Şimdi Ara

Far Cry 3 (2012) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.045
Cevap
17
Favori
290.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mss1905

Aldım ben bu oyunu playstore.com dan 60 tl ye.ttnet faturama yansıtılacak 12 ay taksitle ödeyeceğim.Hd 5850 ekran kartım var.Umarım kasma falan olmaz.can you run it de test ettiğimde tavsiye edilen sisteme uyuyor ama optimum sistem için ekran kartı ve işlemciyi upgrade et diyor.yanlız anlamadığım bir şey var.benim işlemcim Amd phenom II x6 1090t 3.2 ghz turbo 3.7 ghz optimum sistemde amd için fx 4150 ve daha iyisi demiş.Benim işlemcim x6 1090 t Bu işlemciden aşağı kalır bir yanı yokki.Tamam fx serisi yeni nesil işlemci ama çok fark yoktur.testlere baktım yok.
    yani diyeceğim bu can you run it e güvenilirmidir.Zaten tavsiye edilen sistemde 5770 ve üstü demiş orda bile benim ekran kartını yetersiz görmüş.5850 5770 den daha iyi bir kart neden öyle dedi anlamadım.

can you run it e fazla guvenmeyin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Far Cry 3 Bütün Platformlar için Tamamlandı
     Far Cry 3 (2012) [ANA KONU]

Psikopatlarla dolu bir adaya hazır mısınız?

Ubisoft'un bu yılki en önemli yapımlarından biri olan Far Cry 3'ün bütün platformlar için (PC, Xbox 360 ve Playstation 3) tamamlandığı açıkladı.
    Yani oyun şu anda DVD'lere basılıyor ve Steam gibi platformlara dağıtılmaya hazır.

29 Kasım'da Avrupa'da, 30 Kasım'da İngiltere'de ve 4 Aralık'ta ise Kuzey Amerika'da piyasaya çıkacak Far Cry 3, senaryo modunun yanı sıra çok oyunculu oyun modları ile de iddialı bir oyun. Ubisoft'un da Far Cry 3'ten beklentileri bir hayli yüksek.

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Far_Cry_3_Butun_Platformlar_icin_Tamamlandi-32353.htm

• Oyunu çıkmadan almayı düşünmüyordum.Fakat Playstore'deki güzel fiyat yüzünden bu düşüncemden vazgeçebilirim.60 ve 72 TL olmak üzere 2 sürüm mevcut.60 TL bence gayet uygun bir fiyat.
  • Playstore'dan daha önce alışveriş yapmadım. Sattıkları büyük ihtimal steam uyumlu değildir. Oyunu nereye kaydedip oynuyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Playstore'dan daha önce alışveriş yapmadım. Sattıkları büyük ihtimal steam uyumlu değildir. Oyunu nereye kaydedip oynuyoruz?

Steam veya Origin de olmayacak. Ubisoft kendi şeyini kullanıyor uplay mıdır nedir onla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawaii

quote:

Playstore'dan daha önce alışveriş yapmadım. Sattıkları büyük ihtimal steam uyumlu değildir. Oyunu nereye kaydedip oynuyoruz?

Steam veya Origin de olmayacak. Ubisoft kendi şeyini kullanıyor uplay mıdır nedir onla...

Olur mu hocam steamde var oyun. Ama playstore da steam ile ilgili bir ibare görmedim o yüzden sordum...

http://store.steampowered.com//app/220240

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hawaii

quote:

Olur mu hocam steamde var oyun. Ama playstore da steam ile ilgili bir ibare görmedim o yüzden sordum...

http://store.steampowered.com//app/220240

Kendi sitesinde steam yoktu yav. Neyse iyi oldu bu. :D

• EuroGamer'dan Far Cry 3'e Tam Puan!
     Far Cry 3 (2012) [ANA KONU]

Ubisoft'un üzerinde çok durduğu oyunlardan bir tanesi olan ve oyunculara sunduğu özgürlükle beraber 'gerçekçi bir hayatta kalma oyunu' deneyimi sunan Far Cry 3, ilk inceleme notlarını aldı.

Yayımlanan inceleme notlarına baktığımızda yapımın üst düzey puanlar aldığını görüyoruz. Hatta EuroGamer sitesi oyuna 10 üzerinden 10 puan vererek, Far Cry 3'ün her yönden çok iyi bir deneyim sunduğunu belirtmiş. Sürekli güncellenecek inceleme puanları listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

CVG – 9.4/10
    Eurogamer – 10/10
    IGN – 9/10
    GameInformer – 9/10
    MondoXbox (İtalya) – 9.3/10
    Canadian Online Gamers – 9/10
    Videogamer – 9/10
    Strategy Informer – 9/10
    OXM – 8.5/10
    God Is a Geek – 9/10
    GamesRadar – 4.5/5
    Inside Games CH (Almanya) – 81/100
    Digital Spy – 4/5
    9lives (Belçika) – 92/100

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-EuroGamerdan_Far_Cry_3e_Tam_Puan-32701.htm

• Arkadaşlar FarCry 3 te single player baştan sona co-op oynanabiliyormuyuz. Yoksa ayrı co-op bölümlerimi olacak.........??????????
  • Hayret oyun hiç ilgi görmemiş. Bana kalırsa AC3'ü falan kaldırır atar bu oyun. Neyse az kaldı bekliyoruz.
  • Bu oyun çıkınca buralar değerlendir ,bence yılın Fps si bu olacak gerekli ilgiyi nedense görmüyor (ki öyle olmaması daha iyi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForceOfMature -- 22 Kasım 2012; 0:49:31 >
  • Bu sene çıkan NFS , Black ops ve MOH rezaletinden sonra tek ilaç gibi gelicek oyun bu bence .. Bugün araldan siparişini vereceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_38

Arkadaşlar FarCry 3 te single player baştan sona co-op oynanabiliyormuyuz. Yoksa ayrı co-op bölümlerimi olacak.........??????????

???????????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: nayifhakan

Far Cry 2 kötüydü kişisel görüşüm olarak ama bu oyundan umutluyum.Çıkış tarihini bilen var mı?

30 Kasımda çıkıyor
  • Çoğğğ hoş
  • quote:

quote:

Arkadaşlar FarCry 3 te single player baştan sona co-op oynanabiliyormuyuz. Yoksa ayrı co-op bölümlerimi olacak.........??????????

???????????????

Co-Op bölümleri ayrı ve open world değil.

Notlar beklediğimin üstünde çıktı. Satın almak lazım bu oyunu.
  • playstore'den ön siparişi geçtim,umarım pişman olmam,oyunsuzluktan delirmek üzereyim.Bir gözüm FC3 te diğer gözüm Hitman'de
  • Multisi nasıl olacak acaba, en çok multisini merak ediyorum. Birkaç video izleyeyim en iyisi.
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5tlsMjb3dm0

Oyun beni çok etkiledi keşke co-op tüm oyunda geçerli olsaydı.

Not: Videoyu koyamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dobrerano -- 22 Kasım 2012; 21:30:03 >
  • Far Cry 2'nin en sevdiğim özelliği yangının yayılmasıydı 3te bu yok büyük eksiklik görsellik olarak.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.