Şimdi Ara

Facebook açılmıyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir çok yerde bu sorunu yaşayanı okuyorum. Bilen ve yaşayan varsa yardımcı olun lütfen. 2 gündür uğraşıp duruyorum...
    PC"ye format attıktan sonra Facebook ( bazen ana sayfayı açmaya çalışıyor bazen giriyor msjlar yada herhangi bir yere basınca tekrar takılıyor) sayfalarında sorun yaşıyorum. Bilgisayar bilgisi olan birisiyim. O nedenle çerezleri ve geçmişi silin gibi basit şeyleri söylemeyin bana çünkü olmuyor... :)

Geçmişi silince bazen giriyor, bu seferde yeni sayfa açmıyor, mesajlaşma açılmıyor. Duvara yeni resim resim yüklüyicem basıyorum resim bölümüne pencereyi (resim yüklenecek klasör) açmıyor. Devamlı bir düşünme halinde...

Java, Silverlight, Java gibi yazılımların son sürümleri kurulu. Chrome, Firefox son sürümleri yüklendi. Normal DNS, Open DNS ve Google DNS" leri denendi hiçbirinde sorun düzelmedi. XP Profesyonal kullanıyorum (SP3 yüklü)
    Virüs vardır demeyin, virüs programı yüklü. Tarayıcıda Gizli Tarama açıkkende denedim.
    :(

Tşkler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blacksaint -- 29 Mayıs 2014; 15:19:21 >

• "Virüs vardır demeyin, virüs programı yüklü." XP'nin açıklarını asla bir Anti Virüs ile kapatamazsınız.Çözüm olarak donanımınız yeterli ise Windows 7 yüklemenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkish_Union-687

"Virüs vardır demeyin, virüs programı yüklü." XP'nin açıklarını asla bir Anti Virüs ile kapatamazsınız.Çözüm olarak donanımınız yeterli ise Windows 7 yüklemenizi öneririm.

Ama öyle olsaydı 3 sene ben facebook"a nasıl girdim. Tabiki Win7 daha iyi lafım yok ama problem başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blacksaint -- 29 Mayıs 2014; 16:09:38 >
  • Blacksaint kullanıcısına yanıt
    Sonradan virüs bulaşmış olabilir mi acaba ??? Ayrıca sorun ağ bağlantısından kaynaklı değilse format %100 çözüm olacaktır.
  • Facebook hesabında virüsler dolaşıyor
  • Formattan sonra sadece driverları yükledim. Ekstra bir yazılım yok.

Sanırım çözüm format ama sonuçta yine aynı tarayıcıları ve driverları yükliycem... :s
    Yapmadan bilemiycem anlaşılan.

Bulursam Wİn 7 yüklerim, dediğin gibi belki düzelir...;)
  • Service Pack 2 yüklüymüş, 3"e yükseltince problem çözüldü...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.