Şimdi Ara

Falcao, şu zamana kadar Türkiye'ye gelmiş en iyi forvetidir. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
6.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neverlate

Niang kim? Neden ismi Falcao konusunda geciyor?

RVP'nin kariyeri nasil Drogba ve Eto'o dan iyi oluyor?

Alıntıları Göster
    Onların kalibresi için Zafer Biryol bile top class forvet, çok da fazla dokunmamak lazım. Fakat konu da tam harikalar diyarına donmuş.

Bir tane Beşiktaşlı arkadaş Şampiyonlar Ligi kupası yok diye Falcao'ya sallamış, Gomez prime döneminde Şampiyonlar Ligi kupası aldı demiş.

Bayern Münih'in ŞL şampiyonu olduğu 12-13 sezonunda Gomez'in ŞL'de attığı gol sayısı 2. Totalde 7 maça çıkmış, 202 dakika sahada kalmış, yani toplasan 3 tam maç bile etmiyor. Bravo büyük başarı, takım listesine o sezon benim adımı da yazsalar prime döneminde ŞL şampiyonu oldu diyeceklerdi demek ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: tristran

niang 30 yaşında fransa gol kralı olarak geldi ve ligi donunda salladı orayada vb yazmışım uzar gider. lafı çevirmeyeceğim drogba eto aklıma bile gelmedi ve rvp drogba eto arasında kariyer farkı çok yok birbirine yakınlar. benim çocuğum seninkini döveri geçelimde demek istediğime gelelim çıksın bi topunu oynasın.

Alıntıları Göster
    Guiza Ispanya gol krali. Onu da yaz

• quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Guiza Ispanya gol krali. Onu da yaz

Alıntıları Göster
    ben tr de oynadığı oyunu söylüyorum sen ne diyorsun
  • Louise Attaque kullanıcısına yanıt
    Gomez'in kac gol attigi önemli degil. O da leblebi gibi gol atiyordu. Lig istatistiklerinde hepsinden iyi olabilir. Ama hicbir zaman Bayern'in yildizi olmadi. Ribery, Robben, Müller, Neuer gibi dünya futbol tarihine gecmis oyuncularin prime dönemine denk geldi. Sonra ayni takimda tutnamadi ve yetersiz kaldigi icin Bayern'den gönderildi.

Drogba ise oynadigi dönemde Chealsea'nin en büyük yildizi. 2012 sampiyonlar ligini finalini Bayern'e karsi bildigin tek basina aldi. Finalin en degerli oyuncusu oldu. Chealsea'yi 2 kez Premier lig sampiyonu yapti ki o takimlardan Drogba'yi cikar geriye kalan takim ilk 3'e bile giremez.

Drogba ligimize gelmis en iyi forvettir. Hem kalite, hem de kariyer acisindan. 40 yasina kadar oynadigi her takimda dominant oldu. Adamin kariyerinde basarisiz sezon yok. Bunlar siradan isler degil.
  • quote:

ben tr de oynadığı oyunu söylüyorum sen ne diyorsun

Alıntıları Göster
    TR'de oynadigi oyun neymis arkadas Niang'in? Ben mi kacirdim? Gomis'in yarisi kadar oynamamistir.

Oldu olacak Sow'u Bienvenü'yü falan da yazalim.

Ille Fenerbahce'li birini listeye sokacam diye zorlamayin arkadas.
  • Eto Drogba rvp varken diğerleri sonradan gelir bu kadar basit.
    Eto dediğin adam senelerce barçada oynamış adam
    Drogba keza senelerce epl de oynamış adam
    Rvp keza senelerce epl de oynamış adam.
    Falcao en iyi döneminde gidip monacoya imza atıyor. Baska sözüm yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neverlate kullanıcısına yanıt
    etme cahille muhabbet küstürürsün
  • Daha dur bakalım bi oynamaya başlasın. İnşallah sakatlık olmaz veya Fatih hocayla bir ego savaşına girmez. İsim olarak söylüyorsan Drogba daha iyi bir forvetti zamanında.
  • Cagne fanları üzülmüşe benziyor.. Hemen kötülemeye başlamışlar
  • Muriqi'yi başta transfer edilirken bende beğenmiyordum ama adam geldi çatır çatır goller atıyor. Van Persie en kötü zamanında gelmişti. Sakat olan oyuncuyu sakat değil diye gösterip satmalarının yüzünden oldu. Transfermarkt kariyer karşılaştırması yapsan zaten hangisi daha iyi çıkar. Falcao Porto ve Atletico Madrid dışında oynadığı diğer takımlarda başarılı olabilmiş bir isim değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2CE6EA6FE

