Şimdi Ara

Facebookta beğendiğim fotoğrafların ve yaptığım yorumların arkadaşlarım tarafından görünmesin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
9
Favori
211.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orizontas -- 12 Şubat 2012; 14:14:37 >

• bu işlem kendiliğinden olur senin bir şey yapmana gerek yoktur sen bunları ana sayfada göremezsin ama birgün arkadaşın sana ya şu fotoğrafa yaptığın yorumu kaldır one lan öyle derse ancak anlarsın
  • Bunu engellemek için bi şey yapamıyosun facebook un yeni özelliklerinde biri.
  • Profilinizdeki abonelikler kısmına tıklayın.

Sizin beğendiğiniz bir şeyi görmek istemediğiniz kişiyi abonelikten çıkarın.

daha sonra o kişinin profiline gidin.

Arkadaşlar kısmında kısıtlılar bölümüne tıklayın.

Artık sizin hiçbir hareketinizi göremez
  • benim abonelikler kısmımda zaten kimse yok.
    kısıtladığımız zaman hiçbirşey göremiyorlar.
    yani beğendiğim fotonun ve yazdığım yorumun haber kaynağında yayınlanmamasını nasıl sağlayacağım?
  • Bunu ancak kısıtladığın zaman gerçekleştirebiliyorsun diye biliyorum. Eğer senin beğenmeni ve yorum yapmanı görmeni istemediğin arkadaş sayısı birkaç tane ise facebooka girdiğinde önce onları kısıtlılar olarak ayarla, daha sonra beğenip yorum yap, kendi profiline girip yaptığın yorumu oradan da kaldır, aradan bi yarım saat falan geçsin sonra tekrar kısıtlamayı kaldır.
  • Kardeş dediğin şeyi anladım ben de aynısını yapmıştım herhangi bir şey beğendiğimde (sayfa, gönderi) başkaları göremiyor
    Şuan mobildeyim ama hatırladığım kadarıyla duvarındaki sayfa beğendiğini gösteren gönderinin sağ üstüne tıklayarak bu haberlerin yayınlanmasını engelle gibi bir seçenek olacaktı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu durum facede ciddi bir sorun haline gelmiş Yaptığımız beğeni ve yorumlar kendi profil sayfanızda gözükmediği gibi bütün arkadaşlarınızın ana sayfasına düşüyor. önceden ayarlardan bunu gizliye biliyordun şu an yapılamıyor. Bütün ayarları inceledim 1 saattir araştırıyorum çözüm yok gibi. kısıtlamada doğru çözüm değil bence tamamen profilini kapatıyorsun o kişilere. 1 saat sonra kaldırsanız bile siteler link atma yöntemini kullandığı için 2 saat sonra face giren arkadaşınızın ana sayfasında yine görünecektir. Hareket dökümü bölümünden bile görüyor ama gizleyemiyorsunuz. Sanırım "Haber Bandı Çubuğunun" beslenmesi ve facebook paylaşımlarının artması için zorunlu hale getirilmiş kötü bir durum. Ya da ben çözemedim bilmiyorum artık..
  • Bi de milletin izledği videolar cıkıyo ya millet de anlamıyo acayp şeyler izliyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaman tüneline girin''hareketler dökümü'' var ''bilgilerini güncelle''nin yanında girin oraya en üstte sağda ''tümü'' yazıyor ona tıklayın onu ''senin gönderilerin'' diye değiştirin yaptığınız yorumlar vs gözükmeyecek daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BURO_ -- 13 Ağustos 2012; 13:33:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BURO_

zaman tüneline girin''hareketler dökümü'' var ''bilgilerini güncelle''nin yanında girin oraya en üstte sağda ''tümü'' yazıyor ona tıklayın onu ''senin gönderilerin'' diye değiştirin yaptığınız yorumlar vs gözükmeyecek daha

bu işe yarıyor mu. bana sanki zaman tünelinde sadece benim gönderilerimi gösterecekmiş gibi bir algı yarattı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowromeo

quote:

Orijinalden alıntı: BURO_

zaman tüneline girin''hareketler dökümü'' var ''bilgilerini güncelle''nin yanında girin oraya en üstte sağda ''tümü'' yazıyor ona tıklayın onu ''senin gönderilerin'' diye değiştirin yaptığınız yorumlar vs gözükmeyecek daha

bu işe yarıyor mu. bana sanki zaman tünelinde sadece benim gönderilerimi gösterecekmiş gibi bir algı yarattı ?

Bende bunun yöntemini araştırıyorum. Arkadaşın bahsettiği açılır menü sadece geçmişte yaptığın hareketlere erişmeni sağlıyor. İstediğin kategoriyi seçip geçmişe dönük görüntüleyebiliyorsun. Yani bu konuda bir işe yaramaz. Bu işlem beğeni ve yorumların haber kaynağında paylaşılmasıyla ilgili bir durum değil.
  • bende bulamadım bunun yöntemini eskiden ayarlanabiliyordu.. mesela ben bir arkadaşın eklediği resmiem yorum yapiyorum onda ekli olan diğer arkadaş yorumu görüyor arkadaşım eklediği reimi eklerken sadece arkadaşlar bile seçse benim yorum görünüyor. çaresini bulan varmı bunun? 3 saat araştırdım uğraştım bulamadım

aşağidaki resimdeki gibi Nasıl Bağlantı Kurarsın Tanıdığın kişilerde nasıl bağlantı kuracağını kontrol et. seçeneği çıkmıyor? herkese açık olan yer bende yok sizde varmı arkadaşlar?

Facebookta beğendiğim fotoğrafların ve yaptığım yorumların arkadaşlarım tarafından görünmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spleenish -- 22 Eylül 2012; 18:17:20 >
  •  Facebookta beğendiğim fotoğrafların ve yaptığım yorumların arkadaşlarım tarafından görünmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spleenish -- 22 Eylül 2012; 18:18:49 >
  • bilen?
  • bir bilen yok galiba
  • şöyle birşey gözlemledim, siz birinin gönderisine yorum yazdınız, eğer o gönderinin gizlilik ayarlarında küçük dunya var ise -yani herkese açık- sizin tüm arkadaşlarınızın ana sayfasında şu kişi şunu beğendi veya yorum yaptı diye çıkıyor. eğer yorum yaptıgınız veya beğendiginiz gönderinin gizlilik ayarı sadece arkadaşlar ise sizin arkadaşlarınız görmüyor.
  • bi yorum yapamıyoz anasını satıyım herkes görüyor bu ne biçim iş ya
  • yeni konu açmaya gerek duymadım eğer yapabilen varsa söylesin :)
  • Bunun nasıl yapıldığını bilen var mı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.