Şimdi Ara

Facebookta beğendiğim fotoğrafların ve yaptığım yorumların arkadaşlarım tarafından görünmesin (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
9
Favori
211.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Facebook bunu bir sorun olarak görmediği için çözmek gibi bir derdi de yok haliyle.

Bence adamların amacı, bu şekilde milletin yorumlarını başkalarının görmesini sağlayarak daha aktif ve hareketli bir ortam oluşmasını sağlamak. Bu sayede insanlar birbirinin yorum ve beğenilerini görerek, ilgili konu ya da paylaşıma bakıyor ve Facebook da daha fazla zaman geçiriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook beğenilerimizi zaman tünelimize giren arkadaş olmayan birisi görebilirmi

• Arkadaşlar. Yani nedir guncel durum. Hala bir eleştiri yapamayacak miyiz başkası görecek diye.

Bir güncelleme filan var mı.

Sene olmuş 2017.

Su ingilizce uygulama yükleme muhabbeti hala devam ediyor mu

• arkadaslar yapacaginiz tek sey arkadaslarinizi takip etmekten vaz gececeksiniz takip etmeyi brakin o zaman kimse görmez saygilar

• Evet, hala çözümü Yok galiba bu sorunun
  • DonanımHaberde bu durumun konuşulup tarıtışıldığı tek tek başlıkl burasımı bilmiyorum...

Bu durum Facebook u günden güne kullanıcı kaybına beni ise faal olarak kullanamamaya mecbur ediyor

Facebook’un bunu gizlilik yönüyle görememesi major bir sorun.

Facebook platformunda Herhangi bir şeyi beğenip veya yorum attığımda karşı tarafın yani arkadaşlarının zaman tüneline bunu beğendi şuna yorum yaptı şeklinde düşmesi hususu...

Yapılması gereken algoritma şu

Facebook hareketlerim (fotoğraf beğenilerim ifadelerim ve yorumlarım arkadaşlarımın zaman tünelinde gösterilmesin

Yada şu kişilerin zaman tüneline düşebilir gibi seçenek ile gelişmiş olarak

Beş senedir Şunu çalıştırıp Gizlilik kısmına koymadılar.

• up bie değişikli varsa bilen yeşillendirsin...
  • arkadaşlar hala bi çözümü bulunmadı mı? kısıtlılar listesine eklediğimiz kişiler yorumları ve beğenileri görüyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreShn -- 2 Nisan 2018; 21:26:35 >
  • arkadaşlar ben bulamadım nette. bunun çözümü hala yok mu. beğendiğim yada yorum yaptığım şeyi arkadaş listemden nasıl gizlerim?
  • Takip

• https://www.facebook.com/hirdavatfirsatcom bura için yazdığım linkler hemen hatalı olarak dönüyor
  • güncel... bu korkudan bi yere bişey yazamaz olduk. tek tek arkadaşları ayarla ile uğraşmak istemiyorum
  • Kisisel gönderimi yoruma kapatma sekmesi çıkmıyor.
    Diğer seçenekler var 'bildirimleri aç/kapat" gibi ama yoruma kapatma çıkmıyor.

Burdan veya herhangibir yerden paylaşımı yoruma kapatmak mümkünmü. ( bu işlem gruplarda paylaşılan gönderilere yapılıyor. Gruptaki paylasimlar icin Sağ ustteki Seçeneklerde -yoruma kapat çıkıyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: coolaly

Kisisel gönderimi yoruma kapatma sekmesi çıkmıyor.
    Diğer seçenekler var 'bildirimleri aç/kapat" gibi ama yoruma kapatma çıkmıyor.

Burdan veya herhangibir yerden paylaşımı yoruma kapatmak mümkünmü. ( bu işlem gruplarda paylaşılan gönderilere yapılıyor. Gruptaki paylasimlar icin Sağ ustteki Seçeneklerde -yoruma kapat çıkıyor)
    hocam bildigim kadarıyla yapılmıyor ama sorunuzu takipteyim mümkünse bende yapacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraser0861

arkadaşlar ben bulamadım nette. bunun çözümü hala yok mu. beğendiğim yada yorum yaptığım şeyi arkadaş listemden nasıl gizlerim?
    hocam çözüm bulabildiniz mi acaba ?
  • Arkadaşlarını arkadaşlıktan çıkar kimse bir şey görmez

• Facebook'un popülaritesi azaldı gibi geliyor bana. Daha çok belli bir yaşın üzerindeki amcalar teyzeler kullanmaya başladı sanki:) Gençler instagram, orta yaştakiler Twitter, yaşlılar ise Facebook kullanıyor diye bir haber okumuştum.

Bu arada Facebook'un tasarımı falan iyice karmaşık hale geldi. İnstagram ve Twitter'daki yalınlık yok.
    Ayrıca kullanıcıları mesajlaşma için messenger uygulamasını indirmeye mecbur bırakması da insanı iyice soğutuyor kendisinden.
  • Bütün akrabaları kısıtlılar listesine ekledim 93 arkadaşımın 76'sı kısıtlı ama bugün dayım arayıp anneme oğlun siyasi paylaşımlar yapıyor demiş ki ben öyle paylaşımlar yapmıyorum sadece yorum yapıyorum ve yorumlarda da asla kişi şahıs adı vermiyorum yorumu bile ayda 1 filan yapıyorum.Anlamadığım şey kısıtlılarda olmasına rağmen nasıl yaptığım yorumu görüyor?

• Yıl olmuş nerdeyse 2021 hala bir çözüm yok mu bu konu hakkında?

Düzenleme: Şöyle bir seçenek var acaba bu aradığımız şey olabilir mi?

Facebookta beğendiğim fotoğrafların ve yaptığım yorumların arkadaşlarım tarafından görünmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albaywolf -- 26 Aralık 2020; 12:40:55 >
  • Yıl olmuş 2024 malesef hala bir çözümü yok. Çalışma arkadaşlarıma söylemeden bir tayin araştırması yapıyordum, o sırada da çalıştığım kurumun kayseri için olan facebook grubuna katıldım ve çalışma şartlarını, iş yoğunluğunu, şehrin sosyal yapısını vs. sordum ertesi sabah bir arkadaş damladı hemen "Hayırdır la gayseri falan tayin mi isteyecen". Adam bütün yazışmalarımı okumuş. Böyle bir saçmalık nasıl olabilir abi şaka gibi :D

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.