Şimdi Ara

Facebookta beğendiğim fotoğrafların ve yaptığım yorumların arkadaşlarım tarafından görünmesin (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
9
Favori
211.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Troll King

?
    Cidden iğrenç bir durum. Ben de yaklaşık 2-3 ay önce farkettim. Ya, benim neyi beğendiğimi niye tüm arkadaşlarıma söylüyorsun. Çok can sıkıcı bir uygulama. Face'ten soğutur adamı.
  • Hareketler dökümünden birçok şeyi engelleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carter -- 28 Mart 2014; 18:12:51 >
  • Bu ingilizce profil.açma.olayı doğru mu? Dili.değiştirmek yetiyor mu?
  • sessizlik.net/facebook-hakkinda/facebookta-yaptigim-yorumlari-begenileri-gizleme.htm

Tek ve kesin çözüm bu arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

burda konuyu buldum zıplatıyorum kusura bakmayın.çözümü çıkmadımı bu meselenin.ne yorum yazsam bişey beğensem hemen millet oo tartışmalaramı girdin o sayfada işin ne bilmemne mesaj atıyolar.bıktım usandım arkadaş.allahını seven bi çözüm söylesin

Alıntıları Göster
    resmen token kullanıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EZİO1903 -- 19 Mayıs 2014; 1:14:59 >
  • Yokmu hala cozumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: zxxy

Yokmu hala cozumu
    Aslında var. Ama çok zahmetli bir durum. Bakın şimdi arkadaşlarınız, sizleri otomatik olarak takip ediyorlar. Aynı şey, sizin içinde geçerli. Sizlerde arkadaşlarınızı takip ediyorsunuz. Örnek olarak bir arkadaşınızın profiline girin. Mesaj kısmında takip ettiğinizi göreceksiniz. Takibi kaldırdığınızda, otomatik olarak takibi kaldırdığınız kişiyi, haber kaynağında görmeyeceksiniz.
  • Orizontas kullanıcısına yanıt
    Böyle bir özellik yok bildiğim kadarıyla ama ciddi bir eksikliği yakalamışsın.
  • 4007 kullanıcısına yanıt
    Biz takibi bırakıyoruz ama onlar bizi takip etmeye devam ediyor, arkadaşımızın ana sayfasında bizim beğendiklerimiz çıkmaya devam ediyor öyle değil mi?
  • Aynen öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Aynen öyle.
    Arkadaşlar yokmu hala bir çözümü hangi resmi beğensem nereye yorum atsak hemen bütün arkadaşlarımızın haber kaynağına düşüyor istemiyorum arkadaşım benim yazdıklarımın başkasını görmesini.
  • Facebook ta bir sayfa açın ve yorumlarınızı sayfa üzerinden yapın.
    Böylece hem arkadaşlarınızın "ifşa" bandına düşmezsiniz hem de rastgele paylaşıma denk gelirlerse siz olduğunuzu anlayamazlar.
    Bir nevi anonim yorum yaparsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurturkcan99

Facebook ta bir sayfa açın ve yorumlarınızı sayfa üzerinden yapın.
    Böylece hem arkadaşlarınızın "ifşa" bandına düşmezsiniz hem de rastgele paylaşıma denk gelirlerse siz olduğunuzu anlayamazlar.
    Bir nevi anonim yorum yaparsınız.
    Sırf bu sebepten 2 ayrı hesabım var facede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akkuzu_bey

Bu mesaj silindi.
    geçen kaynanama yakalandım yazdığım küfürlerin hepsini okumuş iyimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin9103

Engellenemiyor. İnsanlar bu yüzden artık ya facebook'ta takılmıyor ya da kimsenin fotoğrafını beğenmiyor- yorum yapmıyor. Herkes arkadaşının, aile üyesinin ne yaptığını görüyor ki kim neden benim beğendiğim fotoğrafı görebilsin bu da ayrı bir konu.

Adı üstünde, "beğendiğim" yani benim beğendiğim. Bu bilgi niçin başkalarına görünür kılınıyor anlamak gerçekten güç. Ben de milletin apır sapır bir sürü beğenisini zaman tünelimde görmek zorunda kalıyorum.

Alıntıları Göster
    Ya harbiden çok salak birşey. ben de uyuz oldum geçen. telefondan giriyordum sayfanın birisi birşey paylaşmış ben de altına yorum yazdım. sonra kız bana öteden herşeye muhalefetsin yorumlarına bayılıyorum felan dedi kızmıştım. sanane ki yaa nerden görüyorsun beni mi takip ediyon sürekli deyince, "yoo yaptığın her yorum anasayfada çıkıyo ....buna yorum yaptı die ordan görüyorum" deyince kahroldum. düşünün yani telefondan bile görünüyor. yalnız bunun şöyle bir çözümü var aslında. profile girip orda diğer sekmesi var kapak fotosunun altında en sağda. ona tıklayın orda beğeniler var. beğenilere girin. girince sağ üst köşede kalem işareti var üstüne tıklayınca kısımları yönet, kısımları gizle felan ayarı var. en altta gizliliği düzenle var. oraya tıklayın ve değiştirin. sadee ben diye işaretleyin hepsini. böylece sizin beğendiniz sayfalar gizli kalıcak onlara yaptınız yorumlar da gizli kalıcak. ama kendi arkadaşlarınızn fotolarına paylaşımlarına yaptınız yorumlar beğeniler falan fistanlar maalesef gizli kalamıyor. ona bir çözüm yok işte

• quote:

Orijinalden alıntı: gercekmanyak

Ya harbiden çok salak birşey. ben de uyuz oldum geçen. telefondan giriyordum sayfanın birisi birşey paylaşmış ben de altına yorum yazdım. sonra kız bana öteden herşeye muhalefetsin yorumlarına bayılıyorum felan dedi kızmıştım. sanane ki yaa nerden görüyorsun beni mi takip ediyon sürekli deyince, "yoo yaptığın her yorum anasayfada çıkıyo ....buna yorum yaptı die ordan görüyorum" deyince kahroldum. düşünün yani telefondan bile görünüyor. yalnız bunun şöyle bir çözümü var aslında. profile girip orda diğer sekmesi var kapak fotosunun altında en sağda. ona tıklayın orda beğeniler var. beğenilere girin. girince sağ üst köşede kalem işareti var üstüne tıklayınca kısımları yönet, kısımları gizle felan ayarı var. en altta gizliliği düzenle var. oraya tıklayın ve değiştirin. sadee ben diye işaretleyin hepsini. böylece sizin beğendiniz sayfalar gizli kalıcak onlara yaptınız yorumlar da gizli kalıcak. ama kendi arkadaşlarınızn fotolarına paylaşımlarına yaptınız yorumlar beğeniler falan fistanlar maalesef gizli kalamıyor. ona bir çözüm yok işte

Alıntıları Göster
    sırf bu nedenle artık beğeni ve yorum yapmıyorum..

• Facebook kullanmıyorum ama bu kadar sacma sey olmaz valla iğrençmiş gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky bayboğa

Facebook kullanmıyorum ama bu kadar sacma sey olmaz valla iğrençmiş gerçekten
    Up çözümü yok mu?
  • Hala mı yok bir çözümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: odessa.13

Hala mı yok bir çözümü
    hakkında kısmına gidin, oradan kısımları düzenle, oradanda beğeniler deki Tık ı kaldırın. bu şekilde beğeniler gözükmüyor. yorumları hala ben de çözemedim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.