Muriqi'yi başta transfer edilirken bende beğenmiyordum ama adam geldi çatır çatır goller atıyor. Van Persie en kötü zamanında gelmişti. Sakat olan oyuncuyu sakat değil diye gösterip satmalarının yüzünden oldu. Transfermarkt kariyer karşılaştırması yapsan zaten hangisi daha iyi çıkar. Falcao Porto ve Atletico Madrid dışında oynadığı diğer takımlarda başarılı olabilmiş bir isim değil.
    Falcao sadece EPL kariyerinde başarısız oldu onun sebebinide pek çok kişi 13/14 sezonun yaşadığı ACL sakatlığı olarak gösterir bu sakatlıktan sonra ManU ya transfer olmuş burada bazı arkadaşların atıp tuttuğu gibi RVP'nin yedeği olmamıştır RVP kadar maça çıkmıştır (ikisi Rooney'in yedeği olmuştur o ayrı). Monaco ile 16/17 sezonunda CL yarı final oynamış ve Ligue 1 de şampiyonluk yaşamış adama başarısız oldu demek komikliktir.

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Konu başlığından çocuk olduğu ve sallamadan zevk aldığı belli çocuğun zaten.
    Şu kapak bana yapılsa forumu terk ederdim. Bilgine sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

Konu başlığından çocuk olduğu ve sallamadan zevk aldığı belli çocuğun zaten.
    Şu kapak bana yapılsa forumu terk ederdim. Bilgine sağlık.
    Eyvallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Cruyff

Falcao ne yapmış geçen sene ? Küme düşmediyse monaco sidibeye plaket versin
    Forumlarında kendi taraftarları bile yazıyor Falcao olmasa lig 2 deydik diye.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adv11 -- 4 Eylül 2019; 19:32:26 >
  • 26 yasında Anelka varken ve bizden Chelsea ye gitmisken 33 yasındaki Falcao ile 26 yasındaki Anelka kıyas bile kabul etmez.
  • Bence bekleyip performansı da görmek lazım.
  • hala anelka diyenler var ya shaqa mısınız yhaaa?
  • yakında gol atamadığı her maç sonu yuhalayıp çok değil 1 sene sonra kuyruğuna teneke bağlayıp göndereceksiniz
  • quote:

niang 30 yaşında fransa gol kralı olarak geldi ve ligi donunda salladı orayada vb yazmışım uzar gider. lafı çevirmeyeceğim drogba eto aklıma bile gelmedi ve rvp drogba eto arasında kariyer farkı çok yok birbirine yakınlar. benim çocuğum seninkini döveri geçelimde demek istediğime gelelim çıksın bi topunu oynasın.

Alıntıları Göster
    Drogba İngiltere'de geçirdiği 9 sezonda 4 Lig Şampiyonluğu, 4 FA Cup, 4 Lig Kupası, 2 Community Shield, 1 de Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu yaşamış.
    Rvp İngiltere'de geçirdiği 11 sezonda 1 Lig Şampiyonluğu, 1 FA Cup kazanmış.

Drogba 37 yaşında Chelsea'da oynarken 40 maça çıkıp 2 tane kupa kazanmış bi adamken Rvp 31 yaşında Man Utd ile 29 maça çıkıp Premier Lig'den ayrılmış.
    Drogba 34 yaşına kadar Chelsea'da oynamış bir efsanedir, Rvp ile anca Türkiye'de kıyaslanırdı heralde.

Dorgba Türkiye'ye 36 yaşında gelmiş Şampiyonlar Ligi'nde yaptıklarıyla attığı gollerle kulüp efsaneleri arasına girmişken, Rvp çok daha genç ve verimli bi yaşta gelip ortaya elle tutulur bişe koyamadan gitmek zorunda kalmıştır.

Rvp yıldız bir futbolcudur, Drogba ise bir efsanedir aralarında dağlar kadar fark vardır.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.