Şimdi Ara

Fakir İnsanlar Kesinlikle Çocuk Yapmasın !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
1
Favori
27.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden paranın değeri yoktu herkes ekmek,peynir,zeytinle mutluydu ama devir değişti artık yıl 2020 oldu artık her şey para paranız yoksa benim gibi sürünürsünüz yıkık gibi gezer hayattan bıkarsınız isyan edersiniz intiharı düşünürsünüz kimsenin gözünde değeriniz olmaz Fakir olan insanlar kesinlikle çocuk yapmasın ben bu yüzden hep aileme kızıyorum neden beni doğurduğunuz diye daha kendilerini geçindiremiyorlar birde çocukları nasıl geçindirecekler zenginin çocuğu gözünü dünyaya açıcak bir bakmış babası milyoner galerici hayata 50-0 önde başlayacak çalışmadan Araba isteyecek babası Altına çekecek mercedes C200 1.5 AMG fakirin çocuğu dünyaya gözünü açacak bir bakmış babası inşaatçı hayata 50-0 geriden başlayacak bunu sokakta görecek yaşıtım mercedesle geziyor diye ağlayacak çalışmaya mahkum kalacak sonra ailesine isyan edecek beni niye doğurdunuz neden böyle bir hayat yaşıyorum neden benim mercedesim yok falan,filan zenginin çocuğu canım sıkıldı türkiye'den biraz Dubai'ye tatile gideyim diyecek, fakirin çocuğu Dubai hayalini kuracak ve olmayacak ve zengin fakire diyecek ki senin hayalini kurduğun hayatı yaşıyorum. hayat böyle bir şey işte arkadaşlar kesinlikle fakirler çocuk yapmasın.

Not: Fakir Olmayı Allah'a bağlamak tamamen bahanedir fakir olmak genlerin suçudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebiqboss -- 17 Eylül 2019; 16:14:8 >

• https://seyler.eksisozluk.com/daha-hayata-baslamadan-koca-bir-tekme-yiyen-suriyeli-bir-bebegin-steve-jobs-olma-hikayesi

Steve Jobs'un ne suriyeyle ne ortadoğu kültürüyle alakası yok sadece baba tarafından suriye kökenli Annesi amerikalı onu yetiştirenler de aynı şekilde amerikalı. sen kuştepede doğan bir çingene bebeği Japon aileye verirsen onlar tarafından yetiştirilse mesela çingenelikle bir alakası kalır mıydı
  • Kimse çocuk yapmasın

Konuyu okumadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Kimse çocuk yapmasın

Konuyu okumadım
    oku hak vereceksin hocam.
  • ah ulan ah olmaz olsun böyle dünya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatalrhymer16

Bu mesaj silindi.
    1 bill gates için sayısız insan feda olmakta
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    kardeşim nusretin babası zengin değildi biliyorum ama diğerlerini bilmiyorum . bill gates'in babasının zengin olmadığı hiç inandırıci gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Aynen burda haklısın.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    kardeşim bill gates fakir yetişmemişki zengin bir ailenin çocuğuymuş

https://www.redbull.com/tr-tr/bill-gates-kimdir&sa=U&ved=2ahUKEwia5ui6n9bkAhXyx6YKHV0yBSQQFjALegQICRAB&usg=AOvVaw0CM8cJ_lcdsNjhtrb2aH4v

• quote:

Bu mesaj silindi.
    kardeşim bill gates fakir yetişmemişki zengin bir ailenin çocuğuymuş babası avukatmış

https://www.redbull.com/tr-tr/bill-gates-kimdir&sa=U&ved=2ahUKEwia5ui6n9bkAhXyx6YKHV0yBSQQFjALegQICRAB&usg=AOvVaw0CM8cJ_lcdsNjhtrb2aH4v

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    kardeşim haklısında zengin olmak için çok çabalamak lazım ama Türkiye'de şartlar zor
    .

• fakirler olmasa mercedes'ler iphone'ler dubai'deki otelleri nasıl olacak düşünen yok tabii

herkesin eşit ve fakirin olmadığı dünyada bunların hiçbiri olmaz.. herkes at arabasıyla gezip dumanla haberleşir hancıdan ayran yada bir içki alırdı

fakat sosyal yardım alanların ürememesi gerektiği bir gerçek çünkü ilerlemeye engel oluyorlar zenginleşme oluşmuyor ülkemizde yıllık 100 milyar lira para bunlara gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 17 Eylül 2019; 10:42:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş yetinmeyi bilmekte yoksa hiç birşeyin sonu yok. İnternetten gördüğümüz zenginlere özenip duruyoruz. Ama biftekte karın doyuruyor peynir ekmekte. Bizdeki bu özenti zenginleri daha zengin yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbalx

İş yetinmeyi bilmekte yoksa hiç birşeyin sonu yok. İnternetten gördüğümüz zenginlere özenip duruyoruz. Ama biftekte karın doyuruyor peynir ekmekte. Bizdeki bu özenti zenginleri daha zengin yapıyor.
    orası ayrı hocam çok şükür ekmek,peynirle de karnımız doyuyor ama bizde istemezmiydik mercedesle gezmeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek_Kisilik_Muhalefet

fakirler olmasa mercedes'ler iphone'ler dubai'deki otelleri nasıl olacak düşünen yok tabii

herkesin eşit ve fakirin olmadığı dünyada bunların hiçbiri olmaz.. herkes at arabasıyla gezip dumanla haberleşir hancıdan ayran yada bir içki alırdı

fakat sosyal yardım alanların ürememesi gerektiği bir gerçek çünkü ilerlemeye engel oluyorlar zenginleşme oluşmuyor ülkemizde yıllık 100 milyar lira para bunlara gidiyor
    Fakirler olmasa gene olurdu hocam onlar.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Bill Gates'in annesi zengindi kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hetşat

Bill Gates'in annesi zengindi kardeşim.

Alıntıları Göster
    Babası da avukatmış ama öyle yazıyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.