Şimdi Ara

F.E.A.R. 2 (Project Origin) ÇIKTI! Region Free! (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
0
Favori
13.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen baktığımda 23'tü, şimdi 48 gözüküyor

http://www.mygamercard.net/leaderboard.php?gt=&g=699&z=&c=&x=57&y=3
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Geçen baktığımda 23'tü, şimdi 48 gözüküyor

http://www.mygamercard.net/leaderboard.php?gt=&g=699&z=&c=&x=57&y=3

49

• Aha 52 olmuş

Şurda stoklara girmiş;

http://www.play.com/Games/Xbox360/4-/7966117/F-E-A-R-2-Project-Origin/Product.html

Artık yarına düşer, inşallah
  • Elimdeki son verbatimi Fear'a ayırdım merakla bekliyorum çıkmasını.
  • Yok canıııım düşmesin hiç. niye düşsünki. bırakın onlar oynasınlar düşmesin sakın. sakın sakın düşmemen gerek. düşersen tüm internet yamulur malum siteler göçer. düşmemelisin bizi biraz daha sinir edip çileden çıkarmalısın fear.

malum sitelerin tarihine kara lekedir bu anlar işte. millet resmi çıkış tarihinden aylar önce çıkarır siz uyuyun daha. uyuyun zıbarın. deli oldum be oyunsuzum arkadaş parçalayacam üstümü başımı yav. biz böyle hissediyosak yazık diğer platformlar ne yapsın diye düşünüyorum bir yandan da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 10 Şubat 2009; 0:51:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

Yok canıııım düşmesin hiç. niye düşsünki. bırakın onlar oynasınlar düşmesin sakın. sakın sakın düşmemen gerek. düşersen tüm internet yamulur malum siteler göçer. düşmemelisin bizi biraz daha sinir edip çileden çıkarmalısın fear.

malum sitelerin tarihine kara lekedir bu anlar işte. millet resmi çıkış tarihinden aylar önce çıkarır siz uyuyun daha. uyuyun zıbarın. deli oldum be oyunsuzum arkadaş parçalayacam üstümü başımı yav. biz böyle hissediyosak yazık diğer platformlar ne yapsın diye düşünüyorum bir yandan da.

Bem alıştım artık.İki yıldır oyun orucu tutuyorum.O yüzden çok rahatım..

• biz de alışacaz bu gidişle. oyun elinde olup da upload etmeyen scene gruplarının xbox u patlasın umarım.

bu arada tv reklamı harika olmuş yav oyy

http://xboxmovies.teamxbox.com/xbox-360/8625/FEAR-2-Project-Origin-TV-Spot/
  • rezillik resmen ya hala yok
  • Düşer düşer acele etmeyin. Düştüğü gibi oynayacağız zaten biraz daha sabır gençler.
  • 10.02.09

18:00 - 20:00

11.02.09

00:00 - 02:00

Saatler arası Allstar, STRANGE, RANT ve Caravan gruplarından indirmeye açılacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 10 Şubat 2009; 10:08:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ScRyedd

10.02.09

11.02.09

Saatler arası Allstar, STRANGE, RANT ve Caravan gruplarından indirmeye açılacaktır

Yani, bi zahmet artık
  • kız alma hele bi çık sen. paranormal maranormal dinlemeyecem fetişizme girişecem kızım yandın sen ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

kız alma hele bi çık sen. paranormal maranormal dinlemeyecem fetişizme girişecem kızım yandın sen ya.

hee anladım oyundaki karakter bu defa hatun oluyo iyi iyi adıda alma alman ismimi bu alma
  • @ScRyedd; kesin bilgi mi yoksa tahmin mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ScRyedd

10.02.09

11.02.09

bu bilgi nerden buldun?link varmı acaba?
  • EuroGamer oyuna 5/10 vermiş, zaten YUROGEYMIR'ın ne halt olduğunu hepimiz biliyoruz
  • Bu oyuna düşük puan veren bir oyun sitesi kapatılmalıdır hatta oradaki editörler yakılmalı üstüne külleri okyanusun farklı köşelerini saçılmalıdır.

Kesin çok korkmuş ve oynayamamışlardır bunun üstüne sinir olup düşük puan vermişlerdir.
  • Eurogamer'ın üstüne kesin almayı salmak lazım
  • Onu geçinde hala düşmedi lanet oyun ya...

Geceye düşse yarına kalacak oyunu çekmesi. Püfff...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.