Şimdi Ara

Falken Sincera SN110 Ecorun Oto Yaz Lastiği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
54
Cevap
0
Favori
9.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım yeni bir lastik yakıt C ,Yol tuşu A gayet iddialı fiyatıda uygun bir lastik fakat pek yoruma rastlamadım . Kullananlar tavsiye edermi

• Düşük yakıt tüketimi ve üstün konfor için aerodinamik lastik yanağı ve optimize edilmiş blok geometrisi
    • Kuzu zeminde doğrudan yol tutuş tepkisi ve sessiz seyir için kapalı omuz olukları
    • Gelişmiş dayanıklılık ve kilometre performansı için yarım küre şeklindeki topuk tasarımı
    • Daha iyi ıslak zemin performansı, daha uzun aşınma ömrü ve düşük yuvarlanma direnci için gelişmiş 4D-Nano Tasarım teknolojisi

• Petlas parasına petlastan muadili sınıfından üstün bir lastik kısaca ama bir üst serisi ziex 310 öneririm alıcaksanız bu model brodway Clio Kangoo vb eski araçlar için yapılmış
  • Mhmmd.239 M kullanıcısına yanıt

zeix 310 serisinde yakıt tüketimi E gözüküyor bu ne kadarlık eti eder

• kizilok K kullanıcısına yanıt
    100 km 0.2-0.4 lt etki eder. Tarafımca benzer değerler denendi.ama yol tutuş da iyidir. Yanak sağlamlığı da e etiket olmasının sebebi tel kalınlığı ve sarmalı çok ağırlık sahibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmd.239 -- 15 Temmuz 2021; 21:10:53 >

peki fazla yakıt tüketimine karşın eco nun bu lastiğe karşı üstünlüğü nedir. Değerlerde sincera daha başarılı gözüküyor

Yol tutuş, yanak ve taban sağlamlığı daha yüksek km dayanımı
    Üretim amacı belli
    sincera sn110 en alt kalite standart tip küçük araçlar için
    Ziex 310 yüksek performans günlük kullanıcı, BC C CD segment araçlar için
    Azenis serisi ise ultra yüksek performans daha yüksek hız ve ısıya dayanıklı yol tutuşu daha iyi daya büyük taban ve dar yanaklı sportif tekerler için. Falken Sincera SN110 Ecorun Oto Yaz Lastiği

• Ayrıca daha da sessiz bir lastik sn110 a göre. Falken Sincera SN110 Ecorun Oto Yaz Lastiği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmd.239

Üretim amacı belli
    sincera sn110 en alt kalite standart tip küçük araçlar için
    Ziex 310 yüksek performans günlük kullanıcı, BC C CD segment araçlar için
    Azenis serisi ise ultra yüksek performans daha yüksek hız ve ısıya dayanıklı yol tutuşu daha iyi daya büyük taban ve dar yanaklı sportif tekerler için. Falken Sincera SN110 Ecorun Oto Yaz Lastiği

Hocam bende clio 4 var . Hergün 100 km yapıyorum. Yakıt konusu benim için baya önemli. Lassa greenways var şuan onun la sincera 110 u değiştirsem beni üzmez değilmi sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilok -- 15 Temmuz 2021; 21:45:16 >

• Bu etiketlere inanıp lastik almayın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

Bu etiketlere inanıp lastik almayın derim.

Yaıt tasarrufu oldukça önemli benim için 195 55 r16 bandındada lassa greenway, falken ziex 310, falken sincear 110, dunlop fm800 göze çarpıyor . Bunlar 500 tl bandında . İçlerindede önereceğiniz bu ebat ve 500 tl bandında yakıt konusundada üzmeyecek öneriniz varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilok -- 15 Temmuz 2021; 22:17:58 >
  • Etiketler her şey değil her özelliği açıklamıyor elbet ama test edilmiş dönme direncine inanılmama gibi bir durum komik olur hocam yapmayın, adam burda varsayım la mı lastik alsın en azından ölçülmüş bir veri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmd.239 -- 15 Temmuz 2021; 23:28:40 >

O testler ve veriler Tarafsız güvenilir Bir Kuruluş tarafından yapılmadığı sürece benim için çöp.

Hangi marka olursa olsun.

