Şimdi Ara

Fabri'ye sallayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://mobile.twitter.com/emenevisoglu/status/861318422860365824
    Şunu bir izlesinler. Suç kimde görürler.
    Takımınıza sahip çıkın.
    Edit: belirteyim. Burda hakeme suç bulmuyorum. Görmesi zor. Rakip taraftara da "işte böyle attınız." Demiyorum.
    Kendi taraftarımız söylüyorum. Ufak şeylerden oyuncularınızı hocanızı takımınızı gömmeyin. Sahip çıkın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzgun091 -- 8 Mayıs 2017; 13:30:3 >

• Fabri iyi kaleci değil hiç 👑 kral yapmayın iyi olsa penaltı çıkarırdı okadar krtik lyonda
  • kardeşim eğerki kaleciyi bozuyorsa kaleci kendini yere atacak golü veren hakeme itirazını yapacak taraftarınıda arkasını alır tüm medyayı da lekeli bir maç olur taraftarda bu kadar üzülmez ama fabri orada kendine kızıyor marceloya kızıyor kaleci boşa çıktı bariz fabrinin eline alamayacak kadar bozduğunuda düşünmüyorum emenikenin böyle bir şey olsa gidip itiraz etmesi gerekiyor fabrinin.Tamam kalecinin dokunulmazlığı varda forvetin o topa hamle yapma hakkıda var bu kadarı bence normal eğer sen kaleden çıktıysan ya faulü alacaksın ya topu fabri ikisinide becerememiş tüm beşiktaş taraftarını kahretmiş rezil bir kalecidir Tolga zengini bu kadar savunsaydınız keşke
  • Bir de Emenike'ye beyinsiz derler. Adam Fabri'yi engelleyip golü attırmış. Fener'in tek isabetli şutu da Emenike'den geldi zaten. Şu adamdan verim alınamamas çok enteresan. Monaco'ya 3 gol mü ne atmıştı sanırım yazın.
  • İbrahim Tatlıses'in o özlü sözü geldi aklıma bu pozisyondan sonra. Emenike, ettim seni tebrikike!!
  • redwolf0 kullanıcısına yanıt
    Tabı yaww..Kanatlanıp havalanması gerekırdı o Lyon penaltılarında
  • Fabri ne sizin abarattığınız kadar iyi ne de bu maça bakıp gömüldüğü kadar kötü.Benim istediğim Beşiktaş'ta Fabri takımda olur ama yedekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redwolf0

Fabri iyi kaleci değil hiç 👑 kral yapmayın iyi olsa penaltı çıkarırdı okadar krtik lyonda

O penaltıları dünyada tutacak kaleci yok.Adamlar öyle böyle atmadılar.

Herkes Fabri'ye sallıyor ama bana göre golde Marcelo'nun hatası var esas.
  • buna faul diyen izlemesin futbolu aynısını sabah demirkol da söyledi faul falan yok temiz pozisyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

buna faul diyen izlemesin futbolu aynısını sabah demirkol da söyledi faul falan yok temiz pozisyon.

Pozisyon temiz he? Futbol konustugumuz adamlara bak
  • Ulan ne fual değili. Emeniken topla hiçbir alakası yok. Direk kasti olarak fabriye omuz atıyor. Buna fual değil yorumcu defolsun gitsin.
  • Bende diyorum nasıl olduda bir Bjk -Fb maçından sonra Bjk liler puan kayıbını hakeme bağlamadı iki gün geçikmelide olsa müzmin mağdurlar yine mağdurluğunu çıkardı ön plana . Altı pasın içinde kaleciye dokunamazsın bu noktada böyle belli belirsiz temasa fual çalınmaz kaldıki pozisyonun içindeki oyunculardan bir tanesi bile itiraz etmiyor çünkü kamera açısı gereği temas var gibi dursada çok hafif bir sıyırtma olayı var burda .
    İlk yarıda çıkması gereken kartlar çıksa bu maç bambaşka olurdu.
  • Pozisyonda net faul var zaten, ancak Fabri'nin kötü bir kaleci olduğu gerçeğini değiştirmiyor bende.

