Şimdi Ara

Falcon BMS 4.32 (Çıktı) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
2
Favori
47.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • torrenti indirdim ama falcon 4 ü istiyor, falcon 4 mü kaldı artık, hey Allahım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

torrenti indirdim ama falcon 4 ü istiyor, falcon 4 mü kaldı artık, hey Allahım ya

Ne yazıkki. Yüklemeniz gerekmiyor. Sadece BMS'ye yerini göstermeniz yeterli. Gerekli kurulum dosyalarını alıyor.
  • Çok sistem istiyormu ?
  • i5 480M, 4 GB DDR3 Ram, 1 GB HD5650 ile ortalama 50 FPS
  • Kuleyi kızdırdık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 7 Eylül 2011; 1:54:14 >
  • kokpit içinde mouse ile sağa sola bakma olayı yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

kokpit içinde mouse ile sağa sola bakma olayı yok mu?

Var
  • var da nasıl ayarlanıyor?
  • Farenin sağ tuşuna basılı tutup halledebilirsiniz
  • yapıyorum ama olmuyor. 3 e basıp 3d ye geçmiyor muyuz?
  • Falcon BMS 4.32 (Çıktı)
  • 2D kokpit diye bir şey kalmadı zaten. 3'e basıp farenin sağ tuşu istediğin yöne bakabilirsin. Ben joystiğin üzerindeki 8 yönlü tuşu kullanıyorum genelde.
  • Olumsuz hava şartları sizi biraz terletebilir. Uçak hafifken daha kolay savuruyor. Flight Path Marker bazen Head Up Display'dan dışarı taşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 7 Eylül 2011; 1:34:34 >
  • @Burak08, dikkatimi çekti, sende ki DED ve MFD fontları gayet okunaklı görünüyor. Bende maalesef son derece okunaksız. Bunun için özel bir ayar yaptın mı merak ettim açıkcası. Birde o TE'deki Crosswind Landing çok baştan savma olmuş gibi. Yeni bir TE yapıp hava durumunu kendin ayarlayıp dene birde, üstüne bir de yağmur ekle. İlk denemem de uçağı devirdim
  • Herhangi bir ayar yapmadım. Bizde de o kadar okunaklı değil. Biraz yakınlaştırdıgım için okunaklı olabilir. Her türlü hava şartını denedik sorun yok. Siz Tactical Engagement de 51 numara Impossible Landing var. Onu deneyin
  • Yüksek kalite resimler ;)

Falcon BMS 4.32 (Çıktı) Falcon BMS 4.32 (Çıktı) Falcon BMS 4.32 (Çıktı)

Falcon BMS 4.32 (Çıktı) Falcon BMS 4.32 (Çıktı) Falcon BMS 4.32 (Çıktı)

• quote:

Orijinalden alıntı: burak08

Herhangi bir ayar yapmadım. Bizde de o kadar okunaklı değil. Biraz yakınlaştırdıgım için okunaklı olabilir. Her türlü hava şartını denedik sorun yok. Siz Tactical Engagement de 51 numara Impossible Landing var. Onu deneyin

O TE 51'de ILS kullanmadan inmek çok zor. Bu arada çözünürlüğü yükseltince bir nebze okunur oluyor ancak yenileme hızı bende 60 hz'e düştüğü için bu seferde gözlere yazık oluyor. Şimdilik FOV'u artırarak idare ediyoruz, çok da önemli bir sorun değil.

Not: Resimlerde harika bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin285 -- 7 Eylül 2011; 17:42:49 >
  • Falcon BMS 4.32 (Çıktı)
  • şu simulasyon oyunlarını hiç sevemedim
  • Zevk meselesi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.