Şimdi Ara

Far Cry 3 (2012) [ANA KONU] (182. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.046
Cevap
17
Favori
290.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mükemmel oyundu hele ki son görevler de az şaşırmadım hele son görevdeki seçim yokmuydu gerçek den çok iyi oyundu herkese öneririm
    bu arada beyler ben arkadaşlarımı kurtarmayı seçtim citra ya katılınca ne oluyor merak da kaldım şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Dün gece itibariyle oyunu bitirmiş bulunmaktayım. Ubisoft bu sefer yapmış başarmış. Yan görevler ve relicler kaldı bi tek %100 yapmak için onları halletmeyi düşünsemde sıkılırmıyım diye düşünüyorum bakalım. Yalnız sonunda bi eksik gözüme çarptı;

Citra öldükten sonra arkadaşlarımızla felan bir muhabbet olmalıydı gibi geldi bana çok boş olmuş orası ne oldu ne bitti tak diye adada bulabiliyoruz kendimizi. Citra öldükten sonra arkadaşlarımızla konuşsak orada bize adada kalma yada arkadaşlarımızla gitme diye 2 seçenek sunsa kalırsak oyuna devam etme kalmazsak oyun tamamen bitme gibi daha iyi olurmuş şahsi düşüncem. Varmı benim gibi düşünenler ?

Tamamen katılıyorum ben
    arkadaşları kurtarmayı seçtim ondan sonra bir arkadaşlar la konuşsaydım vs yada dediğiniz gibi bir git yada kal seçeneğini sunulsaydı daha iyi olurdu ben hala şüpheliyim acaba ne oldu kurtuldular mı yoksa denis bunları engellemeye çalış dımı soru işareti olarak kaldı bunlar hep.

• oyun çok süper 3 kere bitirmişliğim var canım sıkıldıkçada outpost resetleyip masterda kapışıyorum ama hikaye kısmında hala o cinslik nası bi cinsliktir çözemedim.

bunlar doktorum olduğu dağda mağaradaki yatı tamir ediyor kurtulalım diye. 1) o yat o mağaraya nası çıkıp gelebilir ?!.. 2) sonunda adadan ayrılıyorlar o yatla o yat o mağaradan nası çıktıda denize indi,sadece mağara olsa birşey demeyeceğim fatihten özenip kazıkla mazıkla kaydırmışlardır kıyıya neysede dağda arkadaş mağara,üstelik girişine 2 3 insan anca sığıyor dağdan nası indiği değil mağaradan nasıl çıktığıda akıl karı değil bu adamlar çok sağlam bişey çekmiş bu oyunu yaparken

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Adams

Mükemmel oyundu hele ki son görevler de az şaşırmadım hele son görevdeki seçim yokmuydu gerçek den çok iyi oyundu herkese öneririm
    bu arada beyler ben arkadaşlarımı kurtarmayı seçtim citra ya katılınca ne oluyor merak da kaldım şimdi

Bu oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 4 Temmuz 2013; 15:10:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

quote:

Mükemmel oyundu hele ki son görevler de az şaşırmadım hele son görevdeki seçim yokmuydu gerçek den çok iyi oyundu herkese öneririm

Bu oluyor

Bende üzülmüş düm citra ölünce meğersem ne planları varmış ucuz yırtmışım

• quote:

quote:

quote:

Bu oluyor

Ya ben bişeyi merak ettimde :D Orda bir olay yaptık citra kesti biçti bizi ama hamile olması kesinmi yani %100 bir şans değil :D bence bekleyip bir iki ay sonra kesmeliydi.Hem ben zaten arkadaşlarımızı seçtim o kadar kurtarmaya uğraşıpta kızın boğazınımı keselim :D Ayrıca arkadaşlarımızı seçtikten sonra o giden bota bizde bindikmi anlayamadım çünkü geri dönemem burası benim karanlık tarafımı ortaya çıkardı, bir canavara dönüştüm gibi bişeyler demişti oyunu çıktığı hafta bitirince bu soruların yanıtını bulamadım tabi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Relife

quote:

quote:

quote:

