Şimdi Ara

Falcıya gittim... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
118.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ...........................tarot bakmanin getirecegi sikintilardan biride su olabilir; 6. Hissiniz gün geçtikçe güçlenecek ve gelisecek, bedensiz varliklar tarafindan rahatsiz edilebilirsiniz. Bu durumun yaratacagi etkiler kisiye göre degisebilir. Ama yinede diger boyuta açilan kanala veya paralel dünyalara yakinlasacaksinizdir. Tarot bakan her kisi bu ince sinira yaklasmayabilir. Burada asil belirtmek istedigim; Siz zaten bazi meziyetlere sahipsinizdir, tarot kartlari sizin hassaslik derecenizi arttirir. Yasayacaginiz olaylar, sesler, içine dogmalar rahatsiz edici boyuta varabilir. Eger bu tür meziyetlere sahipseniz ve rahatsiz olabileceginiz düsüncesi varsa, bu fali ögrenmeyin...................................
  • [Deleted by Admins]
  • gelecekle ilgili biraz saçmalıyolar gibime geldi ama bende baktırdığımda kişilik yapımı arkadaş ortamımı iş yerimi herşeyimi bildi ve bana bazı ortamlardan uzak durmamı işyerinde arkadaşlarımı iyi seçmemi söyledi ben saçmalıyo sandım ilerde harbiden işyerinde samimi olduklarım pekde iyi insan olmadıklarını farkettim böle böle şeyler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yasincelik

+99999999999999999999999999999999999 daha güzel bi açıklaması olamazdı

quote:

Orjinalden alıntı: imate

buyu yaptırmak fal baktırmak bana ters inanmam saçma bir şey o kadar çok biliyorsa hayatı niye falcılık yapıyor. madem geleceği görüyor o zaman niye zengin değil.ayrıca herşeyi biliyorsa ne zaman öleceğinide bilir ve ayağını ona göre denk alır.

düzenek gayet basit siz yukarda konuşurken o aşağıda bi yandan böcek denen cihazla sizi dinliyor. tabiki sizin b.ktan haberiniz yok. bunu bilsin sunu bilsin yiyorsa diye muhabbet yapın. sonra bu şerefsiz herşeyi biliyor diye geçinin

Biz de düşündük o kadarını ; )
    İçeri girerken ip ucu vermemek için parmaklarımızdaki yüzükleri bile çıkardık. Ancak kadın kimin nişanlı, kimin sadece bir ilişki içinde olduğunu bnların adlarını vs hepsini bildi.

• geleceği görmek gibi büyük keramet sahibi bir insan 20 ytl aldı ha. %de kaç alıyosun? İyi reklam yapıyorsun bravo devam et
  • bende zonguldaklıyım nerelisin kimlerdensin
  • Beyler bende geçenlerde fal baktırdım eski karşı komşumuzun kız kardeşi tarot falı bakıyor kendisi baktırmadan önce asla ama asla inanmazdım ama Bırak hangi dersten nefret ettiğimi o anda ne düşündüğüme kadar söyledi şok oldum acıkcası
  • tarot kartları siparişim geldi

isteyenin falına bakarım

üstelik yurt içi şehir içi şehir dışı yurt dışı farketmez

online olarak bile bakarım webcam açaraktan

5ytl
  • yerini söylesende gitsek bi.. gecenlerde de aramıstım Ankara'da böyle bi yer yine bulamamıstım
  • Etkilendim
  • Arkadaşım saçmalama
  • fal, büyü, nazar bunlar vardır
    siz ne kadar inanmam desenizde
    ama dinen yasaklanmıştır
    dediklerine inanıyorum
    dediklerini unut diyicem bu mümkün değil
    hayatında bir olay olduğunda bunu kesinlikle
    kadının dedikleri ile bağlaştırma
    kız arkadaşını daha çok sev
  • quote:

Orjinalden alıntı: Argolos

Öncelikle bırakın falı malı, hiç bir fizikötesi olaya inanmam. Giderken tek amacım kızları öyle bir yere tek başlarına göndermek istemememden kaynaklanıyordu. Fal bakılan sözde cafeye geldiğimizde zaten ne kadar haklı olduğumu anladım. 5-6 metrekarelik bakkaldan bozma bir cafe, içinde iki tane masa. Alt kata inen bir de merdiven var, sanırım yasal olmadığından alt katta bakıyolar fala. Üst kata ise iki masa atılmış ve cafe görüntüsü verilmiş.