Marcelo zaten topa yükselmiş ilk müdahaleyi yapmış, kalede dursaydı hiç çıkmasaydı gol yemeyecekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 9 Mayıs 2017; 11:15:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Bende diyorum nasıl olduda bir Bjk -Fb maçından sonra Bjk liler puan kayıbını hakeme bağlamadı iki gün geçikmelide olsa müzmin mağdurlar yine mağdurluğunu çıkardı ön plana . Altı pasın içinde kaleciye dokunamazsın bu noktada böyle belli belirsiz temasa fual çalınmaz kaldıki pozisyonun içindeki oyunculardan bir tanesi bile itiraz etmiyor çünkü kamera açısı gereği temas var gibi dursada çok hafif bir sıyırtma olayı var burda .
    İlk yarıda çıkması gereken kartlar çıksa bu maç bambaşka olurdu.

Hakeme bağlayan falan yok. Okuma özürlü olmasan ilk mesajımı düzgün okuyabilirdin zaten.
  • Pozisyon faul ama marcelo'yu dağıtan fabri.
  • Futboldan zerre bi b.k anladığınız yok. 5 yıllık kaleciyim, Altınorduda eğitim görmüş kaleciyim. Burada düpedüz faul var, Fabri zıplayıp topu almaya çıktığında Emenikenin yaptığı temasla adam resmen yana doğru kayıyor. İnanın çok küçük bi temas bile o an ki tüm konsantrasyonu kaybettiriyor ve zaten o temas altıpas içerisinde ne olursa olsun kalecinin dokunulmazlığı olduğu için fauldur.

Halı saha dışında futbol oynamamış, kaleciliği bilmeyen insanlar gelip burada Fabri hatalı demesin. Fabri gerek zamanlası, gerek stoperi yönlendirmesi, iyi pozisyon alması ve oyunu okumasıyla iyi kalecidir. Kalecide herşey refleks değildir. Herşey refleks olsaydı şuan Cenk Gönen yedek kaleci değil dünyada ilk 10'a girerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThEagles

Futboldan zerre bi b.k anladığınız yok. 5 yıllık kaleciyim, Altınorduda eğitim görmüş kaleciyim. Burada düpedüz faul var, Fabri zıplayıp topu almaya çıktığında Emenikenin yaptığı temasla adam resmen yana doğru kayıyor. İnanın çok küçük bi temas bile o an ki tüm konsantrasyonu kaybettiriyor ve zaten o temas altıpas içerisinde ne olursa olsun kalecinin dokunulmazlığı olduğu için fauldur.

Halı saha dışında futbol oynamamış, kaleciliği bilmeyen insanlar gelip burada Fabri hatalı demesin. Fabri gerek zamanlası, gerek stoperi yönlendirmesi, iyi pozisyon alması ve oyunu okumasıyla iyi kalecidir. Kalecide herşey refleks değildir. Herşey refleks olsaydı şuan Cenk Gönen yedek kaleci değil dünyada ilk 10'a girerdi.

Tam aksine iyi bi kalecilik yapmış adam fabriye iyi kalecidir demez , Kusra bakma sen kaleci filan değilmişsin saçmalamışsın baştan aşağı , Fabriye yapılan faulu geçtim o topa cıkış zamanlamasından tut atlarken korkarak atlamasına , Topa cıkışına kadar nerdeyse hepsinde hatalı adam. Ki final maçları itibari ile fabri resmen sıvadı ortalığı tolganın verdiği zarar allah aşkına fabrininkinden azmı ? Kötü adama kötü diyeceksin arkadaş kalecilik yapmışsın bide bu bi görüş olamaz cünkü mesajından saçmalık akıyor. Benim düşüncem filan diyemessin yani öyle birşey yok :D Aynı olayı bizde yaptık muslerayı şişirdik abarttık adam berbat formda oynuyor ki bu berbat formu ile bile kupa maçları bazında çok iyi bi formda oynarken berbat diyoruz kötü adama kötü diyeceğiz.

