Şimdi Ara

Falcıya gittim... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
118.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • etkilendim açıkçası alsancakta fiesta cafe nin sahibine biz cafe devretmiştik shibini tanıyorum ama hiç gitmedim korkarım ben
  • Falcılar, Müneccimler (yıldızlarla geleceği söyleyenler) sihirbazlar; bunların hepsi cinları kullanarak bir takım geçmiş haberleri aktararak kişiyi önce etkileyen ve ardından bir çok yalan aslı olmayan şeyleri ekleyerek karşıda ki şahsın sanki bunların da az öncekiler gibi doğru olduğunu düşünmesini ve hayatını o şekilde yönlendirmesini sağlamaya çalışan insanlardır.

Zaten kişi bunun böyle olacağını inandığı için hayatına o şekilde yön vermeye başlayacaktır.
  • Bu arada arkadaşlar yukarıda seçim konusunu görünce aklıma geldi ;))

Arkadaşım falına baktırırken şöyle ilginç sonuçlar çıkıyor ortaya. Kadın kağıtlara bakıyor ve arkadaşımın işiyle ilgili bir üniforma giydiğini söylüyor. Yani diğerleinin aksine sen öğrenci değilsin, çalışıyorsun ve bir üniforma görüyorum diyo. Çocuk gerçekten de Ego'da teknisyen, kendi özel üniformaları var ; )
    Diyo ki mart ayından işinle ilgili güzel haberler alacaksın ve Haziran ayında da çok güzel bir mevkiye geleceksin... Bu arada çocuğun böyle umutları gerçekten var fakat bunların hepsi Murat Karayalçın'ın seçilmesine bağlı.. Bu da size Ankara seçim sonuçlarıyla ilgili bir tiyo olsun ; )

Kehanet doğru mu, yanlış mı Mart ayında görürüz...
  • Ben de 2 kez tarot baktırmıştım.

Çok şey bildi, şaşırdım. Geleceğime ait beni üzecek şeyler söyledi. Ben de küfrü bastım içimden. İnanmıyorum geleceğime. Sen kimsin ki altı üstü bir insan.
  • Ya bunlar atip tutmuyor.Arkadasin dedigi gibi bir insanin kimseye anlatmadigi ozel seyleride biliyorlar.Ayrica bu tur gucleri olan kadinlar dusunun yani 4-5 dil bilen insanlar genelde.Benim gittigim yerdeki kadin fransizca turkce almanca ingilizce biliyordu.Uni mezunuydu bu isi sadece guclero oldugu icin yapiyormus.Anlattiklarim saglam mekandan alinmadir.eski adi mona lisa kadikoy
  • Arkadaslar ege universitesinde okuyorum.Sınıfımızda bir kız var.Gecen gün fal baktı.Arkadasımla bana.(kahve falı).Ben duymustum onceden bu kızın cinleri varmıs.Neyse inanmadımt abi.Kız aldı fincanı eline arkadasımın fincanı için 30dk konustu.Gercekten ben soka girmistim herseyi soyledi.Hata ve hatta dedi ki yakında erkek arkadasın sana supriz yapacak dedi.Çocuk 5 gun sonra telefon hedıye etti arkadasıma.Banada baktı ve cok sey bildi.Dumur olmustum
  • dostum bu mekan ankarada parkin ordami ?
  • buyu yaptırmak fal baktırmak bana ters inanmam saçma bir şey o kadar çok biliyorsa hayatı niye falcılık yapıyor. madem geleceği görüyor o zaman niye zengin değil.ayrıca herşeyi biliyorsa ne zaman öleceğinide bilir ve ayağını ona göre denk alır.

düzenek gayet basit siz yukarda konurken o aşağıda bi yandan böcek denen cihazla sizi dinliyor. tabiki sizin b.ktan haberiniz yok. bunu bilsin sunu bilsin yiyorsa diye muhabbet yapın. sonra bu şerefsiz herşeyi biliyor diye geçinin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rec0VeRy

Adamın hileci olup olmadığını öğrenmek için ağzına vur 2 tane niye vuruon derse bu kadar şeyi bilionda yiceğin dayağı mı bilemedn de ! :D

Yalan bunlar ah bi kuran okusanız biraz

Şeyhin biri çıkıp başımıza taş yağacak dese inanırsın ama
  • İstanbuldan varmı böyle tavsiye edebilceğiniz bi yer? Bi gidip denemek lazım.