Her neyse kızlardan biri indi aşağı... Ben hala geyiğindeyim işin, yukarda diğer arkadaşla sohbet ediyoruz, ciddiyetten eser yok. Herhangi bir heyecan ya da amaç duymadan bütün geyik duygularımla ben de baktırmaya karra verdim falıma. Bu sırada ark ciddi bir suratla çıktı yukarı. Ben de baktırmak istediğimi belirttim ve aşağı indim.

Yanıma oturdu kadın ve sol elle tarot kartlarını bölmemi istedi. Ben dalgınlıkla sağ elimde bölmek için elimi uzattığımda elime bir şamar attı ; ))) Sağ elle dokunma o kartlara dedi. Ben hala geyiğindeyim işin, bu sefer doğru olarak sol elle böldüm.

"Kaç yaşındasın" diye sordu.. "23" dedim. Elini kulağımın arkasına koydu, gerip bir şeyler yaptı tam anlamadım ne yaptığını. Sonra ismin 3 harfli dedi... "Haydaaa, ne oluyo len" dedim içimden. Evet dedim, ve ismimin Ali olduğunu tereddütsüz bildi. Tabi tasadüf olabilir, bende hala öyle bir etkilenme yoktu.
    Sonra dedi ki "derslerine neden fazla önem vermiyosun". Ben öğrenci olduğumu bile belirtmemiştim halbuki. "Bunu nerden çıkardınız" dedim... 3 tane dersin var ve çok önemli dedi. Arkadaşları gerçekten de üniversiteyi uzattım ve şubat ayında 3 dersten ek sınava girecem. Beni bir heyecan sarmaya başladı ; ))
    Ama durun, daha neler neler var.

Sonra kafamın çok karışık olduğunu belirtti. Zihnimi kurcalayan iki kızın olduğunu söyledi. Evet, öyleydi gerçekten. Ama bunlardan birini zaten kafamda bitirmiştim artık. Yeni bir ilişkim vardı. Şu anki hatunumun çok nazlı ve beni bazen üzdüğünü söyledi. Gerçekten de kız nazlı değil, nazlı ötesi bir şey.
    Sonra dedi ki bu kızın ismi 6 harfli... Ulan şoklardayım. "A" harfi var, başta ve sonra... Ortada ise noktalı bir harf var ve bu harf "i".. u kızın ismi Almila fakat ben burda başka bir isim görüyorum sen ona ismiyle hitap etmiyosun dedi... Benim heyecan yerini biraz ürküntüye bırakmaya başladı. Gerçekten kadın hayatımdaki bütün şeyleri sıralıyordu, ilk kez böyle bir olay şahit oluyordum. Ailemle olam durumumu, yaşadığım evi ve bir çok şeyi yine bilmeyi başardı...

Kız arkadaşımla ilgili bir kaç öğüt verdikten sonra seans bitti... Geleceğin içinde bir seans yapmamı ister misin dedi. Kabul ettim.

İnannın bana direkt olarak şu cümleyle başladı.
    "Sen kafanda bir çok şeyi 30 yaşından sonraya itmişsin.. 30 yaşından önce hayatı doya doya yaşama gibi bir planın var. Asla evlikik düşünmüyosun bunu bir bağ olarak görüyosun" Sizlere yemin ederim ki bunu bir çok kez düşündüm ve tüm planım buydu.
    Sonra şu anki kız arkadaşımla evlenmeyeceğimi söyledi. Bu garip bir duygu ; )) Evleneceiğim kızla 29 yaşımda tanışacakmışım. 32 yaşında nişanlanıp 33 yaşımda "xxxxx" isimli bir kızla evlenecekmişim... İlginci ise gelecekte deniz kenarı bir kentte yaşayacaksın dedi. Ankaradayım ancak Zonguldaklıyım ve kurmayı planladığım iş de Zonguldakta ; )))

