Şimdi Ara

Falcon BMS 4.32 (Çıktı) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
2
Favori
47.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TrackIR değil bu ayarı sormuştum teşekkürler
  • Rica ederim.
  • Falcon BMS 4.32 GBU-31 JDAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 17 Eylül 2011; 14:59:03 >
  • Hocam güzel video yalnız koordinatları ICP'den girmene gerek yok. Uçuştan önce hedef bölgeye recon yapıp hedefini seçtikten sonra hemen üstteki "Designate as trg stpt" den ister boş ister hedef steerpoint seçerek hedefin koordinatlarını Data'ya yüklemiş olursun. İstediğin kadar hedefi designate yapabilirsin. Yüküne göre tek sortide 4 hedefi birden vurman mümkün. Fakat silahların hasarı ve hedefin hp'sine dikkat etmek lazım.
  • Bilgim var yine de sağol.
  • Hocam bu aletin gazını hangi tuşla veriyoruz eğitimdeyim geçemedim şurayı.
    Not:Falcon 4.32
  • Joystick yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KutuKutuCekic

Hocam bu aletin gazını hangi tuşla veriyoruz eğitimdeyim geçemedim şurayı.
    Not:Falcon 4.32

Ctrls- throttle Idle, Ctrls- throttle forward ve Ctrls- throttle back tuşlarını ayarlaman lazım, BMS'nin kendi ayarında forward ve back'a her hangi bir tuş atanmamış. Kendin ayarlaman lazım.
  • Joystick yok malesef..
    @engin285 sağol.
  • Falcon 4.0 kurdum daha sonra BMS indirdim ve kurdum, Setup aşamasında iken Falcon 4.0 CD veya orjinal dosyalarının konumu belirttim ve yükleme başarılı şekilde tamamlandı. Fakat "Falcon BMS 4.32" acmak istedim bu sferde siyah arkaplanda aşagidaki hatayi verdi.

Herşeyi sildim ve en baştan Falcon 4.0 yüklemeden Falcon BMS 4.32 yükledim ama sonuc ayni..

Intro.avi ismini değiştirdigim halde aynı hata geliyor..

http://i55.tinypic.com/2znpnr8.jpg
  • faxcon ile karıştırdım ilk. noluya lan dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

Falcon 4.0 kurdum daha sonra BMS indirdim ve kurdum, Setup aşamasında iken Falcon 4.0 CD veya orjinal dosyalarının konumu belirttim ve yükleme başarılı şekilde tamamlandı. Fakat "Falcon BMS 4.32" acmak istedim bu sferde siyah arkaplanda aşagidaki hatayi verdi.

Herşeyi sildim ve en baştan Falcon 4.0 yüklemeden Falcon BMS 4.32 yükledim ama sonuc ayni..

Sisteminiz de herhangi bir Free Falcon yada Open Falcon sürümü yüklü olmadığından emin misiniz? Eğer bunlardan biri yüklü ise tamamen kaldırıp o şekilde kurmayı deneyin ve bir de mümkünse donanımınız hakkında bilgilendirirseniz daha kolay yardımcı oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: engin285

quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

Falcon 4.0 kurdum daha sonra BMS indirdim ve kurdum, Setup aşamasında iken Falcon 4.0 CD veya orjinal dosyalarının konumu belirttim ve yükleme başarılı şekilde tamamlandı. Fakat "Falcon BMS 4.32" acmak istedim bu sferde siyah arkaplanda aşagidaki hatayi verdi.

Sisteminiz de herhangi bir Free Falcon yada Open Falcon sürümü yüklü olmadığından emin misiniz? Eğer bunlardan biri yüklü ise tamamen kaldırıp o şekilde kurmayı deneyin ve bir de mümkünse donanımınız hakkında bilgilendirirseniz daha kolay yardımcı oluruz.

Win7'den sırf Win XP bu nedenle gectim ve gectigim zaman XP bilgisayarın sürücülerini kendisi tanımıyor o nedenle video kartının ek bir driver yazılımı mevcut ve onu yükleyince kendi sitesinden sorun kalmadi.