Lastikler de arabalar gibi segment segment

Premium markalar

Orta sınıf markalar

Alt sınıf markalar

Orta sınıf bir lastiğin etiketi ile premium marka lastiğin etiketi aynı olduğunu düşünün .

Aaa orta sınıf marka premium marka ile aynı değerlere sahip deyip premium marka bizi kazıklıyor mu diycez?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

O testler ve veriler Tarafsız güvenilir Bir Kuruluş tarafından yapılmadığı sürece benim için çöp.

Hangi marka olursa olsun.

Lastikler de arabalar gibi segment segment

Premium markalar

Orta sınıf markalar

Alt sınıf markalar

Orta sınıf bir lastiğin etiketi ile premium marka lastiğin etiketi aynı olduğunu düşünün .

Aaa orta sınıf marka premium marka ile aynı değerlere sahip deyip premium marka bizi kazıklıyor mu diycez?

Premium marka dediğimiz lastikler yapılan testlerde orta segment dediğimiz lastiklerin gerisinde kaldığı görülmeyen şey değil. 3 gündür nerdeyse bütün konuları okudum. Hemen hemen her lastiğin kullanıcı yorumlarına baktım premium lastiklerdende okuduğum şikayet sayısı hiçte az değil. Hemen hemen her lastikten kullanıcı yorumlarında şikayet var kimi yakıttan, kimi ses ten, kimi ömrünün kısa olmasından, kimi aşırı sert ,kimi yumuşak olmasından. Üst segmentede orta segmentede . Farkettiğim şu yazılanlardan falken hankok gibi markaların üst segment lastiklerden fiyatlarında olduğu kadar performansında geride olmadıkları.

• Lastiğin kalitesini kaucuk dayanımı içeren bir etiket ibaresi yok (yuvarlanma direnci, ses ve yağmurda frenleme) için test ibareleri var orta kalite adı üstünde premium kazıklıyor mantığı nedir? Bütçeniz en iyisini almaya el veriyordur alırsınız ve km ve yıl olarak özelliğini daha gec kaybeden bir lastiğiniz olur. Fiyatı makul istediğiniz özelliklerde bir lastik alırsınız ve tahmin edilen yıl yada km geldiğinde değiştirirsiniz. Misal ben ultra yol tutuş istemem limitlerde sürmem en alt kalitede lastik bile özelliğini kaybetmediyse beni güvenli seyahat ettirir ben sessizlik km dayanımı istiyorum orta seviye yol tutuş işimi görüyor orta segment lastik kulllanıyorum aracımda buna göre CD ve D segment kalın taban ince yanaklı hızlı gitmeyi hızlı viraja girmeyi seven birisi premium marklar hariç epey bocalar kötü gelir ki normalde.
    En az yuvarlanma direnci ne sahip lastikler sizin ölçünüzde.

Falken Sincera SN110 Ecorun Oto Yaz Lastiği Falken Sincera SN110 Ecorun Oto Yaz Lastiği Falken Sincera SN110 Ecorun Oto Yaz Lastiği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmd.239 -- 16 Temmuz 2021; 0:10:18 >

teşekkür ederim hocam vakit harcamışsınız. Hepsiburdada kampanya vardı bu gece 12 de bityordu. 4 tane Sincera sn110 aldım. Tanesi 440 tl den. 195 55 r16 ara lastik olunca diğerlerinin fiyatlar 700 e yakın. . Ortalama 110-120 yi geçmiyorum sakin bir yolda işe gidip geliyorum hergün çoğu zaman orda kullanıyorum. Lassa greenways ten sonra bu lastiğin beni üzeceğini pek sanmıyorum . Hayırlısı bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilok -- 16 Temmuz 2021; 0:20:15 >
    Lassa ile benzer sonuçlar elde edersiniz. Lassa kalite olarak sn110 dan üstdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmd.239

Lassa ile benzer sonuçlar elde edersiniz. Lassa kalite olarak sn110 dan üstdür.

lassa greenways yol tutuşu B gözüyor bu A bakalım hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilok -- 16 Temmuz 2021; 0:28:40 >
    O yağmurda frenleme değeri hocam. Yağmurda frenleme de kızaklama direnci yükseldikçe genelde kuruda düşer. Tam ters orantılı dır. Burda kuruda lassa bir tık daha iyi yol tutar ıslakda falken mesela
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.