Şimdi Ara

Facebook for Android ve Facebook Messenger'da Online Olamama Durumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İdeos x5 marka telefonumdan facebook for android'e veya facebook messenger uygulamalarına girdiğimde hiçbir şekilde online(çevrimiçi) görünemiyorum. İşin garip yanı mobile(telefon) simgesi bile çıkmıyor. Sürekli çevrimdışıymışım gibi konuşuyorum herkesle. Sadece browser(tarayıcı)'dan girdiğimde online görüküyor fakat tarayıcıdaki chat özelliği uygulamadakinden çok daha yavaş.

Acaba sizdede aynı şekilde bir sorun var mı? Yoksa sadece benim telefona mı has bir durum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamsili ekmek -- 12 Mayıs 2012; 13:42:52 >

• ben de ayni durumdan muzdaribim :(
  • bende hepsi düzgün çalışıyor sıkıntı yok yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oncunur

bende hepsi düzgün çalışıyor sıkıntı yok yani...

çalışmaya düzgün çalışıyorda, online görünemiyorum inatla. ne yaptıysam olmuyor. gingerbread güncellemesinden oldu diyeceğim ama alaka kuramıyorum bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamsili ekmek

quote:

Orijinalden alıntı: oncunur

bende hepsi düzgün çalışıyor sıkıntı yok yani...

çalışmaya düzgün çalışıyorda, online görünemiyorum inatla. ne yaptıysam olmuyor. gingerbread güncellemesinden oldu diyeceğim ama alaka kuramıyorum bir türlü.

valla ben aurora ics rom kullanıyorum çevrimiçide görünüyosun herkeside online olarak görebiliyorsun.. eğer ics rom kullanmıyorsan tavsiye ederim..!!
  • facebook messenger da zaten online gözükmüyor diğer sohbette ki kişilere telefonda gözükür. İsterseniz birde facebook messenger ı kaldırıp deneyin.
  • bende samsung mega var ve yükledim sorunum ise mesaj gelince baloncuklu simge ana ekranda gözükmüyor .
    mesaja tıklayınca ancak çıkıyor ,
    neden olabilir ,
    arakadaşımın Samsung S3 ü var ve sorunsuz çalışyor ,
    acaba android sürümü ilemi bir sorunu var bu yazılımın ,
    benim android 4.2.2
    arkadaşımın ise 4.1.2
    bundan kaynaklanabilir mi ?
  • Aynen benim telefonda da var o sorun!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.