Şimdi Ara

FALLOUT 76 [PS4 ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
3
Favori
10.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek başına Fallout evreninde dolasmanin nesi kötü hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Hocam Rust,h1z1,dayZ gibi oyunlarla aynı mantığa sahip yani survival oyunu. Bence de çok iyi bir oyun olmaz fakat en sıkıcı oyunu demek çok büyük haksızlık olur. Bu türü seven için çok iyi bir oyun olacaktır eminim. Ama bizim gibi single player arayan insanlar için çok üzücü olur. Doğrusu ilk başta ben de almayı düşünmüştüm fakat her açıklamayla gittikçe çıta düştü. NPC olmamasıyla tamamen hayal kırıklığına uğradım. Fakat yine de sevenleri olacak ve oynanacaktır.
  • Bethesda bence yıllardır sürüncemede kalan Fallout Online projesini yapmak istiyor bu tarz bir oyunla hem kendini test ediyor hemde oyuncuların tepkisi ölçüyor bence,eğer tutarsa ESO gibi bir Fallout MMORPG si gelebilir.
  • Betaya katılanlara 3 tane daha kod göndermişler eğer varsa 1 arkadaştan talibim
  • Bir kod varsa bende alabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla kod varsa ben de alabilirim arkadaşlar.

Oyunun yayınlarını izlediğim kadarıyla oyunda yalnız dolaşmanın herhangi bir eksisi yok. Yani oyun solo oynanışa zorluk getirmemiş. Ama bence oyun arkadaşlarınızla oynadığınızda çok daha fazla keyif veren bir oyun gibi duruyor.
  • Üzerime kod atın

• Oyun için olumlu konuşan yokmu yaw??

• eso gibi mmorpg olsaydı esodan kat kat daha tutardı. Ya şu oyunda yapacağını solo olarak fallout 4 de zaten yapıyorsun. Quest listesine baktım öyle ahım şahım questte yok. Ciddi bi indirim olmadığı sürece almam.
  • Source kullanıcısına yanıt
    Redditte var bakabilirsiniz.

Azıcık eleştirmek bile mümkün değil.
  • Seriden hiç bir oyunu oynamamış birisi için başlangıç için sıkıntı olur mu? yoksa bir önceki oyunla başlasak daha mı iyi?
  • ellerimkirli kullanıcısına yanıt
    Bence bu oyunla başlama çünkü F76 her ne kadar hikaye olarak merak uyandırıcı olsa da genel mekanikleri gerçek bir Fallout deneyiminden çok uzak. Açık bir ifade ile farklı beklentiler ile yapılmış seriye pek de ait olmayan bir oyun denilebilir çünkü multiplayer odaklı, coop oynandığı zaman keyif veren, iletişime geçebileceğin tercihlerde bulunabileceğin npc'lerin yer almadığı bir yapım. Oynayabiliyorsan İlk iki oyunu oyna, o günün şartlarına göre yapılmış izometrik kamera açısına sahip, çok detaylı yapımlar ama modern bir Fallout istiyorsan, en iyi deneyimi Fallout 4 verecektir. Fallout 3 ve F:New Vegas kontrol mekaniği açısından biraz sıkıntılı oyunlar yine de bakabilirsiniz tabii zira New Vegas'ın çok güzel bir hikayesi vardır.
  • Çok teşekkürler. oyunu çok duyuyorum ama sanırım Fallout 4 başlangıç için iyi bir seçim olacak.
  • satılık ilanlarında bayağı var diğer oyunlar bittikten sonra ancak bakacagım bir oyun
  • Power Armor Edition satışa sunulmuş fiyatı 1.425TL

https://www.overgameweb.com/urun/ps4-fallout-76-power-armor-edition-809
  • Bf da indirime girerse alacağım, çatır çatırda oynayacağım. Üstelik solo.

Hayvan gibi eleştirenlere duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Power Armor Edition satışa sunulmuş fiyatı 1.425TL

https://www.overgameweb.com/urun/ps4-fallout-76-power-armor-edition-809
    Hocam çaktırmadan almayı düşünüyorsun sanırım

• lyldz kullanıcısına yanıt
    Evet aldım yalan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redunay

Yapım aşaması:

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.