Şimdi Ara

F.E.A.R. 2 (Project Origin) ÇIKTI! Region Free! (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
0
Favori
13.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Anar

oynadik demo denilen birsey var yahuu

Killzone 2 için demişti bi arkadaş ona söylemiştim..Silinmiş o mesaj şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: protherm

gametrailers 9.3 gamespot 9.2 daha ne olsun

Gamespot 7 vermiş yav, GT de daha incelememiş user score 9.3 olan. Oyun patladı gibi...

http://www.gamespot.com/xbox360/action/fear2/review.html?tag=topslot;thumb;1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 11 Şubat 2009; 18:32:44 >

• quote:

Orjinalden alıntı: V2

VideoGamer 10/9

PC ZONE UK 10/8

Insidegamer.nl 10/9

Ign 10/8.25

Ign uk 10/8.6

Level Türkiye 10/9.5

Game Informer 10/8.4

EuroGamer 10/5

GameSpot 10/9.1

PlayTM 10/8.3

GamePro 5/4

Wired Review 10/8

OPM 5/4

GametTrailers 10/9.3

Not : Pc incelemeleri

Gamespot 7.0 vermiş, yanlış mı bakıyorum.
    http://www.gamespot.com/search.html?tag=search;button&om_act=convert&om_clk=gssearch&qs=fear+2

• Gamespot notu 7.0 beyler..
  • oyun patladı galiba ama oyun Fear olduğu için patlasa patlasa kaç yazar ksinlikle oynarım
  • Arkadaşlar genelde 8 civarı not almış gayet iyi, Fear sonuçta bu oyun @Blue Fox'unda dediği gibi patlasa kaç yazar

Atalarımızında dediği gibi :

"Çöpten Fear çıksa oynarım"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miex -- 11 Şubat 2009; 18:57:04 >
  • Oynanmaz mı yahu..Deliler gibi oynanır hemde...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Miex

Arkadaşlar genelde 8 civarı not almış gayet iyi, Fear sonuçta bu oyun @Blue Fox'unda dediği gibi patlasa kaç yazar

Kesinlikle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jokerguy

quote:

Orjinalden alıntı: Anar

oynadik demo denilen birsey var yahuu

Killzone 2 için demişti bi arkadaş ona söylemiştim..Silinmiş o mesaj şimdi

ok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Miex

Arkadaşlar genelde 8 civarı not almış gayet iyi, Fear sonuçta bu oyun @Blue Fox'unda dediği gibi patlasa kaç yazar

aynen bende. Mesela ek paketleri kimse beğenmedi ben beğenmiştim. Beni bu oyuna bağlayan özel bir şey var sanırım.

düzeltme: evet game spot 7 vermiş ( f.e.a.r 1 i yazmışım listeye ) "oyun eski sürümüne ayak uyduramamış " demiş gamespot yazarı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 11 Şubat 2009; 19:18:38 >

• OYUN GERÇEK resmen yaa :Ss.s

patlamalardan kaçtığımız sahnelerde dibimizde patlıyor variller falan, hareketliliğin de verdiği blurlaşmayla nasıl film gibi oluyor varya anlatılmaz ancak görmek lazım. yuhooaaa ne diyeceğimi şaşırdım blur, film grain, depth of field ve hdr çok uyumlu birbiriyle. oyun rahat 9.5 alır benden.
  • şu film grain olayı fear gibi oyunlara çok yakışıyor
  • Fear'ı size bağlayan olay ne biliyor musunuz? Şimdiye kadar hiçbir oyunun veremediği çatışma ortamı! O dumanlar, deli partikül efektleri, düşmanların verdiği tepkiler...

Benim için "Alma'dan korkacak birşey yok". Ben klonları deşmeyi seviyorum!
  • demosu güzeldi ama orijinal kullanan biri olarak %79 ortalamada kalan bir oyunu maalesef es geçiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zildjiann

demosu güzeldi ama orijinal kullanan biri olarak %79 ortalamada kalan bir oyunu maalesef es geçiyorum.

kaybeden sen olursun oyunun çoğu puanı multiplayer dan kırılmış
  • eyvah eyvah işlem tamammış meğer fifa 09 a dalmışım...beşiktaşı son update ile 4 yıldız yapmışlar bir sevinç onlineda daldım millete

hadi ben kaçar feara yerim ya
  • quote:

demosu güzeldi ama orijinal kullanan biri olarak %79 ortalamada kalan bir oyunu maalesef es geçiyorum.

Valla denildiği gibi kaybeden sen olursun.Boyle atmosfere sahip bir oyun kolay kolay gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 11 Şubat 2009; 23:00:03 >
  • quote:

Film gibi bir oyun attaya gitmiş olur. Bu grafikler bu konu sürükleyiciliği falan zor bulunur.
  • Bence orijinal kullanan biri için %79 gayet iyi bir ortalama. Kaldı ki bazı eblek site bozmaları yüzünden(misal EuroGaymer) oyunun ortalaması aşağı çekildi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

Yauu arkadaşlar aşmışş oyun be :s film grain efekti yarmış oyunu görüntü kafayı yemiş. demoyu oynamamıştım ben direkt full sürüme daldım. grafikler öküz gibi gelişmiş yarma olmuş tam anlamıyla. yav dönerken nasıl blur oluyor ortalık. hızlı hareket ettiğinde bildiğin film oluyor oyun. vuruş hissine dağıldım bittim nasıl fizikler gelişmiş öyle ya adamlar paramparça oluyor her şey etkileşimli çevrede.

korku olayı da sağlam devam ettirilmiş anlık korku anları vs.

ama en önemlisi oyundaki film grain efekti, fizikler, vuruş hissi vee depth of field hayvanlar gibi kullanılmış. motion blurla depth of field birleştimi zaten ortaya bildiğin film çıkıyor. aim aldığımızda odaklandığımız yerin dışındakiler buğulu kalıyor. ta uzaktaki düşmana nişan alıyorum yakındaki görüntüler bir blur oluyor ağlayıveriyorum ekran başında. yada dibimdeki adama nişan alıyorum tüm efektlere falan odaklanıyor dibimdeki, arkada gelişen tüm görüntüler, fizikler vs blurdan belirsiz görünüyor böyle.

silahtaki shader kaplama vs. harika harika olmuş, ani hareket ettirince silahta blur oluyor gözlerimi dolduruyor. durmadan reload ediyorum reload ederken silahı izlemek öldürüyor intihar edesim jiletleyesim geliyor kendmi. grafikler manyaklaşmış ya

OHA dedim kalıverdim.

bu oyunu varya nikaragua eşşekleri gibi bitirir sonra yine açar grand canyon mavi tilkileri gibi bitirir sonra dayanamaz yine açar alaska yılanları gibi bitirmeyeni de döverler yeminlen

OHA-MAN İŞ BAŞINDA

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.