Şimdi Ara

Falcon BMS 4.32 (Çıktı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
2
Favori
46.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 51
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 136
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 gün 1 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 28
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Bullseye_F16 (136 mesaj) engin285 (27 mesaj) Banzai! (23 mesaj) orcdnz (21 mesaj) mcgc (11 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (62 mesaj) Mobil (20 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Simulasyon >> Falcon BMS 4.32 (Çıktı)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5328 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Falcon BMS 4.32 Laser-Guided Bombs

|
    |
  • Yarbay
    5191 Mesaj
    bu fcr ekranı adamı çileden çıkarır ya. ben böyle saçma bir şey görmedim. sağ taraftan "sp" yi seçtiğim halde istediğim yeri tarıyamıyorum. hep "stp" olarak tarıyor. zaten hedefleri kafasına göre gösteriyor ya da göstermiyor. acaba ben mi bi yerde yanlış yapıyorum
    |
    |
  • Yarbay
    5328 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    SP ye geçtikten sonra CTRL + Yukarı Ok Tuşuna basmanız gerek.
    |
    |
  • Yarbay
    5328 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Falcon BMS 4 32 AGM-88 HARM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 9 Eylül 2011; 16:47:07 >
    |
    |
  • Yarbay
    7787 Mesaj
    Bu oyun ileri derece sim oynayanlar her ne kadar grafik aramasalarda bu yeni modda grafikler gene dokuluyor.
  • Yarbay
    5328 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Bu oyun ileri derece sim oynayanlar her ne kadar grafik aramasalarda bu yeni modda grafikler gene dokuluyor.

Dökülüyor mu? Biz Falcon sevenler geçen aramızda geyik yaparken "bu yeni BMS bizi bi 5 sene götürür" demiştik Şu grafikler bize fazla fazla yetiyor.
    |
    |
  • Yarbay
    5328 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Falcon BMS 4.32 AGM-65B Mavericks

|
    |
  • Yarbay
    5191 Mesaj
    @burak08 cevabın için teşekkürler dostum işe yaradı

bu maverick ekranı neye göre açılıyor anlamadım? normalde "power on" yaptıktan sonra bi geri sayım falan olması gerekmezmi? ben mi yanlış biliyorum?
    |
    |
  • Yarbay
    5328 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

@burak08 cevabın için teşekkürler dostum işe yaradı

bu maverick ekranı neye göre açılıyor anlamadım? normalde "power on" yaptıktan sonra bi geri sayım falan olması gerekmezmi? ben mi yanlış biliyorum?

PWR ON yaptıktan sonra 4-5 dk. kadar geçmesi lazım. 6 numaralı osb düğmesinin yanında maverik bilgileri var. Solunda "RDY" ikazı geliyor. Weapon ekranı MFD'de WPN' ye bastıktan sonra klavyeden "U" ya basarsanız açılır.
    |
    |
  • Yarbay
    7787 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: burak08

quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Dökülüyor mu? Biz Falcon sevenler geçen aramızda geyik yaparken "bu yeni BMS bizi bi 5 sene götürür" demiştik Şu grafikler bize fazla fazla yetiyor.

Dedigim gibi size yeter mutlaka siz zaten isin sim tarafina baktiginiz icin bu grafikler fazlasiyla size yetecektir.Ama gunumuzun cok gerisinde kaliyor gercek bu.Acikcasi gordugum kadariyla lomacin da gerisinde kaliyor.Ama size 5 degil 10 yil bile yetecektir.Zaten gorunuse gore falcon gibi ileri derece bir sim cikacagada benzemiyor.Yasam boyu Falcon
    |
    |

• Yarbay
    5328 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Aynen öyle. Arz telep durumu. Call of Duty oyuncuları sayısına bakalım bir de Falcon. Arada uçurumlar olduğu kesin. Tabiki biz de isteriz gelişmiş grafiklerle daha gerçekçi uçuşlar yapmayı ama bu bile fazla fazla yetiyor :)
    |
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Falcon'un yaklaşık 13 yıllık bir geçmişi olduğunu unutmamak lazım, grafiklerin Directx 6'dan 9c seviyelerine gelmiş olması bile büyük başarıdır(Hatta bazı grafik efektlerinin abartıldığını bile düşünmüyor değilim). DCS serisi gerçekcilik bakımından Falcon'dan çok da aşağı değildir. Falcon'u vazgeçilmez yapan en önemli unsurlardan birisi eşsiz denebilecek bir Dinamik Campaign motoruna sahip olmasıdır. Bu zamana kadar sürekli modlanmasının belkide başlıca sebebidir.
    |
    |
  • Yarbay
    4006 Mesaj
    evet dynamic campaign olayı bambaşka gerçekten. bir de f-16 sevgisi. ka-50, f-16 nın eline su dökecek bir tasarım değil ya da a-10
  • Yarbay
    5328 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

evet dynamic campaign olayı bambaşka gerçekten. bir de f-16 sevgisi. ka-50, f-16 nın eline su dökecek bir tasarım değil ya da a-10

Aynen öyle- F-16 Fighting Falcon bir başka.
    |
    |
  • Yarbay
    5328 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Falcon BMS 4.32 Teaser

|
    |
  • Haber Editörü
    28802 Mesaj
    Hocam kafamız ile birlikte dönebilen HUD ekranı ayarı nereden yapılıyor acaba ??
  • Yarbay
    5328 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Hocam kafamız ile birlikte dönebilen HUD ekranı ayarı nereden yapılıyor acaba ??

TrackIR ayaarlarından mı bahsediyorsunuz?
    |
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    EWS Panelinin hemen altındaki düğmeyi en sağ konuma çevirmelisin. Yalnız o düğme kullandığın Block'a göre değişebilir(Yani olmayabilir), eski Block'ları denemediğim için bilmiyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    5328 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Symbology den bahsediyorsunuz sanırım.

|
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Hocam soru bana mı anlamadım ama evet Symbology yada kabaca JHMCS'den bahsediyorum, arkadaş'da onu sormuş zaten.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.