Şimdi Ara

FAR CRY 4 (ANA KONU) - 18 KASIM 2014 (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.170
Cevap
34
Favori
71.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun bir tek bana mı kötü geldi? 3. Oyundan neredeyse farkı yok. Benzer harita, aynı silahlar, hatta düşman kampları bile aynı. Yeti dlcsi fena değildi sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu oyunun fps değeri kaç? 30 fps denmiş ama ben inanmıyorum. benim gözüme 15 fps gibi geldi. aşırı rahatsız edici bulduğumdan daha %1'i tamamlamadan oyunu bıraktım. aynı sorunu assassin's creed oyunlarında da yaşadım. bu ubisoft kadar optimizasyon özürlüsü bir oyun firması yok kanımca.
  • 25 civarıdır. Unity'de de öyleydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

25 civarıdır. Unity'de de öyleydi.

sadece unity'de değil ac4'te bile öyleydi. çok garip gerçekten.
  • Ben oyunu yüzde yüz bitirdim, bırak 15 fps'yi düştüğünü bile hatırlamıyorum. Gayet stabil ve akıcıydı.

Ac Unity tamamda bu oyunun performans sorunu yoktu.
  • Hiç fps düşüşü yaşadığımı hatırlamıyorum gayet akıcı oynamıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben oyunu yeni kurdum siyah ekran cikiyor oyuna giremiyorum nasil cozebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

oyunu %100 bitiren var mı?

Biraz geç cevap verdim ancak PC ve PS4'te %100 bitirdim. Far Cry 4'ü hala oynanmamış olan varsa bir an önce başlasın. Ubisoft'un doğru düzgün yapabildiği nadir oyunlardan.
  • Ps4 gamepade kulaklığı takınca ses yine tv den geliyor oyunun bi özelliği mi ? Bi ayarı var da ben mi bulamıyorum

• Offline oynayacak biri için önerir misiniz?
  • IraArel kullanıcısına yanıt
    Öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far2Cry kullanıcısına yanıt
    Spoiler kullansaydın diyip alıntılamakta güzelmiş.

*Oyunu bitirmeyenler cevapladığım mesaja bakmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 31 Ocak 2018; 15:37:33 >
  • Merhaba oyunu yeni indirdim steamden oyun çok güzel fakat sağlıklı bi türkçe dublaj arıyorum alt yazı seslendirme olur var mı bildiğiniz techno gamede çok şikayet var
  • Msavaşusa kullanıcısına yanıt
    Pc forumuna yazarsaniz daha hizli cevap alabilirsiniz

• Arkadaşlar oyunu ps3 te oynuyorum, save yapmıyor, devamlı oyun baştan başlıyor, forumu gezdim ama göremedim. Var mıdır bir çözümü?

• Far Cry 3'ü ne zaman bitirdiğimi hatırlamıyorum fakat aradan yıllar geçmiş olsa da Far Cry 4'ü açıp oynadığımda FC3'e ne kadar benzediği anladım. Yani Far Cry 3'te zaten 40 saat geçirmişim. Aynı şeyler bir de FC4'te yap. Yok anam ya,oynamayacak oyun bulunca ancak oynarım. Ana mekanikleri değiştirmek çok zor gelmiş Ubi efendiye galiba. Her şey o kadar benziyordu ki...
  • oyunu bitirdiğimizde haritada dolaşıp yan görev yapmaya devam edebiliyoruz değil mi? ona göre bir çok şeyi sonraya bırakıp oyun bittikten sonra gezecem bukadar ayrıntılı bir oyun haritası yoktur galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan4292

oyunu bitirdiğimizde haritada dolaşıp yan görev yapmaya devam edebiliyoruz değil mi? ona göre bir çok şeyi sonraya bırakıp oyun bittikten sonra gezecem bukadar ayrıntılı bir oyun haritası yoktur galiba.
    evet oyun bittikten sonra haritaya tam gaz devam edebiliyorsunuz. bu arada aktif olarak oynuyorsanız rica etsem beni psn den ekleseniz de platin için multiplayer da 2 tane kupa var eşleşme sorunları yüzünden yapamıyorum oyun bug a giriyor. illa arkadaşlardan biri olmalı anladığım kadarı ile. en fazla 10 dakika sürürler beraber yapsak olur mu ? Ben kimseyi bulamadığım için oynayan ps den kaldırdım tamam derseniz tekrar yükleyeyim ?
  • olurdu ama oyunu bende pcde oynuyorum malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan4292

olurdu ama oyunu bende pcde oynuyorum malesef.
    kusura bakmayın ben iki konuya da yazıyorum bir an hangi konuda olduğumu şaşırarak öyle bir soru sormuşum :)
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.