Şimdi Ara

Far Cry 5 (2018) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
798
Cevap
10
Favori
40.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harbiden enteresan şekilde Farcry serisinde ne buglar oluyor ne de performans sorunları...
    Acaba grafik motorundan felan mı kaynaklı..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Türkçe altyazı olur umarım. Aslında şimdiden birşeyler yapmak lazım... Sesimizi nasıl duyurabiliriz ?

Far cry primal'de ki durum bu.Assasin's creedler'de de böyle.Adamlar 5-10 milyonluk ülkelere bile dil desteği verirken 80 milyonluk türkiyeye türkçe desteği getirmiyorlar.Satış miktarından kaynakladığını düşünmüyorum sonuçta o 5-10 milyonluk ülkelerde ki satış bizim ülkemizi geçemez herhalde.Bir art niyet falan olabilir.Türk düşmanlığı,islam düşmanlığı vs.Ubisoftun bütün oyunları böyle.Sadece türkçe ve arapça yok

Far Cry 5 (2018) [ANA KONU]

Haklısınız hocam. Orjinal satış rakamıyla alakası yok. Tamamiyle yapımcının insiyatifine kalmış bir durum. "Nasıl olsa Türkler orjinal alıyor neden uğraşalım ki" diyorlar. Tek bir oyunda toplu olarak protesto olsa bak bakalım o zaman nasıl eşek gibi dil desteği koyuyorlar. 80 milyonluk bir ülkenin oyun pazarını hiçe sayamazlar.

• Yeni çıkan videolar efsane duruyor ama kesin makyajlamışlardır. Gaza gelip önsipariş vermeyin

Oyun zaten güzel olacak da benim tek beklentim mekanikler eski oyundakiler gibi olmasın. Adam öldürürkenki animasyonlar vs vs.

Şimdiden takip #rez
  • takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

Primal bence serinin en kötü oyunu. 3 gibi olursa harika olur.

Bana gore de en iyilerinden. O atmosferi sevmek gerekiyor. Tam benim tarzim. O buz gibi havada siginacak bir yer bulup da ates yakmanin zevkini cogu oyundan almamistim. Zaten hayatta kalmaya calisma olayini sevdigimden dolayi bu konuda filmler izleyen, oyunlar oynayan ve cok eski zamanlardaki insan yasamina ilgisi olan birisi olarak oyunu cok begendim. Tarz meselesini oyun butunune yormamak gerekiyor.

• Facebook sayfalarından yeni bir resim paylaşıldı.

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Bir Vaas değildir tabi. :)
  • ulan western diye güzel umutlanmıştık olmadı,neyse bu da fena gözükmüyor
  • Far Cry 5 (2018) [ANA KONU]
  • Kim ne derse desin Ubisoft Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands ile çıtayı bir hayli yükseltti. Bu yüzden bizleri geniş haritalı ve uzun oynanış süreli keyifli bir oyunun beklediği kanaatindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

quote:

Türkçe altyazı olur umarım. Aslında şimdiden birşeyler yapmak lazım... Sesimizi nasıl duyurabiliriz ?

bir imza kampanyası felan açılsa tanınmış biri tarafından büyük ilgi görür bence.

Etki eder mi acaba ?

Birşeyler yapmak lazım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

quote:

bir imza kampanyası felan açılsa tanınmış biri tarafından büyük ilgi görür bence.

Etki eder mi acaba ?

Birşeyler yapmak lazım.

Bence eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Far cry primal'de ki durum bu.Assasin's creedler'de de böyle.Adamlar 5-10 milyonluk ülkelere bile dil desteği verirken 80 milyonluk türkiyeye türkçe desteği getirmiyorlar.Satış miktarından kaynakladığını düşünmüyorum sonuçta o 5-10 milyonluk ülkelerde ki satış bizim ülkemizi geçemez herhalde.Bir art niyet falan olabilir.Türk düşmanlığı,islam düşmanlığı vs.Ubisoftun bütün oyunları böyle.Sadece türkçe ve arapça yok

Bencede bir art niyet olabilir, hatta bunla alakalı konu bile açmıştım foruma.

• Ühühühühü milliyetçilik yapüyürleer, bizü kıskanüyürler

Sen git orjinal oyun al da ondan sonra beylik lafları et. Hem korsan oyna hem de niye Türkçe dil desteği yok diye orada burada ağla. Oyunda Çekçe dil desteği bile var. Düşün bi düşün. Konya kadar ülke para verip oyunu alıyor. Adamlar da Çekçe çıkartıyor. Parayı veren düdüğü çalar, bu kadar basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Ühühühühü milliyetçilik yapüyürleer, bizü kıskanüyürler

Sen git orjinal oyun al da ondan sonra beylik lafları et. Hem korsan oyna hem de niye Türkçe dil desteği yok diye orada burada ağla. Oyunda Çekçe dil desteği bile var. Düşün bi düşün. Konya kadar ülke para verip oyunu alıyor. Adamlar da Çekçe çıkartıyor. Parayı veren düdüğü çalar, bu kadar basit.

Başka bir acı gerçek daha var,oyunlar olmuş...250 300 TL.
    Far Cry 5'de 180-250 arası fiyatla çıkar

• quote:

Artislik yapma. Kim orjinal oyun almıyor. Bizi ne kadar tanıyorsun ?

Eskiden olsa neysede şu zamanda ülkemizde orjinal oyun satışı çoğu avrupa ülkesinden kat kat fazladır. Bunu bilmiyorsan git araştır boşa yere germe milleti..

• quote:

quote:

Eskiden olsa neysede şu zamanda ülkemizde orjinal oyun satışı çoğu avrupa ülkesinden kat kat fazladır. Bunu bilmiyorsan git araştır boşa yere germe milleti..

10 bin oyun alındı diye hangi firma zahmet edip çeviri yapacak? Asıl sen boş yapma birader, gerçekleri konuşunca tatava yapıyorsunuz.

• quote:

quote:

quote:

10 bin oyun alındı diye hangi firma zahmet edip çeviri yapacak? Asıl sen boş yapma birader, gerçekleri konuşunca tatava yapıyorsunuz.

O sadece sadece steam istatisliği ve 2 sene öncesine ait.

Ben hala çok ciddi satış rakamlarına ulaşıldığını düşünüyorum. İsteseler çok rahat şekilde çıkarırlar...

• Hiç heyecanlandırmadı fragmanlar nedense yav. Artık E3'te gelecek detaylarla fikir sahibi oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 26 Mayıs 2017; 16:26:46 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.