Bu oluyor

Ya ben bişeyi merak ettimde :D Orda bir olay yaptık citra kesti biçti bizi ama hamile olması kesinmi yani %100 bir şans değil :D bence bekleyip bir iki ay sonra kesmeliydi.Hem ben zaten arkadaşlarımızı seçtim o kadar kurtarmaya uğraşıpta kızın boğazınımı keselim :D Ayrıca arkadaşlarımızı seçtikten sonra o giden bota bizde bindikmi anlayamadım çünkü geri dönemem burası benim karanlık tarafımı ortaya çıkardı, bir canavara dönüştüm gibi bişeyler demişti oyunu çıktığı hafta bitirince bu soruların yanıtını bulamadım tabi :D

Bence gitmiş dir ada kalması için bir sebep kalmadı zaten.

• son bolume geldım coranın tapınagındayım orada kapattım. gercekten basarılı olmus oyun o son savasta harıkaydı son secımdede cırayı secıcem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu bi gün önce yükleyip oynadım bir süre sonra kaydedip çıktım.Bugün bu :
     Far Cry 3 (2012) [ANA KONU]

hatayı vermeye başladı. sinir oldum 4-5 defa tekrar kurdum güncellemeleri yaptım krek de yaptım ama değişen bişi yok hala aynı hatayı veriyo.Hatta dikkat ettim bu hata krek yaptıktan sonra geliyo.Şuan 1.5 güncellemesini yapıp krekledim hala aynı yardım edin lütfen

Ekran kartım : 540M
    Ram : 4 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evre2ka -- 6 Temmuz 2013; 21:29:41 >

• tıpatıp diye bir bölüm var mağaraya girip üniforma çalacağımız.. tam son kısma geliyorum ''farklı bir yol dene'' diyor. o kısmı nasıl geçeceğiz lütfen yardımmm..
  • Oyun çok methedildi ben de indiricem. Oyuna para vermeye kıyamıyorum orjinal almadım ama...

Multiplayerı oyun çıkmadan önce bomba gibi görünüyodu alpha videolarında falan da, oyun ölü belli...
  • bir bunu birde ckıraysisi sevmedim.
  • Far Cry Bitti ama Hala Ok alamadım !!

Nasıl alcam yardımcı olun
  • MasterBerke kullanıcısına yanıt
    Silah satıcısında satılıyor ok, specials ya da onun gibi bir şeydi galiba satıldığı kategori.
  • güzel oyundu
  • Far Cry3'de 4. Sıradaki Oku geliştiremiyorum Balina Gibi bir hayvan istiyor nerde bulabilirim onu ?
  • Arkadaşlar Far Cry 3 de ses gelmiyor ne yapabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasterBerke

Far Cry3'de 4. Sıradaki Oku geliştiremiyorum Balina Gibi bir hayvan istiyor nerde bulabilirim onu ?

Hayvanın ismini tam olarak söyleyebilirsen yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasterBerke

Far Cry3'de 4. Sıradaki Oku geliştiremiyorum Balina Gibi bir hayvan istiyor nerde bulabilirim onu ?

Buradan

http://farcry.wikia.com/wiki/Path_of_the_Hunter

• Arkadaşlar oyunun reloaded sürümünü indirdim tüm updateleri yaptım türkçe yamada yaptım hiç bir sorun yok highta rahatça oynuyorum ancak ne yaparsam yapayım yükleniyor simgesi problemini çözemiyorum oyunun herhangi bir kısmında yükleniyor simgesi geliyor ve kalıyor hiçbir şekilde gitmiyor oyunu silip tekrar yükledim kaç kez saveleri sildim tekrar başladı gene aynı sorun bu nedenle kayıtta yapılamıyor öldüğümde dirilmiyor siyah ekranda kalıyor nasıl çözebilirim bu sorunu ACİL YARDIM
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.