Dalgınlıgıma geldi ve aklıma gelir gelmez yükledim, test ettim.. Sorunsuzca calişiyor. İlginiz için de teşekkür ederim.

• Rica ederim ama neden böyle bir tercih yaptınız anlayamadım. BMS zaten win 7'de(Benim ki 64 bit) zaten sorunsuz çalışıyordu. Düşük FPS aldığınız için mi geçtiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin285

Rica ederim ama neden böyle bir tercih yaptınız anlayamadım. BMS zaten win 7'de(Benim ki 64 bit) zaten sorunsuz çalışıyordu. Düşük FPS aldığınız için mi geçtiniz acaba?

Takılmalar ve arasıda bir hata kodu ile kapatıyor idi. Donanimsal oldugunu düşündüm daha sonra yazılımsal oldugunu farkettim ve yeniden yüklemeler filan diyince iyice karmaşık bir olaya dönüştü. Joystick problemleri cıktı filan derken artık XP dönüşün gerekli oldugunu karar verdim ve yedeklemelerden sonra XP kurdum. Win7'den XP yeniden geçiş biraz zor oldu ama kısa sürede alıştım, alıştıgım gibi XP yeniden sevdim

Sistemsel özellikler cok iyi fakat işletim sistemi belirleyici özellik taşıyor, o nedenle XP bilgisayari oyundaki gibi "resmen" ucurdu. Acılış ve programlar arasında calişma anlık oluyor. Size de öneririm kesinlikle.. Bilgisiyarınız şuan yolcu ucagi hızındaysa XP ile savaş ucagi hızına gececektir.

• Performans konusunda sıkıntım yok çok şükür, ben FPS açısından bir fark yaratıp yaratmadığını merak ettim sadece ama tercih sebebinizi anladım eyvallah bilgilendirme için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin285 -- 26 Eylül 2011; 7:34:30 >
  • @johonwayni Falcon BMS 4.32'yi caliştirin. Acılan karşılama ekranında "Configuration"a girin. Acılan ekranda "Settings General"i genişletin. "Play Intro Movie on Start Up" ın tikini kaldırın. Bir de böyle deneyin bakalım. Bence win7 ye geri dönün. XP yi ben de çok seviyorum fakat win7 den sonra xp kullanmak istemem :) Bir de Falcon 4.0 ı kurmanıza gerek yok. CD ise takıp BMS'ye driveri göstermeniz yeterli. ISO şeklinde ise mounth edip driveri gösterirseniz de olur. Kurulum için gereken dosyaları alacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak08

@johonwayni Falcon BMS 4.32'yi caliştirin. Acılan karşılama ekranında "Configuration"a girin. Acılan ekranda "Settings General"i genişletin. "Play Intro Movie on Start Up" ın tikini kaldırın. Bir de böyle deneyin bakalım. Bence win7 ye geri dönün. XP yi ben de çok seviyorum fakat win7 den sonra xp kullanmak istemem :) Bir de Falcon 4.0 ı kurmanıza gerek yok. CD ise takıp BMS'ye driveri göstermeniz yeterli. ISO şeklinde ise mounth edip driveri gösterirseniz de olur. Kurulum için gereken dosyaları alacaktır.

XP Geri dönüş için az düşünmedim değil ama şimdilik idare ediyor beni ve içimdeki ses her bilgisayari actıgım zaman Win 7 yüklümelisin diye hatırlatıyor :) XP Gectigim zaman driver yüklemiş idim fakat video driver unuttugum için oyunda problem yaşadim.. Şans eseri video driver yüklemedigimi farketinde hemen driver yükleme çaliştim ve sonunda oyunu acmayi başardim. Bu arada TeamSpeak hangi kanaldasiniz?

@engin285 ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johonwayni -- 25 Eylül 2011; 21:56:34 >

• 711 lerin ts deyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak08

711 lerin ts deyiz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.