Şimdi Ara

Fabrika Çıkışlı Klimalı Broadway

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
37.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracımı Karıştırırken bi baktım soğuk hava veriyordu motorun ısınana kadar açık tuttum ama hala soğuk hava veriyordu ve 10 yıldır ben kullanıyorum kendim taktırmadım acaba gerçekten fabrika çıkışlımı yoksa önceki sahibimi yaptırdı ?

• ne önemi var hacı.Keyfine bak
  • Ortadaki kanal sürekli soğuk hava verir. Soğuk havadan kastım dışarıdaki hava.

Faz I ve Faz II kasa Renault 9'larda fabrika çıkışlı klimalı olanlar var. Klimalı R9'larda resimdeki düğmeden bulunur.

Fabrika Çıkışlı Klimalı Broadway
  • Evet doğru, Renault 9' da ortadan sicak hava gelmez. Bu sebepten kış boyunca orta havalandırmaları kapatın. Ayni deneyi havalar ısınınca tekrarlayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağ ve soldakindende soğuk esiyo yanlız
  • hocam senin kalorifer peteğin tıkanmıştır, artık alet yaz kış dışarıdaki havayı üfürür durur

yaz gelince de bu arabanın kaloriferi kendi kendine adama döndü sanma

Klima olsa fan düğmesine benzer kademeli bir AC düğmesi olur, görmemen imkansız yani
  • Merhaba,

Broadway'in bazı modellerinde fabrika çıkışlı klima bulunur. Donanımlarını pek bilemiyorum ama aklımda GTE kalmış. 90-00 arası RN olanlarda da vardı herhalde. Araştırıp hangi modellerde olduğunu bulabilirsiniz.
  • Eski fransız r9 larda vardı sanırsam. Hatta otomatik vitesi olanları, dizel motorlu olanları bile vardı.
  • brodwayde en sağ ve en soldakiler ortadakilerde içeri hava atar, ortadakiler fanla kontrol edilir aracınıza sonradan klima taktırmış olabilirler 1500tlye falan takılıyormuş galiba belkide fransızdır injektörlü otoatik dizel birsürü seçeneklileri varmış kaputu açın klima motoru aracın sağında üsttedir sonradan taılmaları oraya takıyorlar genelde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.