Şimdi Ara

Falcao, şu zamana kadar Türkiye'ye gelmiş en iyi forvetidir. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
6.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Formsuz olması onun bu ülkeye gelmiş en iyi forvet olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Alıntıları Göster
    Formlu hali bile en iyisi olduğunu göstermez

ciddi ciddi RvP'nin yedeği olarak alınan bir adamın RvP'den iyi olduğunu mu düşünüyorsunuz?

hayır onu geçtim takımınıza Drogba gibi biri gelmiş şunu demek çok garip

• Jardel, Drogba, Elmander, Baros varken Falcao un esamesi okunmaz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha iyisi gelene kadar bu soruya Drogba diyeceğim ama ikinci yarı mutlaka farklı bir Falcao izleyeceğiz ondan eminim. Yeter ki sakatlanmasın.
  • Nekadar fanatik olsamda Falcao fayda saglamayacak bu klube. Fiziksel olarak ayakta duramiyor. Attigi goller sizi yaniltmasin, o asirtma yaptigi pozisyonda Umut Bulut u izliyorum sandim. Yasi 33 ve yasadigi sakatliklar daha da geri goturuyor kendisini. Isim olarak tartismam belki bukadar zor bir transfer Turkiye deki en buyuk transfer basarilarindan biridir ama ikinci Rvp olmaya aday. Fenerlilerin sallamasi gayet normal cunku ellerinde patlayan bir Rvp var, Turk insaninin en buyuk ozelligi kiskancligidir. Bize oldu onlara da olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fanatik bir gs li olarak kariyere göre sıralama yapmam gerekirse

Drogba-Eto-Van Persie-Jardel-Anelka-Robinho-Falcao-M.Baros-Adebayor-Kezman--P.Van Hojidonk-M.Gomez-Podolski-J.Carew-Elmander

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖLÜCÜ -- 3 Ocak 2020; 1:49:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

En kariyerli oyuncu Eto’o , Anelka

Gelmiş en iyi oyuncu: Roberto Carlos

Ne saçmalıyorsunuz ? Roberto Carlos Dünya çapında uzun yıllar mevkisinin en iyisi oldu, saydığınız isimlerden hangisi en iyisi olmuş ?

Ne RVP, Ne Falcao ne de Gomez hiçbir zaman en iyi forvet olmadılar.İyi forvetlerdi ama her zaman onlardan iyisi vardı.
    arkadaş sanırım fifa 98 de r.carlosu forvete alanlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖLÜCÜ

fanatik bir gs li olarak kariyere göre sıralama yapmam gerekirse

Drogba-Eto-Van Persie-Jardel-Anelka-Robinho-Falcao-M.Baros-Adebayor-Kezman--P.Van Hojidonk-M.Gomez-Podolski-J.Carew-Elmander
    Fanatik gsli olduğunu belirtmene gerek yoktu hocam, Anelka’yı koyduğun yerden ve Eto’dan önce Drogba’yı koymandan fazlasıyla belli oluyor.

• Bu ülkede en başarılı olmuş yabancı forvet jardeldir. Başka birisinin avrupa kupası almışlığı var ise bilemem. Biz bu adamların geçmişleri ile neden övünüyoruz ki? bize ne verdikleri değil mi mesele.

En kariyerli forvet olayında ise tartışmaya açık. Çoğu başa baş gider, jardel o listede tepelerde değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZenciPriapus

Fanatik gsli olduğunu belirtmene gerek yoktu hocam, Anelka’yı koyduğun yerden ve Eto’dan önce Drogba’yı koymandan fazlasıyla belli oluyor.

Alıntıları Göster
    drogba 34 yaşında şampiyonlar ligi finalinin 88. dakikasında attığı golle takımına kupayı hediye ederken, eto'o 34 yaşında sampdoria ve everton'un ardından antalyaspor'a transfer olmuştur.

7 kez gol kralı olmuş 2 altın ayakkabı sahibi olan Jardelden yukarı mı koyacaktım Anelkayı seninde yaşını yazmadan 20 yaş altı olduğun ortada

• Muriç > Falcao

Ayrıca Drogba ve Eto'o varken

• drogba gibisi gelmez daha. hala inanamıyorum drogba bizde oynadı ya. drogba lan drogba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FD1540C7

drogba gibisi gelmez daha. hala inanamıyorum drogba bizde oynadı ya. drogba lan drogba.
    Parayı verirsen gelir neden olmasın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Muriç > Falcao

Ayrıca Drogba ve Eto'o varken
    muriç sivas topçusu bize dünya yıldızları yakışır :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim düşünceme göre en kariyerli eto ve drogbadır tartışmasız ama ligimize en faydalı olanlar jardel , Gomez ve 10 numaradan devşirme de olsa Alexdir.

Beşiktaşlıyım Ama bunların içinde en faydalısı kesinlikle alexdir.

• Bu arada Hagi yi unutmadım o forvet değil o yüzden yazmadım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.