Şimdi Ara

Fallout 4'ün FPS Değerleri Konsollarda Sabit Değil (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunları teknik açıdan değerlendireceğimize her haberde bir ps4-Xbox one-pc savaşı görüyoruz.kişisel görüşüme göre bu oyun hemen alınmaz.Gereken performans düzeltmeleri geldikten sonra bu oyunu tam potansiyeli ile sorunsuz oynamak gerekir.Ayrıca herşey tabiki grafik değildir ama bu mantık kafasında insanlara sunulan 4 yıldır geliştirilen bir oyun böyle olmamalı saygılar...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Konsolda oyun oynanmaz

• konsolun casual oyuncusu ne anlar fallout dan, zaten hak etmiyorlar bu oyunu. bethesda iyi yapmış bunlara :D PC MASTER RACE uleeennnn ;)

• böyle şeyler iyi değil işte. batman çıktığında pc de oynayanlar üzüldüyse şimdide konsolda oynayacaklar üzülüyor. yani burda sid.k yarıştırmanın anlamı yok olan oyunculara oluyor. parasını bile fazla fazla veriyorsun ama karşılığı hep eksik

• quote:

Orjinalden alıntı: pcrex

konsolun casual oyuncusu ne anlar fallout dan, zaten hak etmiyorlar bu oyunu. bethesda iyi yapmış bunlara :D PC MASTER RACE uleeennnn ;)

Senin yorumlarını hep beğeniyorum. Adamsın
    +1000

• Birde bir laf öğrenmişiz aga grafik odaklı oyun değil :) dil desteğide yok dil destekli oyun değil :) ne lan bu :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Pc de daha rahat oynanır yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Fallout 4'ün grafik kalitesini yeni nesle yakıştıramazken" de, yoğun sahnelerde fps'yi çok oynak gördüm ,20fps MasteReis için yakışan grafik kalitesi nasıl olacakmış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 10 Kasım 2015; 11:22:15 >
  • Jaguar dan bu kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

Arkham Knight konsolda sorunsuz oynanır, PC'de facia yaşanır . --------------> Yapımcı muhteşem, QRAL!

Fallout 4 konsolda patlar, PC'de şov yapar. ---------------------> Beceriksiz yapımcı!

İkiyüzlüsünüz konsolcular.

Kesinlikle katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sabertooth-

Grafikler bir tek bana mi kotu geliyor ??

Sanırım Playstation cihazı olan herkeze kötü geliyor, millet kafayı yemiş kıytırık cihazı savunmak için oyuna laf ediyorlar
  • Gördüğüm incelemelere göre i3'lü ve GTX 750ti'li makine bile 35-40 arası oynatıyor ama konsollar yine baya bir düşüyor. Witcher 3 de de durum böyleydi grafikler geç geliyor ve 20'lere kadar düşüyordu. Şahsen konsolcular zaten PC deki gibi bir grafik beklediklerini düşünümüyorum ve PS4 ve Xbox One'ın güçsüz olduğu ortada sabit FPS için grafikleri ve efektleri kıssalarmış keşke.
  • Şu dandik grafikli oyunu bile 20 fps'de açıyorsa konsollar bitmiş cidden de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mutlaka bir patch yayınlar grafikler next gen olmasa da ben çok grafikleri önemsemediğim için grafikler gözüme o kadar kötü gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu oyun ilk baş PC'ye optimizasyon edildi. PC portu bi oyun olduğu için ben biraz normal karşılıyorum. Fallout 4 grafik tartışmasına girmek istemezdim ama bazen ekranda çizilecek pek bir şey olmadığında bile FPS düşebiliyor videoda. Grafikler nasıl böyle düşük olup bu kadar az fps alınıyor derseniz eğer 1080p ve açık dünya olması yüzünden bence.

3. Yabancı dil düzeyinde Türkçeyi nerede öğrendin kardeşş?

• konsol dandik değil firmalar beceremiyorsa sony ne yapsın, 2015 yılı sonuna gelmişiz çıkardığın oyunun grafiklerine bak
  • Sorusu olan?
    yeni nesil dediğiniz bumu yani
    pc forever, r9 270x kartımla ultra'da ort:40 , high'de: 60 fps alıyorum ve bu pcyi 1 yıl önce 1700 e toplamıştım.

• Gün gelecek 30 fps oynatamadığım her oyun için bana küfredeceksiniz.

-AMD JAGUAR.

Not: TırtOne ve Tırt4'e yazdığım ve en beğenilen mesajlar arasına giren yorumumu sildiren üyeye ve konsolcu moda selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soneday

Sorusu olan?
    pc forever, r9 270x kartımla ultra'da ort:40 , high'de: 60 fps alıyorum ve bu pcyi 1 yıl önce 1700 e toplamıştım.

Bunda kaç fps alıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: soneday

Sorusu olan?

Bunda kaç fps alıyorsun.

denemedim,deneyemmde:))) dediğin şey, benim dediğim konuyla alakasız be kardeşim
    hem inanmıyorsn gibime geldi, buyur r9 270x fps videosu var f4 için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 10 Kasım 2015; 20:26:38 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.