Şimdi Ara

Far Cry 3, On Kat Daha Büyük (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
5.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • far cry 1 güzeldi.2. oyun idare ederdi.2. oyundan ben daha çok şey bekliyordum.oyun boyunca aynı şeyi yaptık.grafiklerde fazla soluktu.

2. oyunda araba bozulma olayı,silah tutukluk yapması güzel detaylardı.3. oyunu bekliyoruz
  • Far Cry 3, nedense bana 2. oyuna benzer bir oyun olacakmış gibi geliyor. Yani atmosfer ilk oyundaki atmosfer, onun dışındaki her şey ikinci oyundaki gibi olacak gibi. İnşallah yanılırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .MiSa.

Far Cry 3, nedense bana 2. oyuna benzer bir oyun olacakmış gibi geliyor. Yani atmosfer ilk oyundaki atmosfer, onun dışındaki her şey ikinci oyundaki gibi olacak gibi. İnşallah yanılırım.

Bana da tam aksi sekılde bırıncı oyundakıne benzer bır oynanıs ve tarza sahıp olacagı hıssını verıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

quote:

Orijinalden alıntı: .MiSa.

Far Cry 3, nedense bana 2. oyuna benzer bir oyun olacakmış gibi geliyor. Yani atmosfer ilk oyundaki atmosfer, onun dışındaki her şey ikinci oyundaki gibi olacak gibi. İnşallah yanılırım.

Bana da tam aksi sekılde bırıncı oyundakıne benzer bır oynanıs ve tarza sahıp olacagı hıssını verıyor.

Umarım sen haklı çıkarsın. :)

İkinci oyundaki oynanışı hiç beğenmemiştim.
  • Sanırım yine süper bir oyun bizleri bekliyor. :D
  • 1. oyunda zamanında büyük keyif almıştım zaten dillerde frcry vardı.
    2. oyunu pek beğenmedim.bakalım 3 nasıl olucak
  • o kadar büyük haritayı kaldırabilecek mi pcler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

o kadar büyük haritayı kaldırabilecek mi pcler

Şüphen olmasın çok rahat kaldıracaktır.
  • bir de bu haritadaki çok daha büyük olacak ifadesi oldukca can sıkıcı.yani haria ne kadar büyük olursa olsun her yer birbirine benziyor oyunlarda.

içerik dolu olmadıktan sonra harita istediği kadar büyük olsun.
  • İkinci oyunu zar zor bitirmiştim.Hiçbir oyunda bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum.Umarım 3.sü böyle olmaz.
  • 10 kat büyük olmasına gerek yok ikinci oyun gibi boş olmasın yeter.
  • benim çatıda duruyor farcry yüzüne bile bakmaya değmez :D
  • 2. oyun aslında fena değil.Akıcı bir şekilde oynayınca Her ayarlar Medium 4xAA / HDR / Bloom la bile grafikler çok güzel görünüyor ve zevkli oynanıyor.Dinamik hava ve gece/gündüz olayı vardı.Dunia motoru iyiydi aslında umarım aynı ayrıntıları CryEngine ilede yapabilmişlerdir.Benim için oyunun güzelliği ordaydı biraz aslında.Yağmur yağdığında çıkmazdım dışarı beklerdim.Çünkü silah daha çabuk bozuluyor.Suya girip çıkınca daha çabuk bozuluyor.
  • umarım 2. oyundaki gibi hayal kırıklıgı yasamayız
  • Ne kadar çevreyi genişletirlerse genişletsinler ilk iki oyundaki oyun düzenini değiştirmezlerse hiç bir şey olmaz.İlk iki oyun öyle sıkıcıydı ki ilk görevi bitirip bırakıyordum.Oyunda bir amaç bir aksiyon yok sadece ormanda gezinip duruyorsun.Karşına adam çıkarsa ne ala çıkmassa bekle dur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

o kadar büyük haritayı kaldırabilecek mi pcler

Far Cry 3, On Kat Daha Büyük
  • 2. oyun çok berbattı sıkılmıştım ve bitirmedim buda kesin öyle olacak hele 10 kat daha büyükse vay halimize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

Başlık sakat biraz.

Hahah +1
  • farcry 2 gibi olacak ama bu sefer harita daha büyük
    amaç görev alacak onu yapacak sonra gene görev alacaz onu yapacaz, bu arada etraftaki gerillaları vuracaz ama 50 metre uzaklaşıp geri geldiğimizde gene aynı gerillalar kedi gibiler maşallah. harita 10 kat büyükse baştan başa gidip gelme saatler alır çokta sıkar ilerledikçe
  • Önemli olan büyüklüğü değil işlevi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.