Şimdi Ara

Far Cry 3 (2012) [ANA KONU] (180. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.045
Cevap
17
Favori
290.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FAR CRY 3 deluxe edition origin den aldım ama indiremiyorum. NOT RELEASED YAZIYO SAKA GIBI YAAAAAAAAAA 98 tl bosa gitti lan refund da olmuyo. bi sürü kiside bu sorun war hala ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdrianGordon -- 3 Haziran 2013; 18:51:25 >
  • Sapphire sayesinde ücretsiz sahip oldum oyuna.Fakat, Multisi nasıl eğlenceli mi? Server durumları falan? Ona göre indireceğim tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan0123

Arkadaşlar ben bu oyundan nefret ettim.Çünkü hayattaki en büyük korkumun dibi gözükmeyen bir denize girmek ve köpekbalıkları olduğunu bana gösterdi.Adada jet skiyle güzelce dolaşırken haritamda alt tarafımda batık bir gemi olduğunu farkettim.Su kapkaranlıktı ve birden korsan botları geldi bende kendimi direkman suya attım.Ve evet başıma geleni anlamışınızdır.Kutu açıyım derken o müzik devreye gidi ve bum.Korkudan neredeyse sandalyeden düşüyordum.Şuan kıpkırmızıyım ve elim titriyor.Oyuna giremiyorum.Cidden ben ne amnesiada nede herhangi bir korku oyununda böyle bir şey yaşadım.Gerçek hayatta nerdeyse kıyıyı zor görücek kadar açılan bir insanımdır.

Zebercet'in dediği gibi bir de derede timsah saldırması var. Köpekbalığının saldırısı, onun yanında zayıf kalıyor vallahi. Oyunu oynayanlar arasında bazı kişiler denk gelmemiş buna. Çünkü çok az yerde var.

Senin köpekbalığının saldırısında yaşadığın hali ben timsah saldırınca yaşamıştım. Ödüm b.kuma karışmıştı resmen. Hani bişeye alışınca, sonraki denk gelmelerde daha az tepki verirsiniz ya. Ben her timsah saldırısında aynı şekilde oluyorum.

Ama oyunun en önemli özelliklerinden biri de bu zaten. Olayı size reel olarak yaşatıyor ve ilikleinize kadar hissettiyor. Bu gibi özellikleri sayesinde en iyi oyunlar arasındaki yerini aldı.

Bu timsah olayı ilk başıma geldiğinde ödm b*kuma karıştı harbiden. Yav ne sahnedir. Ben adamlardan kaçıyorum kurşunum bitti siper alayım felan derken araba araba üstüne geldi amcamlar yığın yığın. Heh dedim karşıda dere var dereyi geçem de kurtulam herfilerden. Dereyi tam geçiyodum. Dınnnnndıınnnn =).

Far cry 3 bence uzun süredir yapılmış en güzel fps oyunlarından biridir kesinlikle 10 numara.

• Ben sadece tımsah ile karsılastım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgra25

Ben sadece tımsah ile karsılastım

hayret halbuki oyunda timsah fazla değil köpek balığı saldırısı daha sık oluyor
  • o da birşeymi beni öküz tepti

• quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

o da birşeymi beni öküz tepti

o da bir şey mi beni devekuşu gagaladı
  • oyunu bitirdim artık online oyanamak istiyorum ama online menüleri yok crack dosyası linki atarmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkke

oyunu bitirdim artık online oyanamak istiyorum ama online menüleri yok crack dosyası linki atarmısınız

ben denemedim ama şuraya bir bak istersen.
  • Arkadaşlar, karakol özgürleştirmeleri, radyo kulelerini aktive etmeyi, mektupları falan toplamayı, önce mi yapmalıyız yoksa önce ana hikayeyi bitirip ondan sonra bunlara dönmeliyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

Arkadaşlar, karakol özgürleştirmeleri, radyo kulelerini aktive etmeyi, mektupları falan toplamayı, önce mi yapmalıyız yoksa önce ana hikayeyi bitirip ondan sonra bunlara dönmeliyiz?

karakol ve avcılıkları önce yaparsanız tüm silahlar ve çanta geliştirmeleri açılıyor yani yararlı olur diğer görevler için. ama mektup biblo falan çok fazla etkilemiyor.
  • Karakol özgürleştirmeleri ne? Haritada gösterilen bayraklı yerleri ele mi geçirmek? Karakol özgürleştirmelerini hiç yapmıyorum, yapmanın faydası nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Karakol özgürleştirmeleri ne? Haritada gösterilen bayraklı yerleri ele mi geçirmek? Karakol özgürleştirmelerini hiç yapmıyorum, yapmanın faydası nedir?

evet onlar. onları yapınca yeni silahlar açılıyor ve bazı silahlar bedava oluyor çok pahalı bir silahı hatta çantanızın aldığı para kapasitesinden daha pahalı olan bir silahı bile bedava elde edebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

quote:

Karakol özgürleştirmeleri ne? Haritada gösterilen bayraklı yerleri ele mi geçirmek? Karakol özgürleştirmelerini hiç yapmıyorum, yapmanın faydası nedir?

evet onlar. onları yapınca yeni silahlar açılıyor ve bazı silahlar bedava oluyor çok pahalı bir silahı hatta çantanızın aldığı para kapasitesinden daha pahalı olan bir silahı bile bedava elde edebiliyorsunuz.

Hmm. Teşekkürler cevap için

• dopelanger missionunda kaldım bi geçemedim
  • Oyunu bitirdim. Oyun süperdi yalnız bir adam yanında o kadar malzeme taşıyamaz burada bir mantıksızlık var, oyun zevki açısından yapmışlardır, gerçi oyunun tarzı bu ama benim için mantık ilk sıradadır.

Vaas niye bu kadar erken öldü? Öldürme anı da biraz değişikti anlamadım bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur01 -- 14 Haziran 2013; 13:52:45 >
  • quote:

Oyunu bitirdim. Oyun süperdi yalnız bir adam yanında o kadar malzeme taşıyamaz burada bir mantıksızlık var, oyun zevki açısından yapmışlardır, gerçi oyunun tarzı bu ama benim için mantık ilk sıradadır.

Vaas niye bu kadar erken öldü? Öldürme anı da biraz değişikti anlamadım bişey

İtiraf edeyim Vaas'ı öldürdüğümüze üzüldüm. Ama sonda öldürdüğümüz adam da garip bir şekilde ölüyordu. Sanki transa geçiyor.

• Arkadaşlar, oyunu orjinal alan var mı ? Varsa steam eklesinde multiplayer/coop felan girelim adam arıyorum
  • keşke 4. oyun çıksa ve afrika atmosferi olsa,düşünün dümdüz arazida ağaçların altında dinlenen zebraları,zürafaları,suyun içinde yıkanan filler felan..

Oyun Afrikada geçse ve Farcry3'de olan özellikleri geliştirerek oyuna aktarsalar efsane bir oyun olabilir...çadırda yaşayan kabileler felanda olsa,onlardan yan görevler alsak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 16 Haziran 2013; 17:04:44 >

• Arkadaşlar size bir sorum var. Ben kendi ayaklarımı ve vücudumu göremiyorum. Yere döndürüyorum klavyeyi, sanki hayaletim. Birde başkalarının kendi gölgesi var, bir tek oyunda benim yok. Çok saçma. Benim oyunda mı problem; yoksa oyun zaten böyle mi üretildi? (not: ayarlar en sonda)
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.