Şimdi Ara

Far Cry 3 (2012) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.045
Cevap
17
Favori
290.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun çok kaliteli olmuş. Bence Call of Duty: Black Ops II ve Medal of Honor: Warfighter gibi oyunları gölgede bırakacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-76A86DE7E -- 27 Kasım 2012; 7:46:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun herşeyi oynayan insanlar için (Singleplayer, Co-Op, Multiplayer) 100+ saat eğlence sunuyor. Singleplayer senaryosu zaten 20 saatmi neymiş tek başına. Daha adada yapılacak şeylerden bahsetmiyorum bile. Üstelik map editor var. Oynadıkça oyna.
  • Oyunu playsotre dan Deluxe edition aldım . 29 u da gelmez şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Oyun herşeyi oynayan insanlar için (Singleplayer, Co-Op, Multiplayer) 100+ saat eğlence sunuyor. Singleplayer senaryosu zaten 20 saatmi neymiş tek başına. Daha adada yapılacak şeylerden bahsetmiyorum bile. Üstelik map editor var. Oynadıkça oyna.

Pohu yedik desene şuna :) Oyun yağmuru var bu aralar ama vakit yok (en azından benim için)
  • oyunu dün birebir 1080p olarak canlı gördüm. SATURN de tanıtımı vardı. çok güzel bir platform hazırlamışlar.
    arkadaşlar şuana kadar beni en çok etkileyen FPS oyunu CRYSIS 1 di.
    oyunu ilk bitirdiğim an aldığım hazzı başka bir oyunda kolay kolay almamıştım.

FARCRY 3 iddia ediyorum bu yılın FPS sidir.

o nasıl bir grafikti öyle. inanın beş dakika boyunca hayranlıkla izledim. hele hele su efektleri güneş ışınlarını falan görmelisiniz.

eğer ki yapay zekada iyi ise bu oyun tadından yenmez!
  • Yalnız "Map Editor"'ü çok başarılı görünüyor. Yapılan haritalarda dahi gece gündüz döngüsü ayarlanabiliyor.

Optimizasyonda sorun çıkmazsa "her kuruşunu hak eden" oyunlar arasına adını yazdıracak.
  • Keşke ayın başlarına doğru çıksaydı ön-sipariş ile alırdık en azından.
  • arkadaşlar aral game ön sipariş Lost Expeditions alanlara bunu veriyormuş ( yani bana )

Far Cry 3 (2012) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUMANDANASKER

oyunu dün birebir 1080p olarak canlı gördüm. SATURN de tanıtımı vardı. çok güzel bir platform hazırlamışlar.
    arkadaşlar şuana kadar beni en çok etkileyen FPS oyunu CRYSIS 1 di.
    oyunu ilk bitirdiğim an aldığım hazzı başka bir oyunda kolay kolay almamıştım.

FARCRY 3 iddia ediyorum bu yılın FPS sidir.

o nasıl bir grafikti öyle. inanın beş dakika boyunca hayranlıkla izledim. hele hele su efektleri güneş ışınlarını falan görmelisiniz.

eğer ki yapay zekada iyi ise bu oyun tadından yenmez!

Opitimizasyon nasıldır acaba..Grafikler feci evet ama..
    Assassins Creed de mesela berbat bir optimizasyon varmış..

Far Cry 3 yılın oyunu olmaya adaydır bence..
  • Frostbite 2 cryengine 3 yaninda halt yemiş hiç dilde cryengine 3 optimze bir motor arti cryengine 3 herkeze acik olmasi cabasi tek kötü yani crtenginer 3 le cok az oyun yapilmasi
  • split screen co-op oynayabilen var mı? 2. kolu görmüyor menüde var mı bi çözümü oluru?
  • Oyun çıktı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

Oyun çıktı mı ?

30 Ekim'de çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saffet12

Frostbite 2 cryengine 3 yaninda halt yemiş hiç dilde cryengine 3 optimze bir motor arti cryengine 3 herkeze acik olmasi cabasi tek kötü yani crtenginer 3 le cok az oyun yapilmasi

Bu oyun Dunia Engine ile yapılıyor. Ne Cryengine 3 ile alakası var nede Frostbite 2 ile.

Oyun bitmiş çıkmış hala yapılıyor diyorum.
    O değilde oynayanların yorumlarını okudum. Beğenmeyen yok genelde herkes beğenmiş. Yılın oyunu ne olur diyordum Far Cry 3 olabilir. İncelemelerde 9'lar 10'lar uçuşuyor. Eurogamer'da 10/10 vermiş. Açıkcası bekliyordum fakat 7-8'lik bir oyun olarak beklentilerimin üstünde çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 27 Kasım 2012; 20:19:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

quote:

Oyun çıktı mı ?

30 Ekim'de çıkacak.

Ekim'de mi ?
  • quote:

quote:

quote:

Oyun çıktı mı ?

30 Ekim'de çıkacak.

Ekim'de mi ?

bu ayın 29'un da keyler dağıtılmaya başlanacak.Oyun resmi çıkışı bu ayın 30 unda
  • quote:

quote:

quote:

Oyun çıktı mı ?

30 Ekim'de çıkacak.

Ekim'de mi ?

Hatlar karışmış.
  • bu oyunuda en az crysis 3 ü bekledğim kadar bekliyorum severim böyle oyunları.
  • İlk SS'ler benden

Far Cry 3 (2012) [ANA KONU] Far Cry 3 (2012) [ANA KONU] Far Cry 3 (2012) [ANA KONU] Far Cry 3 (2012) [ANA KONU]
     Far Cry 3 (2012) [ANA KONU] Far Cry 3 (2012) [ANA KONU] Far Cry 3 (2012) [ANA KONU] Far Cry 3 (2012) [ANA KONU]
     Far Cry 3 (2012) [ANA KONU] Far Cry 3 (2012) [ANA KONU] Far Cry 3 (2012) [ANA KONU]

• optimizasyon nasıl ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.