duyurdu.Oyun, şirketin mevcut mali yılı içerisinde çıkış yapacak yani Far Cry 5 31 Mart 2018 tarihinde önce çıkış yapacak.

• Bu sefer nedense ubisoft yapacak gibi geliyor merakla bekliyorum. Watch dogs 2nin araba mekaniklerinden sonra insallah araba kullandirmazlar:(
  • bekliyorum çok zevkli oluyor far cry oyunları, yine herşeyi açıp bütün hayvan derilerini toplayıp öyle başlarım görevlere
  • Vahşi batı umutlarımız büyüktü ama olmayacak anlaşılan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir güney afrika hiç de fena olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Şöyle bir güney afrika hiç de fena olmaz

2'deki Afrika atmosferi bir çok oyunda yoktu ya,ama o oyunun kendi içinde çok eksiği vardı.Afrika atmosferinin gerçekçi şekilde oyunda olmasının sebebi sanırım yapımcıların Afrikaya gidip incelemeler ve oyun için gerekli şeyleri toplamasından kaynaklı.
    Şu FC 2 videosunu yine izledim yine heycanladım...
    https://www.youtube.com/watch?v=ubI5llZurZQ

Hayali mekanlar değil de bizzat gerçek mekanları gidip inceleyip,gerekli bilgileri ve görselleri elde edince oyunlar çok daha gerçekçi ve atmosferik oluyor.Umarım Ubisoft bu sefer ki Far cry oyunda da böyle bir şeyler yapar...

• quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Asya taraflarında bir coğrayfada geçmez yine umarım.Ben pek sevmiyorum.

Yeniden Afrika olabilir.Yada Alaska taraflarında bir yerlerde...

western söylentileri vardı asılsız mı çıktı acaba?

Umarım western gelir bizim red dead 'imiz yok bare far cry'la takılalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Yayınladıkları Farcry 5 görselinde hiç western havarı yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Yayınladıkları Farcry 5 görselinde hiç western havarı yok

ya da daha baştan temayı belli etmemek, insanları daha da heyecanlandırmak için böyle içi boş bir şekilde çıkarmışlardır .Bence hala umut var inşallah western olur

• İnşallah harita gene aynı olmaz
  • Vahşi batı teması çok hoş olur ama oynanışı değiştirmek ve çeşitlendirmek zorundalar,3 oyundur git şurayı ele geçir,şu radyo kulesini aktif et baydı.Ubisoft'u seven oyun çeşitliliği için seviyor da firma aynı oynanışı tüm serilere yedirmeye çalışınca pek bir çeşitlilik olmuyor,yeni çıkacak olan Assassin's Creed ve Far Cry oynanış olarak farklı olmazlarsa sonuç yine hüsran olur.
  • Oo farcry alırım bir dal demek istiyorum . İnşallah yine değişik bir konsept olur . Mekanikler de değişse fena olmaz 3 oyundur özellikle benzer şeyleri yapıyoruz harita aç vs .

• 4. oyunu bile bitirememiştim. En iyisi 3. oyundu. Bakalım bu nasıl olacak.
  • İlk iki serisini yıllar yıllar önce bitirmiştim. Güzeldi baya. Sonra nasıl olduysa devamını getirmedim. Yarım kalan bu defteri bu vesileyle tamamına erdiririm belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurounius

İlk iki serisini yıllar yıllar önce bitirmiştim. Güzeldi baya. Sonra nasıl olduysa devamını getirmedim. Yarım kalan bu defteri bu vesileyle tamamına erdiririm belki.

oho 3. oyunu nasıl oynamazsın hocam asıl seri zirveyi orada yaptı
  • Kapak fotoğrafa bak bilim kurgu diye bağırıyor resmen. CoD'un başına gelen Far Cry'ın başına gelmez umarım. Her ne kadar uzay tema olabilir desem de pek de hazır değiliz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Valla o aralar Knight Online çılgınlığı vardı, hatırlamıyoruz efendim. Yıllar çok çabuk geçti.
  • Burada paylaşılmamış ama haberleri çıkmıştı,gerçi ne kadar doğrudur bilmiyorum ama yine de söyleyeyim.Far Cry 5 polis temasına sahip olacakmış.Zaten amblem yazısına dikkat ederseniz ''Far Cry'' ve ''5'' in renkleri polis sireni renkleri.Bana kalırsa keşke Western temalı ya da 2'deki gibi Afrika temalı bir yapım olsaydı ama yapacak bir şey yok.Seriyi severim zaten,optimize sorunlu veya öncekilerle çok benzer yapıda olmazsa yine severek oynayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Burada paylaşılmamış ama haberleri çıkmıştı,gerçi ne kadar doğrudur bilmiyorum ama yine de söyleyeyim.Far Cry 5 polis temasına sahip olacakmış.Zaten amblem yazısına dikkat ederseniz ''Far Cry'' ve ''5'' in renkleri polis sireni renkleri.Bana kalırsa keşke Western temalı ya da 2'deki gibi Afrika temalı bir yapım olsaydı ama yapacak bir şey yok.Seriyi severim zaten,optimize sorunlu veya öncekilerle çok benzer yapıda olmazsa yine severek oynayacağım

Öyle bir şey olacaksa o zaman daha fazla şehir görürüz gibi...
  • Kısa bir video yayınlandı. Mobildeyim koyamadım şimdi.Göl var ve içinde yüzen bir ceset arka planda yeşillik dağlar. Amerikada geçiyor gibi yazı fontu ve videonun sonunda amerikan country tarzı müzik çalıyor.Eski dönem amerikasında geçiyoe yüksek ihtimal.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.