Şimdi Ara

Facebook, Twitter ve Youtube yeniden kapatıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube birkaç dakika önce yeniden erişime kapatıldı.
    youtube.com
    youtu.be
    Bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Edit: Facebook ve Twitter'da kapatıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multiTYRT -- 6 Nisan 2015; 15:55:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rehin alma görüntüleri ile ilgili problemden dolayı kapatılmış facebook twitter da kapandı.

• Abi bu adamların derdi ne? Ülkeyi iyice cehenneme mi döndürecekler??
  • ttnette sorun yok şuan.
    en sonunda boğazda fiberler koparttırcaklar bize.
    kökten kurtulcaz.
    ülke içi internette takılırız artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 6 Nisan 2015; 14:10:27 >
  • şuan superonline fiber ile youtube ve twitter'a erişilemiyor. sözde facebook'da kapatılacak(mış)

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/28660024.asp
  • Bende ne twitter ne youtube var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creative BLack -- 6 Nisan 2015; 14:16:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hepsine girebiliyorum mobilden

• yeni türkiye..
  • Seçim öncesi olabildiğince kaos çıkarmaya çalışıyorlar. Biliyorlar ki bu yasak devam ederse insanlar özgürlükleri için yeniden sokağa çıkacak. Bölücü örgütler de özgürlükleri için sokağa çıkan insanların arasına karışarak ortalığı savaş alanına çevirecekler. Daha önce de defalarca oldu bu. Sonra da gelsin mağdur edebiyatı.
  • Bunlar cidden ağır sorunlu.Bu devirde çözümün bu olduğunu düşünüyorlar ve bu adamlar bizi yönetiyor.Gerçekten Allah belamızı vermiş.VPNden habersizler, başka sosyal ağlardan habersizler, 1 engelleseler 10 girilceğinden habersizler.

• Bu ülkede en büyük bölücü pkk falan değil, sırf iktidarını koruyabilmek için, çok iyi algı yönetimiyle insanları kamplaştıran akpdir. Çok açık ve net. Gına geldi artık ne yapmak lazım onu da bilmiyorum tiksindim her şeyden...
  • Vodafone net şuan girebilyior sorunsuz olmazsa browsec zenmate veya kampanyadan bir yıllık vpn üyeliğim var. Böyle saçma bir hükümet görmedim
    Chrome ve comodo dragon kullanıcıları eğer chrome web storedan uzantılar kısmından browsec yazıp o uzantıyı kursun veya zanmate de olur
  • https://www.youtube.com/watch?v=wDagzrf4sLE

Bundan dolayı yasaklı galiba
  • Mobilden Facebook ve Youtube aciliyor,Twitter acilmiyor ama.

PC'den Facebook aciliyor fakat Twitter ve Youtube sayfalari yuklenemiyor.

• 195.46.39.39
    195.46.39.40

DNS ayarlarını bunu girin, siteleri giriş sağlarsınız.
  • ZenMate ile sorunsuz giriyorum.Bu zihniyeti ezmek boynumuzun borcudur.
    Partilerin fikirlerini beğenmeyenler bile muhalefete oy atmak zorundadır.Apolitik gençler geleceğinizin ışığı sönüyor kendinize gelin !!
    Tabii özgürlüğünüzü seviyorsanız.
  • büyütebilecek bir şey değil daha öncede yaşadık

Başbakan: Ben Youtube'a giriyorum

Başbakan Erdoğan'ın YouTube ile ilgili sözleri, internet politikamızın ne halde olduğunu gösterdi.

Sayfalarımıza sık sık taşıdığımız YouTube yasağı hakkında, belki de bugüne kadarki en şaşırtıcı gelişmelerden biri dün yaşandı. Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın, resmi ziyaret için Hindistan'a giderken uçakta gazetecilerin sorularını cevaplandırdığından bahsediliyor. Ancak haberin içerisinde bir kısım var ki, yorum yapmaya bile gerek bırakmayacak kadar anlamlı...

Türkiye'nin gündemini değerlendiren Başbakan Erdoğan, sorulan siyasi bir soruya YouTube'da izlediğini söylediği bazı videolara vurgu yaparak cevap veriyor. Bir gazetecinin bunun üzerine "YouTube'a girilmiyor" demesinin ardından başbakan şu ilginç sözleri söylüyor: "Ben giriyorum, siz de girin."

İşte bu sözler, Türkiye'nin internet politikasının nerelerde olduğunu net bir biçimde gözler önüne seriyor. Başbakan Erdoğan bile erişim yasaklı bir siteye girdiğini söylerken, hatta "siz de girin" diyerek herkese tavsiyede bulunurken, yetkililer site yasaklamaya devam etsinler... Nasılsa herkes bu sitelere giriyor; öyle değil mi?

http://arsiv.ntv.com.tr/news/466693.asp

• Facebook ve Youtube girebiliyorum. Twitter girilmiyor.
  • NİZAM-ÜL-MÜLK kullanıcısına yanıt
    Attığın kaynağın içeriğini okudun mu sen aktrol?

İngiliz Muhafazakar Parti milletvekili Louise Mensch ayaklanmalar esnasında sosyal medya ağı sitesinin internetle olan bağlantısının kesilmesini önererek Twitter'ı hedef aldı.

" Eğer ayaklanmaya dair bilgi ve korku Facebook ve Twitter üzerinden yayılıyorsa, bu siteleri bir ya da iki saat kapatın sonra açın, dünya'nın sonu gelmez" diye tweet yolladı.
  • dns değiştirdim ben şuan twitter dışında hepsine giriyorum...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.