Ben dumur bir şekilde yukarı çıktım. 5 kişi baktırdık fala ve beşimizde yine dumur bir şekilde düştük Ankara sokaklarına. Bir cafeye oturduk, değerlendirme yaptık. Yaşadığımız "inanılmazdı".. ; ))

olay şundan ibaret >>> arkadaşın aşağıya inmiş her şeyi anlatmış, seni de bi güzel yemişler

• quote:

Orjinalden alıntı: yasincelik

+99999999999999999999999999999999999 daha güzel bi açıklaması olamazdı

quote:

Orjinalden alıntı: imate

buyu yaptırmak fal baktırmak bana ters inanmam saçma bir şey o kadar çok biliyorsa hayatı niye falcılık yapıyor. madem geleceği görüyor o zaman niye zengin değil.ayrıca herşeyi biliyorsa ne zaman öleceğinide bilir ve ayağını ona göre denk alır.

düzenek gayet basit siz yukarda konuşurken o aşağıda bi yandan böcek denen cihazla sizi dinliyor. tabiki sizin b.ktan haberiniz yok. bunu bilsin sunu bilsin yiyorsa diye muhabbet yapın. sonra bu şerefsiz herşeyi biliyor diye geçinin

daha saçma bir açıklaması olamazdı. sıra beklerken birbirine hayatını anlatıyor insanlar değil mi zaten zaten o böcek dediğin şey en fazla 9-10 yıllık, falcılık binlerce yıldır var.
    en mantıklı açıklaması daha önce de söylediğim gibi cinlerle konuşarak şimdiki hayatını ve düşüncelerini öğreniyor, sonra da kendi yorumunu katıp geleceğini tahmin ediyor.

• Hoca, bu falcı olayını ben de pek iplemem ama bir iki sene önce geyiğine baktırdığım falın sonuçlarını tek tek tek tek bugün yaşıyorum. O zaman afedersiniz kıçımla gülerdim söylediklerine, hadi len olur mu öyle şey derdim ama bugün hepsi başıma geldi, halen de uğraşıyorum. Ya bu işte çok uçuk olanları var, teee yıllar yıllar önce yengemle gittiğimiz falcı, yengeme "184 gün sonra kocanı kaybedeceksin" dedi, oturduk takvimi açtık saydık, 6 haziran 1998'e denk geliyordu, tabi insanın böyle şeylere pek inanası gelmiyor, ölüm bu sonuçta... ve tam o gün amcam bolu'da trafik kazasında otobüsün altında can verdi.
  • Cinler dünyadaki bazı yoldan sapmışlara geçmişten , şimdiden veya gelecekten haber getirebilirler.Bu fala bakmak da baktırmak da şirktir.Bir daha aynı hataya düşmeyin.
  • o kadın geleceği tahmin etse neden falcı olsun biletleri tahmin eder :D
  • sacmalamayin arkadaslar falcilya inanilir mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: interm

geleceği görmek gibi büyük keramet sahibi bir insan 20 ytl aldı ha. %de kaç alıyosun? İyi reklam yapıyorsun bravo devam et

Ulan adamın kafasını bozma, adam ol.
    O nasıl laf. Dün akşamdan beri onlarca özel mesaj geldi adres isteği, hiç birine söylemedim reklam olmasın diye... Söyylemeyeceğim de.
    Akıllı ol, kalvye arkasına saklanarak insanlara iftira atma canını yakarım senin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: radressss

quote:

Orjinalden alıntı: Argolos

Öncelikle bırakın falı malı, hiç bir fizikötesi olaya inanmam. Giderken tek amacım kızları öyle bir yere tek başlarına göndermek istemememden kaynaklanıyordu. Fal bakılan sözde cafeye geldiğimizde zaten ne kadar haklı olduğumu anladım. 5-6 metrekarelik bakkaldan bozma bir cafe, içinde iki tane masa. Alt kata inen bir de merdiven var, sanırım yasal olmadığından alt katta bakıyolar fala. Üst kata ise iki masa atılmış ve cafe görüntüsü verilmiş.