Özet olarak fabri iyi filan bi kaleci değil , Bu seviyede futbol oynayan üst düzey bi beşiktaşın kalecisi değil kısacası. Uefadan elenme sebebiniz adam başlı başına ki şampiyonluğda az kalsın sıkıntıya sokuyodu.

• yaw he he kötü kaleci hadi dağılın
  • Fabri kesinlikle kötü bir kaleci degildir. Bu sezon cok iyi bir performans gösteriyor , saddece son maclarda hatalari oldu. Bu onu kötü yapmaz.
    Ayrica penalti cikaramiyor diye kötü kaleci demek cahilligin daniskasidir.
    Futbolda bir deyis vardir, "Penalti kurtarilmaz, kacirilir" diye.

Fabri özellikle geldiginden beri bir cok macta "Maci kurtaran" kurtarislar yapmistir. Muslera'nin iki sezon önce GS'de kazandirdigi sampiyonluk gibi aklimizda hala bu kurtarislar kaliyorsa , Fabri'de de ayni durum var.

Kesinlikle sahip cikilmasindan yanayim. Takimda daha kritik pozisyonlarda zaafiyetlerimiz varken, kaleciye sövmek ayiptir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

quote:

Orijinalden alıntı: ThEagles

Futboldan zerre bi b.k anladığınız yok. 5 yıllık kaleciyim, Altınorduda eğitim görmüş kaleciyim. Burada düpedüz faul var, Fabri zıplayıp topu almaya çıktığında Emenikenin yaptığı temasla adam resmen yana doğru kayıyor. İnanın çok küçük bi temas bile o an ki tüm konsantrasyonu kaybettiriyor ve zaten o temas altıpas içerisinde ne olursa olsun kalecinin dokunulmazlığı olduğu için fauldur.

Tam aksine iyi bi kalecilik yapmış adam fabriye iyi kalecidir demez , Kusra bakma sen kaleci filan değilmişsin saçmalamışsın baştan aşağı , Fabriye yapılan faulu geçtim o topa cıkış zamanlamasından tut atlarken korkarak atlamasına , Topa cıkışına kadar nerdeyse hepsinde hatalı adam. Ki final maçları itibari ile fabri resmen sıvadı ortalığı tolganın verdiği zarar allah aşkına fabrininkinden azmı ? Kötü adama kötü diyeceksin arkadaş kalecilik yapmışsın bide bu bi görüş olamaz cünkü mesajından saçmalık akıyor. Benim düşüncem filan diyemessin yani öyle birşey yok :D Aynı olayı bizde yaptık muslerayı şişirdik abarttık adam berbat formda oynuyor ki bu berbat formu ile bile kupa maçları bazında çok iyi bi formda oynarken berbat diyoruz kötü adama kötü diyeceğiz.

Özet olarak fabri iyi filan bi kaleci değil , Bu seviyede futbol oynayan üst düzey bi beşiktaşın kalecisi değil kısacası. Uefadan elenme sebebiniz adam başlı başına ki şampiyonluğda az kalsın sıkıntıya sokuyodu.

Tam tersi sen saçmalamışsın. Dediklerinin neresi hata? Gayet rahat geliyor. Yükseliyor. Açıkça faul yapılıyor. Marcelo da topu kaleye vuruyor.

İlk lyon maçındaki hatası hariç (ki orda atiba'nın da büyük hatası vardı) ne hatası var başka.

Adam kaleciyle karşı karşıya pozisyonlarda kaç kere takımı kurtardı.

Türk taraftarından bi bok olmaz. Bu kadar kolay adma gömen başka bir taraftar topluluğu yoktur. Adam yerler.

Ulan neuer bile hata yapıyor ne diyorsunuz siz. Fabri iki hata yaptı suçlu ilan edildi işe bak.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.