Şimdi Ara

Fallout: New Vegas (2010) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
3.488
Cevap
17
Favori
198.852
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Fallout: New Vegas (2010) [ANA KONU]
Giriş
    1 Mesaj

Kesinlikle katılıyorum Fallout Serisinin en güzel oyununun her dlc si çevirilmeli sagolsun 2 dlc çevirildi ama Old World Blues ve Lonesome Road da kesinlikle çevirilmeli ama kim yapar bilemedim
    |
    |
    brightlord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Oyun uzun yıllardır Steam Kütüphanemde bulunmasına rağmen başlamamıştım; onun dışında oynamadığım RPG kalmamıştı. Dün akşam itibari ile oyuna başladım ve bunca yıl neden oynamadığımı kendime sorup duruyorum. Büyük hata yapmışım..
    Oyuna yeni başladığım için oyunun ileri safhalarında daha rahat ilerleyebilmem için verebileceğiniz bir tavsiye vs. var mıdır ? Hangi faction'a yakın olmalıyım ?
    252 Mesaj

Valla bende yeni başladım hocam 2-3 gün oldu. Şöyle söyleyeyim kendi adıma belirli bir yere kadar NCR ye yakın gibi görünüp kimseye de sataşmadım. Hatta NCR ve bir Terörist grup arasında rehine krizini çözüp hepsinden taktir de topladım. İstesem teröristleri öldürebiliyordum rehineleri kurtadıktan sonra yine de öldürmedim. En karanlık topluluklara bile yardım ediyorum amacım her grubu iyi tanımak. Zamanı geldiğinde zaten hepsi bana katılacak . . . Bu arada oyunu hardcore modda oynuyorum.
    |
    |
    glazer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ölü konu sanırım ama yine de sorayım belki yardım eden çıkar.bende bu oyun var, windows 10da sorunsuz oynuyordum ama windows 7e geçirdim bilgisayarımı.tüm oyunlarım sorunsuz çalışıyor ama fallout new vegasta bir sıkıntı var.oyun açılıyor, grafikler vs gayet güzel ama doc mitchellin muayenehanesinde uyandığımız kısımda bir saçmalık var.adam bir cümle söylüyor ve duruyor, rahat 1 dakika bekliyor ve ikinci cümlesini söylüyor, sonra yine bekliyor ve üçüncüyü söylüyor falan.internette benzer bir sorun yaşayan da bulamadım acaba sorunu bilen ya da yaşayan var mı burada?

Karakterin adını New Vegas Wiki de yaz hocam ID'si var onu bul..
    NPC resetleme var o yöntemi kullanıp tekrar o karakterle etkileşime geç, sorun büyük ihtimal çözülür..

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    khalef kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam çözdüm, troubleshottan admin yetkisi ver dedim sorunsuz çalışmaya başladı oyun.

|
    |
    Drima kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fallout 4'ü azıcık PS4'te oynadıktan sonra bu oyuna geçtim. Milletin F4'teki rpg öğeleri baltalandığını söylediklerinde pek aldırış etmemiştim ama baya baya değiştirmişler. Umarım gelecekte çıkacak oyunları için de aynı şeyleri yapmazlar.
    |
    |
    |
    |

Yukarıdaki linkten ultimate edition versiyonuna Türkçe yama indirdim ama Türkçe harfleri yutuyor.Bu sorunu nasıl kaldırırım?(windows 7)
    |
    Renegade Havoc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar merhaba, Fallout New Vegas'a başlamayı düşünüyorum. Bethesda oyunlarından daha önce Skyrim'i ve Fallout 4'ü baya oynadım. Normalde önce Fallout 3'ü sonra New Vegas'ı oynamayı düşünüyordum ama NW'yi Obsidian'ın yaptığını duyunca ona öncelik vermek istedim. Yalnız nasıl bir karakter yapacağım konusunda kafamda soru işaretleri var. Skyrim'de de Fallout 4'te de gizlilik kasıp assasin ve thief modunda takılmak istiyordum ama el alışkanlığı olunca bam güm daldım herkese, oyunu FPS gibi oynadım. Bu sefer gizlilik kasma hedefimi gerçekleştirmek istiyorum. Bunun için hangi tür silahları kullanmam daha iyi olur? Sniper olanlar var ama o da kapalı ortamlarda sorun çıkartır gibi geliyor. Melee ya da Tabanca gibi bir şey mi kullanmalıyım? Bir de bunun için en iyi special değerleri ve diğer yetenek seçenekleri ne olmalı? Belki konuda halihazırda benim yapmak istediğimi yapmış birileri vardır da karakterlerini direk anlatırlar diye buraya sormak istedim.
    |
    |

• Yarbay
    8327 Mesaj
    Fallout 4 beklediğimi vermeyince, Fallout 3 de beni nedendir bilmem boğunca, sadık yarim New Vegasa tekrar başlayayım istiyorum yalnız oyunu daha önce vanilla haliyle bitirmiştim. Şimdi ise grafikleri geliştiren modlar yüklemek istiyorum. Skyrimde ne güzel steam atölyeden bir iki ışıklandırma ve çalı çırpı modu indirince oyun seviye atlayıveriyordu ve kolaydı hani, tek tuşla basıp indiriyordunuz. Falloutta ise böyle değil maalesef, mod kurulumu bana çok karmaşık geliyor. Bana yüklemesi basit grafik modları önerir misiniz?
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar. Youtube'dan birinde taşıma kapasitesinin sınırsız olduğunu gördüm. Nasıl yapabilirim bilen var mı?

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Merhaba arkadaşlar. Youtube'dan birinde taşıma kapasitesinin sınırsız olduğunu gördüm. Nasıl yapabilirim bilen var mı?
    player.setav carryweight 9000 veya mod indir

Konsola bunu yazınca kalıcı mı oluyor yoksa oyuna her girdiğimde yazmak zorunda mıyım?
    |
    |
    Graviton G kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Cassidy ile beraber seyahat edip kervanlarına neler olduğunu araştırıyordum. İşin altından Van Graff ve Kızıl Kervan çıkınca direk saldırmayı istedi fakat ben kanıt bulabileceğimizi söyledim. Kızıl Kervan'ın tüm görevlerini ve Van Graff'ların son görevi hariç tüm görevlerini yaptım. Van Graff benden Cass'i getirmemi istiyor. Ben bu kanıtları nereden ve nasıl bulabilirim?

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Oyunu ilk oynadığımda bitirmemiştim, bir sene sonra oyunun en başından tekrar başladım. Hiçbir görevi kaçırmadan ve keyif alarak oynuyorum. Soracağım soru bir yan görevle alakalı bir soru.

Cassidy ile beraber seyahat edip kervanlarına neler olduğunu araştırıyordum. İşin altından Van Graff ve Kızıl Kervan çıkınca direk saldırmayı istedi fakat ben kanıt bulabileceğimizi söyledim. Kızıl Kervan'ın tüm görevlerini ve Van Graff'ların son görevi hariç tüm görevlerini yaptım. Van Graff benden Cass'i getirmemi istiyor. Ben bu kanıtları nereden ve nasıl bulabilirim?

Kızıl Kervan'da patronun kasasında ve Van Graff'ta yan taraftaki kilitli odadaki kasada 75 lockpick istiyor van grafftaki kasa

• Yüzbaşı
    564 Mesaj

Her ikisini de almam mı gerekiyor?
    |
    |
    Mobius 1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.