Her neyse kızlardan biri indi aşağı... Ben hala geyiğindeyim işin, yukarda diğer arkadaşla sohbet ediyoruz, ciddiyetten eser yok. Herhangi bir heyecan ya da amaç duymadan bütün geyik duygularımla ben de baktırmaya karra verdim falıma. Bu sırada ark ciddi bir suratla çıktı yukarı. Ben de baktırmak istediğimi belirttim ve aşağı indim.

Yanıma oturdu kadın ve sol elle tarot kartlarını bölmemi istedi. Ben dalgınlıkla sağ elimde bölmek için elimi uzattığımda elime bir şamar attı ; ))) Sağ elle dokunma o kartlara dedi. Ben hala geyiğindeyim işin, bu sefer doğru olarak sol elle böldüm.

"Kaç yaşındasın" diye sordu.. "23" dedim. Elini kulağımın arkasına koydu, gerip bir şeyler yaptı tam anlamadım ne yaptığını. Sonra ismin 3 harfli dedi... "Haydaaa, ne oluyo len" dedim içimden. Evet dedim, ve ismimin Ali olduğunu tereddütsüz bildi. Tabi tasadüf olabilir, bende hala öyle bir etkilenme yoktu.
    Sonra dedi ki "derslerine neden fazla önem vermiyosun". Ben öğrenci olduğumu bile belirtmemiştim halbuki. "Bunu nerden çıkardınız" dedim... 3 tane dersin var ve çok önemli dedi. Arkadaşları gerçekten de üniversiteyi uzattım ve şubat ayında 3 dersten ek sınava girecem. Beni bir heyecan sarmaya başladı ; ))
    Ama durun, daha neler neler var.

Sonra kafamın çok karışık olduğunu belirtti. Zihnimi kurcalayan iki kızın olduğunu söyledi. Evet, öyleydi gerçekten. Ama bunlardan birini zaten kafamda bitirmiştim artık. Yeni bir ilişkim vardı. Şu anki hatunumun çok nazlı ve beni bazen üzdüğünü söyledi. Gerçekten de kız nazlı değil, nazlı ötesi bir şey.
    Sonra dedi ki bu kızın ismi 6 harfli... Ulan şoklardayım. "A" harfi var, başta ve sonra... Ortada ise noktalı bir harf var ve bu harf "i".. u kızın ismi Almila fakat ben burda başka bir isim görüyorum sen ona ismiyle hitap etmiyosun dedi... Benim heyecan yerini biraz ürküntüye bırakmaya başladı. Gerçekten kadın hayatımdaki bütün şeyleri sıralıyordu, ilk kez böyle bir olay şahit oluyordum. Ailemle olam durumumu, yaşadığım evi ve bir çok şeyi yine bilmeyi başardı...

Kız arkadaşımla ilgili bir kaç öğüt verdikten sonra seans bitti... Geleceğin içinde bir seans yapmamı ister misin dedi. Kabul ettim.

İnannın bana direkt olarak şu cümleyle başladı.
    "Sen kafanda bir çok şeyi 30 yaşından sonraya itmişsin.. 30 yaşından önce hayatı doya doya yaşama gibi bir planın var. Asla evlikik düşünmüyosun bunu bir bağ olarak görüyosun" Sizlere yemin ederim ki bunu bir çok kez düşündüm ve tüm planım buydu.
    Sonra şu anki kız arkadaşımla evlenmeyeceğimi söyledi. Bu garip bir duygu ; )) Evleneceiğim kızla 29 yaşımda tanışacakmışım. 32 yaşında nişanlanıp 33 yaşımda "xxxxx" isimli bir kızla evlenecekmişim... İlginci ise gelecekte deniz kenarı bir kentte yaşayacaksın dedi. Ankaradayım ancak Zonguldaklıyım ve kurmayı planladığım iş de Zonguldakta ; )))

Ben dumur bir şekilde yukarı çıktım. 5 kişi baktırdık fala ve beşimizde yine dumur bir şekilde düştük Ankara sokaklarına. Bir cafeye oturduk, değerlendirme yaptık. Yaşadığımız "inanılmazdı".. ; ))

olay şundan ibaret >>> arkadaşın aşağıya inmiş her şeyi anlatmış, seni de bi güzel yemişler

12 yaşında olmasan güzel bir cevap verirdim, sonra seni şeker niyetine yerlerdi..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.