Ben ne zaman birine aşık olup aşkıma karşılık alabileceğim? Bu sorunun cevabını versin yeter :D
  • ben soylim 3 vakte kadar ...................

quote:

Orjinalden alıntı: Rádèøή

İstanbuldan varmı böyle tavsiye edebilceğiniz bi yer? Bi gidip denemek lazım.

Ben ne zaman birine aşık olup aşkıma karşılık alabileceğim? Bu sorunun cevabını versin yeter :D

• Şaka bi yana elhamd. müslümanız... Ve Dinlediğimiz güvendiğimiz din bilginleri bu tür şeyleri günah olduğunu, inanılmaması gerektiğini öğütlerler... Bizde bu şekilde yetiştik bu şekilde inanıyoruz.

Ama şurda yazılanlarıda okuyunca insan içinden ACABA? diye geçirmeden edemiyor... 1 kere denesek ne kaybederiz? :)
  • Meğer herşeyi biliyo sayısal lotoyuda bilsin zengin olsun. Öyle 10 lira 20 lirayla olcak iş değil bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

falcıda keramet olsa merdiven altında 10ytl ye iş yapmaz o bilgilerle yetenekle çoktan trilyner olurdu

+1 :))

madem her şeyi biliyo gitsin bi loto oynasın köşeyi dönsün
    boş işler bunlar
    fala , büyüye kesinlikle inanmam
    hatta yapabilen varsa istedikleri her şeyi yaparım ( bana ) büyü yapsınlar bakalım ne kadar olucak
    yapsınlar bi ölüm büyüsü bakalım ölücekmiyim :D:D:D
  • Madem bu kadin gelecege dair baazı seyleri bilebiliyor peki neden kendisine yarari yok hala cafe koselerinde surunuyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: punısher17

Sallama yeteneği iyiymiş o zaman hocam.Normalde büyüdür faldır boş işler bunlar

fala bişey demem ama büyüye boş iş dersen de gülerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkMourning

quote:

Orjinalden alıntı: punısher17

Sallama yeteneği iyiymiş o zaman hocam.Normalde büyüdür faldır boş işler bunlar

fala bişey demem ama büyüye boş iş dersen de gülerim

bende fala büyüye inananlara gülerim

• +99999999999999999999999999999999999 daha güzel bi açıklaması olamazdı

quote:

Orjinalden alıntı: imate

buyu yaptırmak fal baktırmak bana ters inanmam saçma bir şey o kadar çok biliyorsa hayatı niye falcılık yapıyor. madem geleceği görüyor o zaman niye zengin değil.ayrıca herşeyi biliyorsa ne zaman öleceğinide bilir ve ayağını ona göre denk alır.

düzenek gayet basit siz yukarda konuşurken o aşağıda bi yandan böcek denen cihazla sizi dinliyor. tabiki sizin b.ktan haberiniz yok. bunu bilsin sunu bilsin yiyorsa diye muhabbet yapın. sonra bu şerefsiz herşeyi biliyor diye geçinin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeveloperROCK -- 30 Aralık 2008; 5:05:57 >

• Kimse geleceği bilemez.Tesadüf veya cinlerden yardım alıp geçmişini öğrenmiş olabilir.Belki de sallamıştır kafadan diyecem ama bu kadarı zor tutar.Dediğim gibi gelecek ASLA bilinemez.Eğer sen kafanı onun dediklerine takarsan ilişkin de bozulur.Gelecekteki yorumlara takma kafanı.Bu kızla evlenmeyecekmişim diye bilinç altına yerleştirirsen elbette soğursun ve itici gelir.İlişkini buna göre düzenleme sakın!!

Kolay gelsin
  • Hıı bu arada fala büyüye inanmıyorum.Herşeyimi bilse bile inanmam ve asla geleceğimi merak etmem.Hayatınızı yaşayın.Hayatı ertelemeyin.Kendinize güvenin ve olumlu düşünün.Nazara inanırım amaGerçektir

Ayrıca ödediğiniz para 10-20-100-300 fark etmez.Çok para alan üstad mı oluyor?Boşverin bunları haydi solitire oynayalım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.